nasiona marihuany

Badtrip i dziwne uczucie na następny dzień

Wyszukiwarka Forumowa:

majkelowski

New member
Rejestracja
Paź 14, 2018
Postów
2
Buchów
0
Hejka.

Marihuanę palę sporadycznie, od czasu do czasu. W życiu może jakieś 15 razy paliłem, i za każdym razem było okej. Chillout, gastrofaza i spanko. Wczoraj wziąłem 3 buchy z bonga od znajomych, i wtedy się zaczęło... wsiedliśmy do auta, a mnie zaczęło się wydawać że staczamy się w tył. Serce zaczęło mi szybciej bić, i mialem problemy z oddychaniem. Poprosiłem ich, żebyśmy pojechali już do domu, bo się okropnie czuję. Podczas jazdy autem wydawało mi się, że nie jestem sobą, miałem wszystkie ruchy spowolnione, i nie potrafilem pomyslec nawet jednej mysli. Po prostu, jakby coś mnie blokowało. Jak wróciłem do domu wziąłem zimny prysznic i napiłem się mleka, ale to na niewiele się zdało. Bardzo ciężko było mi usnąć i byłem przerażony że 'zostanę głupi już na zawsze'. Teraz minęły dwa dni od tamtego zdarzenia, a ja nadal czuję się przymulony i mam chwilowe zwiechy.
Co mogło mi się stać? I czy to uczucie 'otumanienia' mi przejdzie? Możecie się śmiać, że jestem piz*a bo po 3 buchach mam fajnie, ale ja dosłownie nie wiedziałem co się ze mną dzieje.

Pozdrawiam wszystkich i dzięki z góry za odpowiedzi.
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Zapytaj skąd mieli staff i czy są pewni że to nie dopał.
druga opcja jest taka że skoro nie palisz zbyt często i nagle przy***ałeś 3 bonga to mogło cię po prostu tak mocno zaj***ć, niejednego może zaskoczyć mocne jaranie palone z bonga.
Najgorzej tylko że zbyt długo to z ciebie wychodzi więc tu swoje myśli od razu kieruje w stronę dopalaczy
 
L

Lord of Old School

Guest
Moim zdaniem za***ales mocnego staffu i tyle a ze zadko palisz to masz efekt mocnej pi**y
pozdro
ps.Albo jakiejs maczanki staffu tez raz w zyciu mialem taką piz*e jakies 8-9 lat temu po paleniu tylko ja wstac z krzesla nie moglem i dziwne jazdy mial ze umieram wygląd tego ziola normalny duzy bob i ***alo ostro zielskiem faza zeszla po 2-3 h takze to nie byl dopal .Dopalaki palone nie trzymają tak długo,faza po nich to max 30-60 minut do 1,5h ale zadko.A co do tego ze jestes lekko przytłumiony to nie zwracaj na to uwagi i powinno przejść
pozdro
 

majkelowski

New member
Rejestracja
Paź 14, 2018
Postów
2
Buchów
0
Huh. Rozmawiałem z ziomkiem, powiedział że to nie były dopy (oni też to palili), tylko że to był mocny towar.

PS. Dzięki Panowie, uspokoiliście mnie, można na was liczyć :)
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Mnie tez zamiata po 3 chmurach z bonga i to konkretnie dlatego palę tylko ze szkła lub kręcone
Jak ma nic nie ogarniac i siedzieć a zryja ma mi leciec slina to woklę nie palic wcale
lepiej miła piz*a niz taka za mocna
 

turtlepower

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2013
Postów
230
Buchów
3
zazdraszczam opisanej fazy.... chyba musze zrobic jakis tolerance breake :sunny:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół