nasiona marihuany

Citizen COB, Biotabs, 18 dzień FLO, coś się źle dzieje...

Wyszukiwarka Forumowa:

HenChat

Active member
Rejestracja
Kwi 26, 2018
Postów
25
Buchów
0
4x clu058 łącznie 420W, box 1,44m2, temp 24-29, wilg 44-50%, odległość od lamp 55-60cm, donice 11l, zestaw biotabs, 4x humboldt master kush (nie lubię ścisku w boxie), biobizz light mix

7-8 dni w 0,5l kubeczkach, przy przesiadce jak zawsze dostały 2 table, 3g mycotrexu, 50g startrexu, w otwór sadzeniowy 2g mycotrexu i zalane 5ml orgatrex + 1g bactrex na 1l wody na sztukę

weg (27 dni) przebiegł pomyślnie, ale w momencie gdy zmieniałem fp już tak wglądały mi jakby zaraz miały robić się głodne...

w 35 dniu mniej więcej jak pokazały płeć, każda dostała po 20ml orgatrex + 1g bactrex na 2,5l wody...
tu właśnie nie wiem czy nie za późno i nie za mało dałem bo zawsze dawałem ok 28 dnia 60ml + 3g na 1,5l wody. wtedy trzymałem krótszy weg ponieważ miałem niższy, mniejszy box a w nim również coby ale cree cxb3590

flo sobie trwało, liście zaczęły blednąć na czubkach, ogólnie coraz bledsze te liście, zaczęły się zawijać i pojawiać się na nich plamy... aż się wk***iłem i dałem w 52 dniu 5ml + 1g na 2,5l na dziewczynę
teraz mamy 57 dzień (weg 27, ind 12, flo 18 ) a dziewczyny wyglądają jak niżej zobaczycie...

aha i zastanawiam się też czy to nie od bactrexu bo coś mi się od***ało z nim https://www.forum.haszysz.com/showt...s-przechowywanie-batrex-coś-śie-z-nim-stało-( jak podawałem w 52 dniu to już miałem nowy kupiony ale wcześniej ten stary był dawany

kurcze jakieś pomysły co ja mam teraz czynić? kupować coś jeszcze typu bio pk od nich czy co ja mam począć?
moim zdaniem to one są głodne... na pewno nie przejedzone bo dawałem zawsze w ch*j większą dawkę na początku 5 tygodnia i szło elegancko
foty:







 
D

DarkMessiah

Guest
Pk + cal mag tak mnie to wyglada ;) ale zwabiamy tu innych [MENTION=73516]JOS[/MENTION] [MENTION=12145]uho666[/MENTION] pomożecie?
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
pk dokladnie lscie zolte azoty ,uschniete fosfor w duzym stadium niedoborow , ale liscie tez popalone jakby moze proba nadgonienie brakow ?
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
planty nie zawysokie , 2x tabsa dostały i go wyżarły co pewnie popaliło te końcówki , braki mg , przyspieszyło tylko niedoboiry pk
Nie przesuszyleś medium? , czy za3sze mokro mają. [MENTION=12145]uho666[/MENTION] baktetexem chyba nie da sie popalić , ale mogło sie coś poblokować ,
troche zajechane, odratować tych lisci juz sie nie da ,

mysle ze możesz dać im mg i poczekać , na to chwile nic wiecej nie podpowiem , krotka pauza w robocie
 

HenChat

Active member
Rejestracja
Kwi 26, 2018
Postów
25
Buchów
0
uszko próba nadgonienia była, masz napisane w 1 poście co i jak przebiegało, ale jestem przekonany że to nie od tego popaliło
hm to co zamawiam bio pk od biotabs, a cal mag jakiś organiczny do glebowy jest czy kupić np od canny i dawać w oprysku?
pk zapie****ić od razu max dawkę?
dałbym każdemu buszki ale jeszcze nie mogę
aha przesuszone to fakt były ze dwa razy ale nie mocno wtedy dawałem 2,5l wody na 3 dni to na ten 3 dzień już miały sucho, teraz dostają 2,5l co dwa dni, więcej raczej nie wejdzie do tych donic
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
https://www.youtube.com/watch?v=2Xbh-vzQ4Zs

ja u siebie braki fosforu to mam juz na vegu ,na vegi nie robione nic z tym bo liscie sa sielone konczy sie taj ze lisci na flo znikaja tak szybko ze ciezko nadgonic , pod clu 058 szybciej znika zarcie niz pod cree 3590 , ja bym przykrecil swiatlo na 50 % mocy za***al pk dobra dawka np ja daje 50 ml na pol litra i leje blisko korzenia , nigdy nic wielkiego sie nie wydarzylo lekkie popalenie koncowek to max
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Sorry, że się wtrącę, [MENTION=12145]uho666[/MENTION] używasz tego pk od biotabs?
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
tak ,uzywam ale nie bazuje tylko na nim co mam organic to leje ,
 

HenChat

Active member
Rejestracja
Kwi 26, 2018
Postów
25
Buchów
0
[MENTION=12145]uho666[/MENTION] mówisz że byś do***ał im 50ml pk na roślinę? trochę się boje pk tyle do***ać na raz
chyba dam z 10ml na początek zobaczę jak zareagują
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół