nasiona marihuany

Przypal

Wyszukiwarka Forumowa:

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Oczywiście że dadzą radę bez żadnego problemu

ok - to powiedz jak cwaniaku obejść zabezpieczonego iPhona - psiarnia tego nie ogarnie, służby też nie

[MENTION=75896]De'ath[/MENTION] dobre pytanie - jak mnie zawijali a było to z 12-13 lat temu to nie było odcisków palców do zabezpieczania do odblokowania, były tylko PINy, no ale jak cię zawinęli z zaskoczenia z włączonym telefonem to gówno mogłeś zrobić bo w telefonach nie było funkcji odblokuj za pomocą kodu tylko wpisywało się PIN przy włączaniu telefonu.

Służby mają fajne zabawki: https://niebezpiecznik.pl/post/jak-wyglada-rzadowy-trojan-pegasus-od-srodka/

Ale koszta śledzenia jednej osoby są gigantyczne, nie ma szans nawet jakbyś miał 10 000 krzaków żeby to zastosowali przeciwko Tobie ;)
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Zajmuje to kilka minut, nie mogę Ci tego powiedzieć
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Na pewno ściągneli w 24 godziny techników z CBSP z Warszawy aby zlamali zabezpieczenia telefonu Wojtka z Lubuskiego ktorego zlapali z 15g trawki...
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Zajmuje to kilka minut, nie mogę Ci tego powiedzieć

Oczywiście :) Popatrz, to tobie FBI mogło zaoferować miliony monet za złamanie telefonu tego terrorysty, wyślij CV do nich następnym razem.
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
jak mnie zawijali a było to z 12-13 lat temu to nie było odcisków palców do zabezpieczania do odblokowania,

Odcisk palca to akurat o wiele łatwiej od "petenta" zdobyć niż hasło :)
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Odcisk palca to akurat o wiele łatwiej od "petenta" zdobyć niż hasło :)

niby tak ale wtedy wiesz że przymusowo przystawili ten palec do czytnika a nie że przetrzepali Ci telefon bez twojej wiedzy
 

Zacieszny

Member
Rejestracja
Sty 6, 2020
Postów
22
Buchów
0
Z 25% bateri po wyjścia z dolka miałem 9 % przy włączaniu telefonu nie ma pinu zabezpieczenia miałem na linie papilarne i na symbol telefonu n napewno odblokowali i szperali bo po włączeniu go miałem włączony tryb samolotowy i żona dostala smsa że włączyłem telefon kiedy byłem jeszcze na dołku
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Z 25% bateri po wyjścia z dolka miałem 9 % przy włączaniu telefonu nie ma pinu zabezpieczenia miałem na linie papilarne i na symbol telefonu n napewno odblokowali i szperali bo po włączeniu go miałem włączony tryb samolotowy i żona dostala smsa że włączyłem telefon kiedy byłem jeszcze na dołku

I komu się chcesz iść poskarżyć, walka z nimi to jak z wiatrakami. Symbol idzie łatwo rozkminić
 

Zacieszny

Member
Rejestracja
Sty 6, 2020
Postów
22
Buchów
0
Mogę prosić o odblokowanie SB ??

---------- Post Zaktualizowany 12:36 ---------- Data pierwszego postu 12:32 ----------

Niech ten zespół do legalizacji marihuany działa bo to jest ku**a śmieszne ścigać za naturę....
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Z 25% bateri po wyjścia z dolka miałem 9 % przy włączaniu telefonu nie ma pinu zabezpieczenia miałem na linie papilarne i na symbol telefonu n napewno odblokowali i szperali bo po włączeniu go miałem włączony tryb samolotowy i żona dostala smsa że włączyłem telefon kiedy byłem jeszcze na dołku

Skoro nie miales PINu to po wlaczeniu telefonu karta automatycznie loguje sie do sieci i aparat jest zalogowany - stad Twoja zona dostala informacje o wlaczeniu telefonu. Posiadanie PIN to oczywista oczywistosc... Pomijajac to, majac haslo na telefon w formie paluchow czy symbolu mozna wlaczyc lub wylaczyc uslugi typu wifi/dane/nfc jak rowniez wlaczyc tryb samolotowy itp. nie podajac wczesniej hasla.
Przynajmniej na androidzie z ktorego ja korzystam. Kto Cie zlapal? Funkcjonariusz jakiejs podrzednej komendy? To daje glowe uciac, ze nic wiecej nie zrobili...
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Czyli po prostu zgadujesz, że mogą, tak?

już wiem jak to rozkminił

Kod:
https://antyweb.pl/jak-daleko-posunie-sie-policja-zeby-odblokowac-smartfona/

Wystarczy kogoś uśmiercić :D
 
A

AntonioMargareti

Guest
Czytam to forum kupę lat, ten post i odpowiedzi to jakaś komedia, zresztą jak 70% tego forum :D
Odpowiedzi w takich wątkach ludzi pułapu ZMasa czy Śmieszek420 to kupa wiedzy, ale w mojej opini są zbędne ze względu na ich bezpieczeństwo.
Waga waszych kroków w tym "dark necie" jest dla zdrowo myślących ludzi bezcenna, bo uczą się za wczasu, ale ma się nijak do ceny waszej wolności.
Jedni mają wiedze, drudzy zadają pytania, jedni odpisują..
Precyzujemy odpowiedzi by zostać incognito, ale w końcu gdzieś zostawiamy ślad.
jeszcze raz szczęśliwego Nowego Roku wszystkim życzę.
 
Ostatnia edycja:

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Zajmuje to kilka minut, nie mogę Ci tego powiedzieć

Kod:
https://ithardware.pl/aktualnosci/apple_odmawia_wspolpracy_z_fbi_firma_nie_odblokuje_iphone_a_terrorysty-11169.html

Dalej twierdzisz że odblokowanie iPhone to prosta sprawa?
 

CrazyEight

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2017
Postów
91
Buchów
0
a jak to wyglada w przypadku aplikacji signal czy whatsupp'a albo facebooka?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół