nasiona marihuany

Led od Kingbrite

Wyszukiwarka Forumowa:

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Witam, mam na oku takiego leda :



I dwa pytanka:
1. Jak powierzchnia będzie optymalna dla takiego leda
2. Będzie jakaś różnica gdybym sam poskładał takiego leda (nie licząc tego, ze wyjdzie taniej- to jasne)
 
D

DarkMessiah

Guest
1.4-1.6m2 powinien oświetlić, może być mniejsza ale by trzeba było skręcić moc. Oczywiście ze taniej będzie. Mógł byś użyć mniej cobow. Jak sam poskladasz to będziesz miał satysfakcji i nowe doświadczenie.
 

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Dzięki za odpowiedz, pewnie zbuduje coś sam na bazie tego, co widzę w fotorelacjach, dołożę jeszcze jakieś czerwone diody i myślę, ze bedzie okej :D
 

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
żeby nie zaczynać nowego tematu, napisze tutaj. Chcę zbudować leda 6x CBX3590, narazie wybrałem to :











Dobry zestaw? Mam zamiar wziąć 3500k i 36V, czy może lepiej 72V? Ile i jakie zasilacze do tego ? Ledy pewno będę chłodził wiatraczkami od procesorów. Nie pytajcie jaki box itd- narazie buduje leda, potem dostosuje do niego resztę :) Każda Wasza wskazówka jest na wagę złota. Z góry dzięki za każda podpowiedz. Pozdrawiam :D
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
Odpuść sobie te soczewki, wtedy list będzie tańszy, mniejszy i z oclenieniem go nie będzie problemu. W polskich sklepach dostaniesz w podobnych cenach.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,228
Rozwiązań
1
Buchów
15,879
Odznaki
4
A ile wynosi cło na to Zulu? :> chińczyk napisze mu niższą wartość i zapłaci tylko vat.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
A ile wynosi cło na to Zulu? :> chińczyk napisze mu niższą wartość i zapłaci tylko vat.

Ja wiem, że mu tak napisze, ale wolałbym dostać mniejsza paczkę. ch*j tam, rób jak uważasz ziomuś. Wengorz ma racje. :(
 
D

DarkMessiah

Guest
narazie buduje leda, potem dostosuje do niego resztę

A jakie rozmieszczenie diody beda mialy? Nie potrzebujesz "reflector adapter" jak chcesz soczewki zakladac. 36v latwiej o zasilacze. Ile Watt ma miec panel? 600W jakos ?
 

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
A jakie rozmieszczenie diody beda mialy? Nie potrzebujesz "reflector adapter" jak chcesz soczewki zakladac. 36v latwiej o zasilacze. Ile Watt ma miec panel? 600W jakos ?

Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia jakie rozmieszczenie, dzisiaj pewnie w nocy będę studiował na forum dalej co i jak, bo narazie kompletnie nie miałem na to czasu. Co do mocy to myślę 300-400W bedzie dla mnie najbardziej optymalne. Jeżeli masz jakieś podpowiedzi, to jestem otwarty na każdą sugestie :)
 

WWrolnik

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2012
Postów
437
Buchów
0
Chcę zrobić panel na powierzchnię 0.81 m2.
Czy wystarczy mi: CITIZEN CLU058-1825C4-353M2K1 COB led 6x ?
Jaki zasilacz do tego? Myślałem o : mean while HLG-320H-c1400B

Do tego jeszcze jakieś czerwone ledy, tylko nie wiem jakie ;/
@ może osram deep red 660nm - LH CP7P-2T3T-1 ? ile bym ich potrzebował?
 
Ostatnia edycja:

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Chce zamówić CXB3590 3500K CD 36V 80Ra i mam pytanie co oznacza to 80Ra ? Tylko takie maja z najwyższym binem CD a na tym mi zalezy :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół