nasiona marihuany

Malawi Style Cob Curing :)

Wyszukiwarka Forumowa:

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Fajnie, że chcesz spróbować, ale bez próżni nie przejdzie, splesnieje.
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
[MENTION=33194]Zacier[/MENTION] Po wrzuceniu kolby do worka, wrzuciłem otwarty worek do ciepłej wody by powietrze wycisnąć, i dopiero zamknąłem. Nie starczy taki patent? Ewentualnie, moge to strethem obwinąć i scisnać mocno, no ale próżnia to to też nie bedzie- i nie bedzie miało jak oddychać
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Jak dla mnie to nie starczy i popleśnieje, ale próbuj może akurat ;)
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
a nie lepiej zainwestować w urządzenie do pakowania próżniowego niż stracic temat warty więcej niż to urządzenie?
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
lepiej, tylko czy zdarzę zamówić zanim temat sie spie****i, myślałem o zamrożeniu worków... do o tym myslicie?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
teraz inkubujesz to w podwyższonej temperaturze aby na nożyc bakterie które Ci to przefermentuja. Zamrożenie ich trochę ten proces spowolni. Jednakże po odmrożeniu formy przetrwalnikowe bakterii powinny namnażać się w przyzwoitym tempie. Niemniej nie będzie to zgodne ze sztuką/instrukcją i może z tego wyjść wielki ch*j. Nie wiem co Ci poradzić w takiej sytuacji, ale życzę Ci powodzenia. :)
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
W sobotę latałem po pobliskich sklepach by wyszukać zgrzewarke próżniowa. Niestety nie znalazłem. W nocy po około 30 godzinach ( z czego jakieś 24 w 40 stopniach) ściągnąłem z lampy wrapy. No i moje zaskoczenie, Destro i DInamed nie spociły się za bardzo, no może kropla w foli sie pokazała, tylko hash sie spocił znaczniej. Finalnie okazuje się że zebrane liście kukurydzy w październiku, mrożone przez pół roku i nawet zwilżone po zawrapowaniu okazały się za suche, materiał jaki był taki jest. Nic się nie zmieniło, nic się nie zepsuło, zapach się nie zmienił. :) wiec doświadczenie jest w punkcie 0 ;].... Niestety przerywam obecna zabawę :(..... Zamawiam zgrzewarkę i nasiona tytoniu ;], jeśli się wszystko uda druga próba będzie pakowana próżniowo, w własnych liściach tytoniu, lub kukurydzy, jeśli znajdę w markecie ;]!
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Według mnie liście tytoniu wpłyną negatywnie na zapach.
A ten temat, który zawijałeś to nie jest przypadkiem za suchy? Myślę, że te liście kukurydzy które masz byłyby okej.

Jeśli nie chcesz inwestować dużo w pakowarkę elektryczną to wystarczą worki z pompką manualną hehe znajdziesz na jakimś allegro itp.
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
28zł z przesyłką znalazłem takie i zamówiłem bo sam chcę spróbować swoich sił :dela:
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Worki przyszły to i ja spróbuję. Na próbę 5,5g Auto Widow, zawiniętego w papier do pieczenia i włożony w worek, powietrze out. Worek w pojemniku położyłem na kaloryfer(ciepły jak diabli). Zobaczymy po 24h.
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Moje wrapy finalnie lezą i schnął na wolnym powietrzu. Projekt przerwany. Zamawiam dziś zgrzewarkę próżniową taką kuchenną :). Nie mogę znaleźć liści tytoniu do zamówienia, tylko duze paczki;/.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Elo, przyszedł czas na mnie. :D Na pierwszy ogień 5g Tropicanna Cookies i 5g Blue Wolf.












Położyłem je na kaloryferze i utrzymuje 40 stopni+


EDIT:

Po 24 godzinach wyciągnąłem, wysuszyłem i ponownie zgrzałem materiał. To już za***iście pachnie. :p







Następna aktualizacja za tydzień, gdy ponownie je otworze.
 
Ostatnia edycja:

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Ta Tropicana będzie kozacka :D J niestety nie wrzuciłem po 24h zdjęcia.. Ale powiem wam że wypociła się, wysuszyłem ręcznikiem papierowym i włożyłem do próżni. Na następny weekend wrzucę Panowie zdjęcie po tygodniu próżni w temp ~25stp
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Po tygodniu otworzyłem kolby, żeby sprawdzić jak to wygląda. :D Już teraz zapach jest nieziemski, a co dopiero po trzech miesiącach ? :cat:



 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
[MENTION=85321]spor[/MENTION] i jak, próbowałeś?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół