nasiona marihuany

Malawi Style Cob Curing :)

Wyszukiwarka Forumowa:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Różnica między nami jest taka, że ja w końcu coś wniosę, a Ciebie przerasta dodawanie zdjęć do galerii forum i nie ma na co liczyć poza tymi gównopostami. Zamilcz pączusiu.

Wczoraj odpakowałem Chocolope, zapach pyszny, jakoś mocno się nie zmienił od ostatniego odpakowania. Dymek łagodny, a warto tu zaznaczyć, że dawno nie paliłem - ostatnio tylko wapek był w użyciu.
Moc bardzo mnie zaskoczyła... zakupiłem prawilnie lufkę bo nie mam nic innego do palenia, nabiłem niewielkiego korka i mocno siadło na oczy :) zdecydowanie intensywniejsze doznania niż przy zwykłym suszu Chocolope. Ciekawe doświadczenie i na pewno jeszcze coś zwinę przy kolejnej okazji, choć przy takiej mocy to mi wystarczy na długo!

IMG_20191012_173752.jpg


IMG_20191012_190553.jpg


IMG_20191013_091121.jpg
 
Ostatnia edycja:

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
widzisz delavega, ciągniecie ten watek z zacierem od początku, zresztą bardzo ciekawy a tu wpada takie ciasteczko i cię opie****a. ciekawe, paliłem taki towar w paragwaju ale nie wiedziałem jak to było robione, dziwiłem się że trawsko musiałem nożem skrobać bo twarde jak diabli było a to taki cwancyk jest.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Ja tu tylko coś tak pokazałem co wyszło. Zacier objaśnił co i jak po kolei, łopatologicznie, on tu gospodarz ;) a jakimiś tam życiowymi przegrywami nie ma sie co przejmować.
Warto poczekać parę tygodni, ciekawy eksperyment. Będę się widział ze znajomym jakoś to dam mu na spróbowanie, ciekawe co powie.
I jak to w Paragwaju smakowało i klepało?
 
Ostatnia edycja:

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
kostki były, takie jak pół cegły, powiem szczerze że smakowało fajnie, tak trochę inaczej, nie waliło jak typowa trawa,jeśli chodzi o klepanie to przy tych temperaturach tam to klepało mnie wszystko. ale towar musiał być dobry bo jak na kampo kury o***ały 2 krzaczki co sobie na kompoście wykiełkowały to myślałem że zdechły a one tak zakręcone były że podnieść się nie mogły.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
kostki były, takie jak pół cegły

To byl raczej "brick weed", nie kolby. Kolby zasadniczo sie robi dla siebie, stuff dla konesera lubiacego mocniejsze ***niecie, a nie na handel uliczny.
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
znawcą nie jestem, sam pierwszy raz coś takiego widziałem, w pierwszym momencie myślałem że to hasz bo totalnie brązowe było ale gość co mi to podrzucił powiedział że to trawa i tak robią bo łatwiej do stanów transportować. ale z wyglądu bardzo przypominało te kolby co chłopaki kiszą.
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
dokładnie to tylko nie takie wielgachne cegły,i bardzo zbite, nie do przełamania. :good:
 
P

pozytyw

Guest
ale to musi mieć moc ,
btw delavega, daj wjazd na album zobaczylbym pelny ekran , troche slina by poleciała..
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Nie bo mi zdjęcia wytłuścisz <coolpalacz>
Już wstawione duże.
Próbowałem z wapka kolbę z Chocolope to raczej mokre sianko z jakimiś nutami konopnymi.
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Ostatnia edycja:

Tyx

Well-known member
Rejestracja
Lut 12, 2020
Postów
128
Buchów
88
Koledzy zachwalaja hehe zchdza wielkie buchy a dym lekki. Dzieki zacier
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Koledzy zachwalaja hehe zchdza wielkie buchy a dym lekki. Dzieki zacier

Z czego i jak robiłeś? Poka fotkę :oczy:
O swoich całkiem zapomniałem i ze dwa miechy nie zaglądałem do nich.
 

Tyx

Well-known member
Rejestracja
Lut 12, 2020
Postów
128
Buchów
88
Lipa ze zdieciami bo mam tylko tel I nie mam flasha sorry, I tak juz wszystko wypalone ale robie nowe 5g devils kiss I 25g amnezia blue auto bede probowal za jakis tydzien to dam znac I moze ogarne jak fotki wrzucic z tel, bo to nie proste
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Siemaszko! [MENTION=33194]Zacier[/MENTION] [MENTION=75024]delavega[/MENTION]
Przyszła pora i na mnie :). Wreszcie wyciągnąłem z zamrażarki liście kukurydzy, do moich kolb wleciało coś zielonego, fioletowego, i sypkiego. Dokładnie to 5g Destro, 4g Dinamed, i 3g sypkego haszu z Ayahuasca purple. Finalnie każdy wrap ma 2-3 warstwy liścia, ścisnąłem i związałem sznurkiem zrobionym z strzepek liścia. Delikatnie mokrymi dłońmi przeturlałem po wrapie by dostał trochę więcej wilgoci- liście zbierane w październiku, wiec wydawały się suchawe. Niestety nie miałem jak zapakować próżniowo kolb, wiec wleciały w woreczki strunowe, i do wody w celu wyciśnięcia powietrza na maksa. następnie do słoika i na lampę jest tam jakieś 36 stopni, właśnie mierzę temperature kaloryfera, w razie co poleci tam :)....

https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pid=1063140







 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół