nasiona marihuany

Co z liśćmi wiatrakowymi?

Wyszukiwarka Forumowa:

DużyTPO

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2018
Postów
442
Buchów
1,128
Odznaki
4
można je wyciąć,żeby roslina miała więcej światła?

 

MonsterAk

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2018
Postów
137
Buchów
4
Który dzień flo ? Ciężko pewnie będzie żeby doszła, liście usuń szczególnie w dolnych partiach.
 

DużyTPO

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2018
Postów
442
Buchów
1,128
Odznaki
4
Te zdjęcia są z przed 2 tygodni byłem wczoraj w nocy i naprawdę wyglądają już pięknie grube topy, są całe oblepione żywica ale nie ma co się dziwić jak pogoda dopisuje.
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Spore Masz te krzaki, co do liści to usówaj chore i Stare liście, ja bym Ci polecił ten buszu trochę ponaginac jak się tylko da na boki robiąc taki trik dajesz słonko niższym odrostom/szczytom i zwiekszasz przewiew. Dobrzr jest też wycinać najniższe odrosty dając więcej energii na górę W największej szczyty :)


Ja najpierw zabezpieczylem przy głównej łodydze odrosty izolacją, a potem kladlem na boki :)
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,176
Buchów
5,062
można je wyciąć,żeby roslina miała więcej światła?

IMO obrywanie liści przy uprawie out nie ma żadnego racjonalnego uzasadnienia.
Pozbawia się roślinę "fabryczek" cukru - a pozytywnych efektów tego nie ma.
To nie scrog - czy uprawa w boksie gdzie się chce kapkę zmodyfikować LAI co by światło głębiej penetrowało.

Out to nie uprawa w boksie - a cukier który wyprodukują liście idzie na budowę szczytów - nie ma tu także efektu odległości od lampy i gwałtownego spadku natężenie światła - ja bym nic na oucie nie skubał - co innego formowanie krzaka - ale obskubywanie nie..
 

DużyTPO

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2018
Postów
442
Buchów
1,128
Odznaki
4
Pousuwalem tylko te stare i suche liście resztę zostawiłem, nie chce żeby zlalapa je plecha więc chcę im dać jak najlepszy przewiew.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,176
Buchów
5,062
Pousuwalem tylko te stare i suche liście resztę zostawiłem, nie chce żeby zlalapa je plecha więc chcę im dać jak najlepszy przewiew.

Znalazłeś jakiś racjonalny powód. ;)

W tym sezonie nie powinno być z pleśnią zbyt dużo problemów - nie tyle co zazwyczaj - sucho jest - słonecznie // grzybów za to nie ma w lesie prawie ;(//

Robisz jakieś opryski profilaktyczne na pleśń ??? - jak już zacznie włazić jest zazwyczaj za późno i trzeba ciąć co by nie zjadło całych krzewów.
 

DużyTPO

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2018
Postów
442
Buchów
1,128
Odznaki
4
Profilaktycznie prykam raz na tydzień, wolę dmuchać na zimne bo już raz mi plecha weszła na łodygę ale udało mi się ją uratować. Właśnie Teraz się boję bo patrzyłem na pogodę długoterminową i ma się pogoda podobno popsuć za tydzień a moje panny potrzebują jeszcze z 2-3 tygodni

---------- Post Zaktualizowany 21:37 ---------- Data pierwszego postu 21:32 ----------

jak narazie wyglada to tak



 

DużyTPO

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2018
Postów
442
Buchów
1,128
Odznaki
4
Znacie może jakiś dobry nawóz z potasem i fosforem który mogę kupić w zwykłym sklepie ogrodniczym?
 

DużyTPO

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2018
Postów
442
Buchów
1,128
Odznaki
4
do tej pory stosowałem florowit jesienny ktory sadze ze dał sredni rezultat
 

DużyTPO

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2018
Postów
442
Buchów
1,128
Odznaki
4
Agrofoska Pk 20:30 powinien byc w ogrodniczym,....
Właśnie znalazłem taki nawóz podobny z pk 20.30 i zamierzam go stosować za rok, teraz już za późno ponieważ za 2-3 tygodnie planuje żniwa :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół