nasiona marihuany

Green Dragon

Wyszukiwarka Forumowa:

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Essa nie wiem czy to dobry temat ale dręczy mnie jedno przygotowałem green draga z 170g liści cukrowych ale wcześniej trzepalem z nich hasz, do tego 10g topow z 40g mokrych i resztę liści łodyg dekarboksylowałem w 160°C/5min i teraz nie wie czy przez trzepanie nie działa brak thriomow, wszystko na 1l spiru 96% 0,7l bolsa I trochę wody, i podgrzalem do 75°C przez 30min I przefiltrowałem resztke z papki wycisnąłem I już stoi 5 dni dziś wypiłem 25ml I nic
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
no jak trzepałeś wcześniej hasz z tego to co się dziwisz? masz teraz nalewkę chlorofilową :D
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
A widzisz A widzisz, no to już zagadka rozwiana, to next time nie popełnie tego błędu

A czy mogę w mojej nalewce chlorofilowej raz jeszcze ponowic proces? Tzn temat do słoja i wlać to co jest?

Jeszcze jedno czy liście topowe muszą być suche? Bo jutro jadę po krzak i odrazu bym zrobił
 
Ostatnia edycja:

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Możesz jeszcze raz na tym samym alkoholu to zrobić.
Liści nie trzeba suszyć, trihomy rozpuszczą sie w alko.

Przy moim GD 25 ml to za dużo na raz :D

Lepszy materiał, lepszy dragon. Ale z liści jak najbardziej da się też zrobić killera.
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Czyli jak na mój podkład którego został niecały litr, doleje pewnie pół litra spirytu, w***e pewnie z 120g lisci A
a są naprawdę kur***ko oszronione, do tego dwa duże topy powiedzmy 45g, będzie piz*a sroga? A w przypadku mokrego materiału proces dekarboksylacji przebiega tak samo?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół