nasiona marihuany

Wywar z pokrzyw czy gnój

Wyszukiwarka Forumowa:

Joda_Mistrz

Well-known member
Rejestracja
Gru 6, 2015
Postów
143
Buchów
1
Witam. Co stosować wywar z pokrzyw a może gnój? Gotować zostawiać na parę tygodni czy jak?

Do tego jakie pokrzywy zbierać stare czy nowe? Suszone mogą być czy muszą być nowe?

A podlewanie ile pod krzaka i po ile tego się daje
 
D

DarkMessiah

Guest
Pokrzywy które nie zakwitły zbieraj. Gnojówkę zrób przepisów na necie jest dużo.
 
L

Lord of Old School

Guest
Prosta sprawa zią,bierzesz beczke 20 l wrzucasz do niej z 20kg pokrzywy zakręcasz i kisisz ok 2-3 tygodni
Ps. Pokrzywy na vegu nie na flo jak są:D
Dawkowanie 1l na 10 l wody i nie powinno upolic
Elo 5!
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
zakręcasz i kisisz

Nie powinno się zakręcać, musi być dostęp powietrza. Po za tym podczas fermentacji wytwarzają się gazy które muszą się gdzieś wydostać.
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Dokladnie, Ja kroje, wrzucam do wiadra, zalewam wodą i przykrywam pokrywką.
 
L

Lord of Old School

Guest
Ja zamykalem i po 2 tyglach byl gotowy produkt, wiem dostep do powietrz niby musi byc zeby sie rozpoczol proces fermentacjii...,ale mi bez dostępu tez wyszla;)
Wiadome jak to w beczce powietrze i tak dojdzie nie jest zamykana hermetycznie nie przesadzajmy xD
 

Majki77

Member
Rejestracja
Lut 25, 2019
Postów
22
Buchów
0
Prawdopodobnie wszystko co zrobisz z pokrzywy będzie działało dobrze :) Testuje aktualnie świeży sok i ekstrakt na zimno z suszonego liścia(po kilku godzinach moczenia 1łyżki w szklance wody destylowanej pokazuje 900ppm i ma dość ciemny brązowo-zielony kolor, klasyczna mocna gnojówka wyświetlała mi ok. 1100), i pachnie zaparzonymi ziołami więc dużo przyjemniejsze do oprysku jeśli by działało. W ten sposób, w większości przypadków, przygotowuje się też suszone algi więc zdaje się, że powinno być ok.
 

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
552
Buchów
112
A co z taką gnojowka co siedzi w beczce na polu już z 3 lata non stop otwarta... Moge do niej dorzucić znów pokrzyw czy lepiej wylać wszytko i nowa zrobić?
 
L

Lord of Old School

Guest
A co z taką gnojowka co siedzi w beczce na polu już z 3 lata non stop otwarta... Moge do niej dorzucić znów pokrzyw czy lepiej wylać wszytko i nowa zrobić?

Jeżeli siedzi pod jakąś osłoną na dworze, to możesz normalnie korzystać, a jak deszcz miał do niej dostęp to wypie****
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół