nasiona marihuany

FIM i Topping

Wyszukiwarka Forumowa:
B

Berecik

Guest
Siema !

Przycięte dzisiaj dziewczyny - zrobiłem dwa różne cięcia, żeby zobaczyć jak wyglądają po jednym jak i po drugim treningu. Na trzeciej będzie robione LST, ale tego się nie da zepsuć.
Pytanie brzmi, czy trening został dobrze wykonany?
Nie to żebym był niepewny, bo FIM i Top dobrze są opisane/pokazane na forum, ale jednak ten pierwszy raz stał się dzisiaj, a wiadomo jak to jest.. noo nigdy nic nie wiadomo :)

FIM:





i Topping:





Keep your plants healthy, brothers ! <peace>
 
B

Berecik

Guest
FIM z tego co widzę nieudany, wyższa suka nie stworzyła nowych szczytów, a tylko liście jej odrastają, tak to wygląda :







Na niższej Topping wyszedł, czyli poszła w dwa odrosty, tak jak miało być.. ładnie jest :D :







Jestem trochę zdziwiony, jak one wyglądają w porównaniu do siebie i zastanawiam się czy przez Topping mała przestała całkiem rosnąć w górę, czy ma geny niskiej azjatki, tak zwyczajnie.. Noo sami zobaczcie :



Peace out ! <peace>
 

auralboy

Active member
Rejestracja
Paź 19, 2011
Postów
33
Buchów
0
Różnica między 1 a 2 jest znaczna. Chyba że stresu się przyblokowała. Ale to chyba kompletnie 2 inne odmiany?

Co do FIM, sam właśnie przerabiałem to jakiś czas temu. Ja jednak pozwoliłem sobie uciąć trochę więcej niż Ty, a efekt był taki sam :/
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół