nasiona marihuany

Mars Hydro Reflector 200 W , FEM: 5 White Widow od Nirvana

Wyszukiwarka Forumowa:

Rambo669

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2012
Postów
158
Buchów
0
Czesc!

Jako, ze jaranko z ostatniego grow sie konczy ruszam z nastepnym podejsciem.

Sprzet:
*Mars Hydro Reflector 200W
*Namiot od Mars Hydro
*Wiatrak wyciag 150m3
*Nawozy bio Canna+ Calcium
*donice 8 L


Kielki wzeszly po 12 H na wacikach. Wyladowaly w malych doniczkach gdzie planuje je zostawic przez 2 tyg. Potem laduje w docelowych.

Plan to zrobic VEG przez 4-5 tyg.

Prawdopodobnie bede wymieniac wiatrak na mocniejszy bo ostatnim razem mialem troche ploblemow z wilgotnoscia. Nie bylo plechy na szczescie, ale wiekszosc czasu bylo ok. 60% na flo wiec czas cos z tym zadzialac.

Bede leciec na tych samych bio nawozach, z tym, ze nie dopuszcze do przesuszenia jak ostatnio.

Mam taki cichy cel wyciagnac 200G suszu, wiec trzymajcie kciuki prosze :D

Zdjecie zrobione dzisiaj tj. 3 dni od wsadzenia do malej doniczki.






 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
jako ze to fotorelacja dodaj szybko te fotki rambo
 

Rambo669

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2012
Postów
158
Buchów
0
Sorry Drzewiec zapomnialem. Dodam dzisiaj

No to szybka fotka. Musze aparat kupic bo te zdjecia to tragedia jakas

 
Ostatnia edycja:

Rambo669

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2012
Postów
158
Buchów
0
Czesc
Potrzebuje waszej pomocy


Minelo 9 dni od wsadzenia do doniczek. Nigdy nie mialem podobnego problemu. Rosliny tj sie zatrzymaly. Praktycznie nie rosna. Chyba je troche przelalem i dlatego zrobily sie delikatnie zolte... Co myslicie?

Bylem zajety w pracy i nie mialem czasu kupic ziemi ktora zawsze uzywalem (canna), wydaje mi sie, ze ziemia ktora kupilem ma za duzo nawozu w sobie i pali mi rosliny.

Bede wdzieczny za podpowiedzi, bo serce mi sie kroi jak widze, ze one cierpia.​



 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Jak na moje to i przelane i hujowa ziemia. Mozesz spróbować teraz przesadzić je do większych doniczek już z odpowiednim medium. Jednak radziłbym Ci się poważnie zastanowić nad zaczęciem wszystkiego od początku.
 

Rambo669

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2012
Postów
158
Buchów
0
ku**a.. Wiedzialem, ze lenistwo nie poplaca i powinienem pojechac i kupic dobra ziemie. No nic przesadze je i zobaczymy czy odbija.
 

Rambo669

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2012
Postów
158
Buchów
0
Czesc


4 tyg VEG


Wiec postanowilem potrzymac dziewczyny pomimo problemow ktore mialem na poczatku. Po pierwszym tygodniu od przesadzenia do odpowiedniej ziemi nie wiele sie dzialo. Chcialem juz je wywalic, ale powiedzialem sobie ze dam jeszcze tydzien.Planty odbily. Sa male jak na 4 tydzien VEG, ale z racji ze pierwsze dwa tygodnie nic nie rosly to i tak zadowolony jestem. Bede musial po prostu zrobic troche dluzszy VEG, co mi jakos nie przeszkadza, wazne ze rosliny sie nie zmarnowaly bo kosztuja te pestki troche.

Jutro bede musial je ponaginac z deka, zeby zakryc jak najwiecej powiezchni.

Leje im nawoz na weg i widac roznice we wzroscie praktycznie codziennie. Jeszcze 2 tygodnie na VEG i mysle ze powinny byc dobre do przelaczenia.

Aha sorry, za jakosc zdjec, moj tel nie robi jakis oszalamiajacych fotek niestety...​




 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Siemanko, troszkę małe jak na ten czas. Po jakości ciężki powiedzieć ale chyba wyglądają zdrowo. Ostrożnie z tym podlewaniem. Będę zaglądał no i z fartem do końca:)
 

Rambo669

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2012
Postów
158
Buchów
0
Siemanko, troszkę małe jak na ten czas. Po jakości ciężki powiedzieć ale chyba wyglądają zdrowo. Ostrożnie z tym podlewaniem. Będę zaglądał no i z fartem do końca:)

Dzieki bracie. Na ta chwile nie widze niedoborow. Leje im nawoz co 2-3 podlanie. Zauwazylem, ze ta bio canna ciezko przelac. Wydaje mi sie, ze te nawozy przez to, ze sa naturalne nie sa bardzo mocne. Fakt, ziolko smakuje dobrze i nie czuc zadnego dziwnego smaku w nim. Moze tez dlatego ze dobre 3 tyg robie flush.
 

Piesmorderca11

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2018
Postów
152
Buchów
2
Odznaki
1
Witam. Jaka temperature masz w boxie w dzien I w nocy ? I jaka masz wentylacje.? Pytam poniewaz wystartowalem z ledem Kingbo 600 I mam problem z niska temperatura. Z fartem i oby dociagnac do konca.! Bede zagladal ;)
 

Rambo669

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2012
Postów
158
Buchów
0
Witam. Jaka temperature masz w boxie w dzien I w nocy ? I jaka masz wentylacje.? Pytam poniewaz wystartowalem z ledem Kingbo 600 I mam problem z niska temperatura. Z fartem i oby dociagnac do konca.! Bede zagladal ;)

Siemka. Wiesz, ja zyje w cieplym klimacie wiec prawdopodobnie nie za duzo przeda Ci sie info ode mnie niestety.. Np teraz jest 23 stopie na dworzu a w boxie mam 28.8. Zazwyczaj jest o 5 stopni wyzsza niz na dworzu. Wiatrak to 10 cm, ma on chyba 150m3 mocy z tego co dobrze pamietam. Ciagle rozwazam wrzucenie czegos mocniejszego, bo na pelnym FLO wilgotnosc zawsze jest powyzej 50%. Nigdy problemu z plecha nie mialem na szczescie.
 

Rambo669

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2012
Postów
158
Buchów
0
Siemanko,


5 tydz. VEG

Taki szybki update.

Zdjecie zostalo zrobione w 5 tyg VEG. (7 dni temu) Nie ma jeszcze mnie w domu zyby pokazac jak urosly od przelaczenia na flo. Niedoborow brak, wszystko idzie ladnie i zdrowo. Ponaginalem je sporo.

Jutro powinienem byc w stanie pokazac foty jak wygladaja teraz. Sa 3 dni po przelaczeniu i wystrzelily sporo.





 

Piesmorderca11

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2018
Postów
152
Buchów
2
Odznaki
1
Mialem identyczny problem chu**wa ziemia I dziewczyny sie ppblokowaly, ale juz ladnie ida po przesadzeniu. Pozdro bede zagladal.
 

Rambo669

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2012
Postów
158
Buchów
0
Mialem identyczny problem chu**wa ziemia I dziewczyny sie ppblokowaly, ale juz ladnie ida po przesadzeniu. Pozdro bede zagladal.

No wlasnie i to mnie najbardziej wk***ia bo z lenistwa duze bledy wychodza..

---------- Post Zaktualizowany 15:12 ---------- Data pierwszego postu 15:03 ----------

Hej ekipa,

borykam sie z problemem malych muszek czy jakiegos innego gowna. Pelno ich jest i nie wyglada na to, ze beda umierac.

Kupilem srodek dzisiaj na te male gnojki ale na etykiecie jest napisane, ze nie powinno sie go uzywac na roslinach, ktore produkuja owoce badz bede karma dla zwierzat.
Tutaj moje pytanie, co wy robiliscie z tym problemem? Czy na srodku ktory uzyliscie bylo to samo ostrzezenie czy byl on ok z roslinami jadalnymi? Ja staram sie jak moge byc organicznie uprawiac palenie, bo nie pasuje mi ladowanie dodatkowej chemii do organizmu..
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół