nasiona marihuany

[0.72 m2][HPS 400W][2x Super Lemon Haze][White Widow][3x Moby Dick]

Wyszukiwarka Forumowa:

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
Siema po udanym out'cie przyszedł czas na indoor

Growbox Dark Street 120w R3.0 120cm x 60cm x 170cm
Odbłyśnik Wings
Wentylator mieszajacy
WENTYLATOR KANAŁOWY VENTILUTION 220/280m3/h
Filtr FLAT 200-250m3/h
ZASILACZ ELEKTRONICZNY 600W - ELEKTROX ULTIMATE
ŻARÓWKA/LAMPA HYBRYDOWA ELEKTROX 400W
Nawilżacz powietrza Hyundai 2.2l
System Nawadniania 8x [Który właśnie jutro do mnie przyjdzie]

Teraz czas na pestki

Super Lemon Haze od Green House Seeds
White Widow od Dinafem
Moby Dick od Dinafem

Nawozy

Plagron Terra Grow - 1l /Plagron Terra Bloom - 1l
CANNA Boost - 250ml
CANNA PK 13/14 - 250ml

Co do ziemi to będzie moja kompozycja ziemi głównie z działki jak ktoś mnie obserwował na out to mógł się doczytać że ziemie mam bardzo dobrą idealna wręcz do konopi [ warzywa tam nie dają rady..] więc bez sens kupować gotowca np od Canna albo biedronkową.

Dzień 2

Miało być 5 Lemon Haze ale zostały tylko 2 niestety reszta nie wyszła lecz zamówiłem Moby Dicki które pojawią się na przyszły tydzień, dostałem również jakieś auto które wsadziłem jedna wyszła i jest tam na zdjęciu a druga wyląduje w boxie jutro i oprócz tego za dużo się nie dzieję we wtorek dam jakiegoś upa pozdro






 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
sadziles juz auto razem z femkami?

powodzonka ;)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Podsyp je ziemią, bo marnujesz sporą część doniczki.
 

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
Auto to typowa próba raczej będę uruchamiał drugi mniejszy box pod auto na razie niech sobie siedzą

Już podsypane zrobiłem to po wykonaniu zdjęcia
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Moby Dick jest (byl) za***isty, w ch*j pazerny na flo, karm go odpowiednio ;)
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Będę tu bywał... Byś miał dużo dużych bobków!
P O Z :weed-2: D R O !
 

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
Siema, za nami 11 dzień wyjścia niektórych dziewczyn na powierzchnie około 2 dni temu zostały przesadzone w docelowe ze względu na system nawadniania który przelewał małe doniczki oraz wsadzenie [pestek] Moby Dick'ow do docelowej doniczki zbyt dużo się nie dzieję automaty co stoją nad zwykłymi są trochę większe niż zwykłe to pewnie przez to że nie jadą na 400W tylko mam skręcone na 250 na razie na przyszły tydzień podkręcę żarówkę



Zastanawiam się nad zbiornikiem na automatyczny system nawadniania niestety 5 l to pożera to w chwilę i tak mam podłączone to pod lampę to działa w sumie 18h tylko macie jakieś pomysły co do pojemnika np 50 l ?

Oraz moje zapasy Purple Afgan którego teraz kosztuje dostałem informację od ziomka że nie można po nim spać naturalna feta :lol3:



Pozdro
 

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
Siema, trochę mnie tu nie było i zapomniałem całkowicie o temacie wszystko idzie jak w najlepszym stanie roślinki są cały czas na wegu już 42 dzień nie spieszy mi się z przełączeniem na flo a po drugie jestem w trakcie LST które chcę skończyć w 100 % aktualnie mam skończone naginanie 2 roślin zostały MobyDicki do nagięcia także myślę że za jakiś tydzień przełączę na flo dotychczas leciały na 250 W bardzo fajnie się wszystko krzaczy przy tej hybrydowej lampie jestem bardzo zadowolony i polecam jeśli ktoś nie chcę wymieniać żarówki od 4 dni lecą już na 400W leje standardowe nawozy ph 6,5 / 7 i oto co rośnie na tą chwile :)

Lemony :


Tu LST skończone udało mi się zrobić 9 odrostów ;)



Ten pierwszy tutaj przez przypadek upierdzieliłem główny szczyt i zrobiły się 4 i tak ja zostawiam a po lewo lemon który został ostro poturbowany spadła mi doniczka i jakaś choroba lub ph dopadło ma się już lepiej przelałem doniczkę odpowiednim ph i wygląda lepiej :)

Biała Wdowa


Kończe LST chcę tylko jeszcze ten 2 górne odrosty żeby urosły i rozprowadzę wszystko po doniczce i jest gotowa :)

MobyDick tutaj zaspałem 2 dni i urosły sobie troszkę za duże ale naginam :)





To na razie na tyle postaram się wrzucać co tydzień zdjęcia jak czas pozwoli tym czasem Panowie i Panie :)
 

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
Witam, nikt nie komentuje ale lecimy dalej ciągną weg dalej chce na przyszły tydzień już przełączyć na indukcje na razie miałem problem z magnezem lalem wodę prosto z kranu a jak wiadomo jest to twarda woda i cipka się to nie spodobało dostały oprysk jak i również w korzeń litr wody z 1/2 łyżeczki do cukru soli epsom miejemy nadzieję że już im się polepszy w między czasie zaliczyly fryzjera oraz ostatnie nagiecia przed kwitnieciem :D



Pozdro oraz udanych i owocnych plonów
 

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
Siema, mały up 52 Dzień życia oraz 10 Dzień kwitnienia rośliny się już w połowie określily oraz trochę podrosly za jakieś 2 tygodnie będę białe lepki co bardzo lubię <joint>

Wszystko idzie sprawnie nie widać żadnych niedoborów woda cały czas 6,5 ph oraz nawóz na flo oraz odrobina pk 13/14 :) Jutro zrobię zdjęcia pierwszych włosków tym czasem <palacz>

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół