nasiona marihuany

Pestki na indor, cos mocnego dla weterana ;)

Wyszukiwarka Forumowa:

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Witam. W przyszlym tygodniu jade po pestki na indor do Holandi (daleko nie mam). Moja ostatnia uprawa indor zakonczyla sie okolo 10 lat temu, od tamtej pory tylko dil. Chyba nie musze wam mowic ze zielsko od dila, to totalny shit. Dlatego zdecydowalem sie na wlasna uprawe. Szukam czegos o duzej mocy, napewno chcialbym zeby byla to feminizowana sativa. Cena pestek i ilosc plonu nie gra roli, liczy sie moc ziola. Mozecie mi cos polecic ?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Weź baabel gama od ziąka, podobno taka faza, ze na oczy nic nie widac. XD

Tak btw. czas kwitnienia jest dla Cb istotny?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Absolutnie nie. Tylko ze ja od kilku lat ryje sobie banie amnezja haze, a Bubblegum nie jest chyba az tak mocny ?
Amnezja od dila? Brzmi obiecująco, każdy porządny dil ma 'amnezkę'... Tylko ciekawe ile to ma wspólnego z oryginałem. ;)
A może zrób sobie przerwę? <lol>
A tak na poważnie, to może zacząłbyś szukać czegoś u źródeł hejza? Jakaś czysta sativa? Destroyer od cbg? Chyba jest w wersji fem...
Nie wiem, nie znam się, kiepski ze mnie doradca, ja tu tylko nabijam sobie posty. :/
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
No to sprawdz original amnesia od dinafem tez polecam cheesa od big budhha seeds .
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Dzieki panowie za zainteresowanie tematem. Mialem jechac dzisiaj, ale mam mega kaca i pojade jutro :pl: Wiecie czego szukam i jakie sa moje priorytety, co wybrali byscie majac takie opcje ?


zapoznaj się z regulaminem, nie wstawiamy takich linków
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Up, sorry.

I nie pojechalem, bo dalej nie wiem co kupic :pl:
 

Sintrabajo

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
75
Buchów
0
Roślina która ma największe ilości THC to w teorii jest Nova OG (nie testowałem) 3 nasiona kosztują 32€
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Roślina która ma największe ilości THC to w teorii jest Nova OG (nie testowałem) 3 nasiona kosztują 32€

Teoria wyciągnięta chyba z kapelusza. Jakieś zdjęcie/link do wyników z chromatografu? ;)
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Witam. A wiec tak, do boxa postanowilem upchnac : Master Kush (90% indyjka z duza iloscia thc, typowy kanapowiec ktorego mam zamiar jeszcze przeciagnac na flo), Amnezia Haze (pailem nie raz i nie dwa, ale swoja bede uprawial pod siebie, tez mam zamiar na flo ja przetrzymac zeby mocy nabrala), Jack Herer (nie palilem, ale czytalem duzo dobrego o tej odmianie, zobaczymy czy bede chwalil), no i ostatnia odmiana to Royal Cookies (tak z ciekawosci , a co mi tam) Co o tym myslicie? Aha w boxie mam miejsce na 6 krzakow, waszym zdaniem ktore odmiany warto sadzic x2 ?
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Dobra zakupy zrobione, jeszcze 4 pestki Criticala od RQ w gratisie dostalem :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół