nasiona marihuany

Proszę o pomoc w identyfikacji pasożyta

Wyszukiwarka Forumowa:

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
Nie mowilem? Zycze Ci zeby ta chemia zadzialala, ale szanse masz marne, kase wydajesz, robale zostaja i chemia na topach tez zostaje :)
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
No więc tak:
Dzisiaj mija trzeci dzień po oprysku Magusem 200SC (zamówienie na następny dzień już było w paczkomacie !) i... ani śladu po pająkach.
tzn są ale czarne i martwe. nic się nie rusza. nawet smyrnięte częścią liścia albo zwyczajnie odpadają albo nic im się nie dzieje.
Opryski zrobiłem na dwie raty:
Pierwszy poszedł z topsinem, wilgotność wywaliło do ponad 70% więc topsin dodałem zapobiegawczo, odczekałem co swoje i za około dwie godziny poprawiłem samym magusem.
Nie obyło się bez kary dla panien bo trochę im popaliło czuprynki ale oprysk się opłacił bo naprawdę efekt jest ogromny, polecam go bo karate zeon 50sc nie przyniósł oczekiwanych rezultatów które widoczne były na następny dzień a po magusie efekt jest praktycznie natychmiastowy.
Widać jeszcze pomarańczowe jajeczka więc niestety z ostatecznym werdyktem się muszę wstrzymać ale jak na razie efekty są bardzo obiecujące.

Poprosiłbym jeszcze o radę:
mianowicie po oprysku zaczęły dziać się dosyć dziwne rzeczy z dołami dziewcząt, zaczęły żółknąć i ewidentnie są słabsze. Nie wiem czy można powiązać to z opryskiem czy to po prostu nie jest naturalna kolej rzeczy ale wydaje mi się że coś się zaczyna dziać więc wolę podpytać fachowców.
specyfikacja uprawy:
box 80x80
wentyl mieszający
filtr z wydechem
Panel DIY Led COB 200w Citizen clu048
ziemia biobizz lighmix
nawozy biotabs starter box (mycothrex, startrex, bactrex oraz piguły - wszystko podane zgodnie z zaleceniami ulotki od producenta)
czy jeśli jest to brak azotu i piguły się już rozpuściły to mogę dodać jakiegoś innego nawozu ? zostało mi jeszcze garstka biobizz biogrow ale myślę że starczyłoby do końca uprawy na wszystkie planty
czy jeśli jest to problem z call mag to jak go podać skoro lecę w 100% organicznie ? opryskiem ? na razie mam trochę dosyć ale jeśli będzie trzeba to jakiego stężęnia użyć ?
proszę o rady i pomocną dłoń, na razie z przędziorkami bitwa wygrana ale zwycięstwa jeszcze nie ogłaszam
pozdrawiam

Kilka fotek, dziewczyny mimo tych wszystkich problemów wyglądają na zdrowe i ciągle rosną






 
J

Jake Sully

Guest
Moim zdaniem mogles je przenawożic strasznie ciemna ta roślinka
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Moim zdaniem mogles je przenawożic strasznie ciemna ta roślinka

dzięki za odpowiedź ale niestety, najprawdopodobniej, Twoje zdanie mija się jakkolwiek ze znajomością biotabsów, ciemna jest - owszem ale wszystko idzie według zaleceń producenta.
poza tym chodzi mi o żółte liście ze spodu a nie o zielone na górze
Jeśli mógłbym prosić kogoś bardziej obeznanego z tematyką to proszę o konkretne odpowiedzi
 
O

OdcieńZieleni

Guest
nie przesuszyłeś ziemi przypadkiem? nie uprawiałem na tabsach ale slyszałem ze przy przesuszeniu medium mogą pojawić się powikłania :)
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
nie przesuszyłeś ziemi przypadkiem? nie uprawiałem na tabsach ale slyszałem ze przy przesuszeniu medium mogą pojawić się powikłania :)

być może jest jakiś procent szans na takie działania ale nawet jeśli to nie wysuszyłem jej do zera.
a hipotetycznie nawet jeśli ziemia zostałaby przesuszona to taki właśnie byłby efekt ? czy to tylko gdybanie ?
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
dobra, w ogólnikowym skrócie:
walkę chyba mogę uznać za wygraną, 10 dni od oprysku nie zauważyłem na roślinach żadnych niechcianych form życia.
ta jedna panna która tak psioczyła powróciła do normalności odrzucając jeszcze jednego dużego wiatraka ale ogólnie idzie już wszystko elegancko i panie ładnie zaczynają nabierać masy.
spokojnie strasznie idzie ten grow i oby w ten sam sposób się skończył :)
Niestety widać po włoskach że coś im nie pasowało bo niektóre są popalone ale trudno, i tak myślałem że będzie gorzej.


 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół