nasiona marihuany

Wiatrak

Wyszukiwarka Forumowa:

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Witam was ziomeczki
mam do was 2 pytania
1- np. Susze przez 10 dni to ile dni ma chodzić wiatrak albo ile godzin w dniu. Jaka odległość od suszu
2- będę suszyl w szopie więc pogoda będzie praktycznie taka sama jak na polu parę stopni więcej będzie się to odbywało pod koniec października. Pytanie czy moim kobitka nic się nie stanie jak będzie Hujowa pogoda w nocy czy wiatrak wystarczy np. Jak będzie po 2 stopnie albo -2 przez noc myślicie że wiatrak starczy
Sory że was nudzę ale nie znalazłem odp np. Do wiatraka dZiękuję wszystkim
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,219
Buchów
1,559
Jak masz możliwość postawienia wiatraku to stawiaj i się nie czaj. Szybciej ci obwieje i będzie git talalla. A jak już będzie strzelać w ręku to do słoja i curing panie.
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Odp na pytanie ile czasu itp Ile metr starczy czy ile 60 cm ??
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,219
Buchów
1,559
Aby wiało rotacyjne w tą i spowrotem. A czas po mojemu to jak dzień ładny to w nocy może wiać z 6h to max 3dni. A jak dzień hu**wo co się nie zapowiada to w dzień i noc max 4dni.
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Dzięki za odp. Odpowie jakiś ziomeczek chodzi o te godziny ile godzin ma chodzić wiatrak. i ustawić dużo wyżej topki żeby wiatr z wiatraka nie ruszał topkami ??

Da jeszcze ktoś odp co do godZin ile dziennie ma chodzić i przez ile dni
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

luzak

Well-known member
Rejestracja
Cze 25, 2012
Postów
438
Buchów
197
No przecież masz już napisane. Najlepiej susz az będzie suche. Pozdro.
 
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
229
Buchów
322
Odznaki
3
Susz do takiego momentu aż łodyga przy łamaniu będzie wydawały "trzask" a będzie cacy
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,313
Buchów
2,635
Odznaki
8
Najlepiej postawić dwa wiatraki które będą pracować 24/7 przez 3-5dni jak chcesz suszyć w warunkach na dworze. Trzeba brać poprawkę jak będzie.np.-1 powietrze będzie suche. Ale jak spadnie deszcze i temperatura będzie plusowa będziesz miał wilgoć bardzo wysoka. Tak jak wyżej było napisane jak weźmiesz jakiegoś topa do ręki najlepiej tam gdzie lodyga jest w miarę gruba i złamie się tak by był trzask i nie została żadna nic. To znaczy, że jest okej i możesz zaczynać curring. Jeśli nie to należy poczekać jeszcze 12-24h i powinno być okej. Jestem takiej myśli że w około cztery dni powinno ci do ładnie Ci się podsuszyc i będzie nadawać się na curring.
Pamiętaj żeby nie wieszać zbyt gęsto bo będzie wolniejszy proces schnięcia.


Tutaj masz link do bardzo ładnie wytłumaczonego curringu w razie w jak by były jakieś nie domowienia pozdrawiam i Spkkojnej pracy życzę.
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?73462-Prosty-Harvest-Suszenie-i-Curring-Krok-po-Kroku
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół