nasiona marihuany

przypał?

Wyszukiwarka Forumowa:

zielonymarcin3

New member
Rejestracja
Paź 14, 2018
Postów
2
Buchów
0
Witam. Jakiś czas temu zacząłem przygodę z uprawą, zrobiłem boxa z lampą hps 150w i trzymam go w szopie obok domu. Wczoraj chcąc zajrzeć do roślinek zaniepokoił mnie dziwny dźwięk jak by drona, zauważyłem migotające światełka ale nie jestem pewien czy to na pewno był dron. Dlatego tutaj pojawia się moje pytanie, czy jest możliwość że jestem obserwowany? Byłem bardzo ostrozny, wszystkie rzeczy zamawiałem na fikcyjne dane do paczkomatu i z nikim o tym nie rozmawiałem. Dlatego wydaje mi się to strasznie dziwne. Gdzies przeczytałem że energetyka może poinformować policję o nagłym przypływie poboru prądu, jest to prawda? Do ścinki zostal ok. Miesiąc a ja nie wiem co mam zrobic. Proszę o wasze opinie na ten temat.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Pewnie dzieciak sąsiada dostał na urodziny drona i się bawi...
 

zielonymarcin3

New member
Rejestracja
Paź 14, 2018
Postów
2
Buchów
0
Zapomniałem wspomnieć że to była godzina 21. Było już całkowicie ciemno więc dziwne żeby latał o tej godzinie. No i bardzo dobrze znam się z sąsiadami więc na pewno bym wiedział że dzieciak ma drona :/
 
O

OdcieńZieleni

Guest
nie wkładaj sobie do głowy za dużo, jeśli kupiłeś sprzęt anonimowo, nikomu nic nie mówiłeś to nie masz czym się martwić, nawet nie musisz przejmować się większym rachunkiem za prąd ... a psy jakby wiedziały, że coś tam w szopie kręcisz to na pewno nie latali by dronem nad nią, śpij spokojnie
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Może to był szczerszczeń ?
A tak na serio to czasem jak się najaram to też mnie box stresuje, bo świeci, bo trochę zaczyna pachnieć. Wyluzuj i nie stresuj się, wątpie żeby policja dronem sobie latała po Twojej szopie :D ludzie jak się czegoś boją potrafią różne rzeczy sobie wmówić w ciemności. Pozdro.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół