nasiona marihuany

[LED][120W][0,36m2][OS] XD.PNG

Wyszukiwarka Forumowa:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
Przesadzanko:

100_0889.JPG


100_0890.JPG


100_0891.JPG


100_080808.jpg


Z rana pierdyknę jakiś komentarz. ;)
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Upchane dosyć solidnie na takim metrażu.Z wilgotnością jak stoisz?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
Golimy, golimy, golimy
Jeszcze trochę, niech odpoczną sobie po wczorajszym przesadzaniu, nie polecam robić doniczek tymczasowych z nieforemnych butelek, musiałem wszystko rozcinać, trochę naruszyłem bryłę korzeniową. Korzenie jednak zdrowiutkie jak widać, myślę, że trochę stresu jedynie mogło je postymulować do eksploracji nowej ziemi. Myślę, że jakoś w tygodniu wpadnie fryzjer z wizytą.

Upchane dosyć solidnie na takim metrażu.Z wilgotnością jak stoisz?
Tata Zacier dał radę, upchnąć tyle, to ja też spróbuję! :D Wilgotność obecnie oscyluje coś koło 60%, na razie się tym nie przejmuję, pod koniec flo wstawię ze dwa pasywne pochłaniacze wilgoci na wlocie/wylocie albo zainwestuje w sam CaCl2 bezwodny, chyba wyjdzie taniej.

Jeszcze nie okresliły się dwie rośliny, ale KQ wygląda mi ewidentnie na damkę, a jak nie to będzie za***istym dawcą pyłku. A z LM to wybrałem najładniejszą z czterech, która nie wyciągała się za bardzo i liście po potarciu taką truskawką pachniały. Także jeszcze może się przerzedzić.

Blue Wolf, Golden Cobra i Species jeszcze nie pokazały pistli, ale to femki, więc zostawiłem, co by mieć różnorodność sporą.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
PĘKNIĘTY JERZ
30/13/02

Co tygodniowy update.

~23*C/~60%HR w dzień. (nocy nie sprawdzam)

Panny zaczęły kwitnąć, flo liczę od soboty, wtedy u większości było widać już włosy, niektóre zaindukowały szybciej.
Golden Cobra i Blue Wolf dalej indukują, Lemon Mary pokazała jajca i poleciała na kompost, nie podobała mi się jakoś tak, teraz jedynie mogę czekać na jakichś litościwych darczyńców pyłku...

Killer Queen i trójgłowa GHK dostały dziś łamanie, dobrze im to zrobi. :rambo:

Przesadzone do materiałowych donic, dziwnie to cholerstwo się podlewa... [MENTION=33194]Zacier[/MENTION], masz jakieś protipy co do podlewania? Wyciągać z boxa nie wyciągam, bo się odkształcają, kminię czy taki to ich urok czy za mało ziemi napchałem do nich. :scratch:


100_0902.JPG


100_0904.JPG


100_0906.JPG


100_0910.JPG


100_0912.JPG


Strzała!
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Chyba za mało ziemi dałeś, w sensie za słabo ubiłeś bo mi się nic nie odkształcały, szczególnie tydzień i dłużej po przesadzeniu bo gleba szybko przerasta korzeniami. Ale upychałem ile się zmieści "na chama" wręcz.
 
S

ShelbyGT

Guest
Miałem ten sam problem z foliowymi doniczkami, woda przelewała się przy ścinkach po odkształceniu co skutkowało wielkim burdelem na podłodze boxa.

Wiem, pewnie bardzo pomogłem :sunny:

Wpisuję się bo mnie killer queen interesuje, więc jak się zacznie coś dziać ciekawego to liczę na jakieś opis ich,
pozdro
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Przesadzone do materiałowych donic, dziwnie to cholerstwo się podlewa... [MENTION=33194]Zacier[/MENTION], masz jakieś protipy co do podlewania? Wyciągać z boxa nie wyciągam, bo się odkształcają, kminię czy taki to ich urok czy za mało ziemi napchałem do nich. :scratch:

Mam......... przestałem ich używać :crazy:
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Na materialowe jest dobry sposob - wysoka podstawka i lejesz od dolu, wszystko wsiaka bez koniecznosci lania po milka ml i czekania az splynie. Ucmnie jestcjak u smieszka - tydzien-dea i donica zarosnieta, bryla sztywna, zczepiona z materialem...
Taka jeszcze jedna uwaga - jak masz je ustawione na scisk to korzenie beda wrastac w sasiadujace donice ;)
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
U mnie tak nie przerastaly korzenie, jednak wolę sztywne plastikowe.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Moze kwestia samego materialu? Ja przy przesadzaniu wrzucalem donice w donice, panny nie marudzily i sie nie stresowaly, korzen przechodzil bez problemu... a jak zostawilem dwie zlaczone to trza bylo nozem pomagac
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
30/13/09
Nie bylo mnie troche na chacie. Mialo byc obszerne sprawozdanie z fryzjera, ale stwierdzilem, ze nie ma sensu,bedzie trzeba powtorzyc...

<<SRODA PO FRYZJERZE>>
100_0926~0.JPG


<<PONIEDZIALEK>>
100_0936.JPG

Musialem odgiac liscia golden cobrze, bo zabieral swiatlo blue wolfowi, ktory nadal nie zaindukowal. :D
Jak zwykle rozstrzal we wieku i wysokosciach, a chcialem tego uniknac...
 
Ostatnia edycja:

Kunek

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2018
Postów
61
Buchów
0
Robi sie gęsto. Pięknie wyglądają a zwłaszcza te dwie które wyrosły ponad reszte
 

PyroLaczek

Member
Rejestracja
Lis 28, 2018
Postów
24
Buchów
0
Ile szczytów na krzak planujesz?
Będziesz łamał te najwyższe?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół