nasiona marihuany

Dziwny zapach

Wyszukiwarka Forumowa:
D

dejw187

Guest
Witam
Mam problem pani siedzi w donicy hydro zostały nie całe dwa ostatnie tygodnie do cięcia wszystko przebiegało prawidłowo aż w pewnym momencie kilka dni temu zaczęło w boxie dziwnie czuć do tej pory był intensywny mocny zapach który wszyscy kochamy teraz jest tak jakby duszny lekko podpadający jakby stęchły od wczoraj jest tylko na samej wodzie z wyregulowanym pH już bez odzywek box jest 60x60x160 lampa led 3x3 + 1 COB 125 W full spectrum zastępuje 250 HPS wilgotność tez pod kontrola nie wie ktoś może co to może być? Jeżeli zaczyna pleśnieć to co robić? Topy są tluste i grube jak je delikatnie naciskam są twarde nie wiotczeją cała stoi sztywno jak stała nie oklapuje z liśćmi nic się nie dzieje tylko ten zapach nie wiem co robić jestem w stanie ściąć od razu jak będzie trzeba trichomy są już mleczne wiec będzie działać chociaż chciałem zaczekać aż ładnie przebarwia się na bursztynek bo lubię ciężki haj ale jeżeli trzeba zetnę tak jak jest ważne żeby uratować co się da albo odratować jeżeli się da
Z góry dzięki wielkie
Pozdrawiam
 
D

dejw187

Guest
Dzięki już po sprawie
Kilka dni stania na czystej wodzie załatwiło sprawę
Podejrzewam ze przesadziłem w ostatnim momencie z odzywkami
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół