nasiona marihuany

Przypal

Wyszukiwarka Forumowa:

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
Z 2 lata temu PiS wprowadzil ustawę ktora umozliwia policjantom bez nakazu sądowego sprawdzić np. wiadomości na fb. Czytałem kiedys ze w moim miescie zlapali goscia z setą ktory wracal z Czech. Piszą ze policjanci z cyberprzestepczosci go rozkminili.
I teraz pomyślcie czego go złapali. Na 99% chwalił sie w wiadomościach.
Ja nie wiem jak jest w tej sytuacji ale na pewno dużo kłopotów bierze sie właśnie z przypałowego pisania. Nawet politycy używaja Signala bo psiarscy nie mają do niego dostepu.
 

Gryfin

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2018
Postów
72
Buchów
1
W jaki sposob oni otrzymuja dostep do takich wiadomosci?
 

NESKES

New member
Rejestracja
Lis 2, 2018
Postów
4
Buchów
0
Tak na marginesie. Paczkomaty to też nie takie cudo jak idą na twój nr telefonu. Teraz wszystko rejestrowane. I tu nie muszą mieć raczej nakazu żeby dane wydobyć...
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Kolejny bystry inaczej...
a nie wpadłes na to by podac nr telefonu z lewej karty np kupionej na Żulisława?
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Tak na marginesie. Paczkomaty to też nie takie cudo jak idą na twój nr telefonu. Teraz wszystko rejestrowane. I tu nie muszą mieć raczej nakazu żeby dane wydobyć...

zakładasz fikcyjnego, jednorazowego maila na który przychodzą dane związane z wysyłką, numer telefonu podajesz fikcyjny.
paczkomaty za***iście ułatwiły tego typu wysyłki, osobiście uważam że jest to jedno z wygodniejszych i bezpieczniejszych rozwiązań..
 

NESKES

New member
Rejestracja
Lis 2, 2018
Postów
4
Buchów
0
Kolejny bystry inaczej...
a nie wpadłes na to by podac nr telefonu z lewej karty np kupionej na Żulisława?

no jakos mi do głowy nie przyszło :D ale fakt faktem z paczkomatami sie pomyliłem bo mozna na ficyjne wszystko :D
 

Michok

Member
Rejestracja
Lis 25, 2018
Postów
14
Buchów
0
Witam,
może tutaj ktoś mi odpowie gdyż nie wiem kiedy mój wątek zostanie upubliczniony a sam trochę się nakręciłem i pikawa mi zara wyleci.
Ale do sedna. Ostatnio zamawiałem sprzęd do boxa z grobox i growtent, wszystko na paczkomat ale jak z***any cymbał dałem swoje dane, adres pod którym mieszkam, mail i kolor bokserek. Ktoś mi może powiedzieć jak bardzo spie****iłem i jakia jes szansa że za jakiś czas odwiedzi mnie kilku szarych panów w celu oglądania mieszkania?
Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi
P.S dodam tylko że nie były to ogrome zakupy, od 2krzaki (jeśli ma to jakiekolwiek znaczenie)
 

bigdrip69

New member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
1
Buchów
0
Witam,
może tutaj ktoś mi odpowie gdyż nie wiem kiedy mój wątek zostanie upubliczniony a sam trochę się nakręciłem i pikawa mi zara wyleci.
Ale do sedna. Ostatnio zamawiałem sprzęd do boxa z grobox i growtent, wszystko na paczkomat ale jak z***any cymbał dałem swoje dane, adres pod którym mieszkam, mail i kolor bokserek. Ktoś mi może powiedzieć jak bardzo spie****iłem i jakia jes szansa że za jakiś czas odwiedzi mnie kilku szarych panów w celu oglądania mieszkania?
Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi
P.S dodam tylko że nie były to ogrome zakupy, od 2krzaki (jeśli ma to jakiekolwiek znaczenie)

no i jak? był przypał?
 

Zacieszny

Member
Rejestracja
Sty 6, 2020
Postów
22
Buchów
0
Niedawno miałem przypał złapali mnie z 15 g wbili mi zarzut przemytu prokurator zaoferował mi 2500 złotych kary grzywny nie poddałem się karze będę walczył o umorzenie sprawy że względu na brak szkodliwości społecznej zioło na własny użytek nigdy nie byłem karany. Jedynie jestem wk***iony bo nie moglem do nikogo zadzwonić będę składał skargę na zatrzymanie na dołku dostałem obsrane prześcieradło upie****ona poduszkę i w miarę czysty koc przy przeszukaniu mieszkania nic nie znaleźli a żonie powiedzieli że skoro nie zadzwoniłem to widocznie nie chciałem jej informować.

---------- Post Zaktualizowany 23:07 ---------- Data pierwszego postu 23:04 ----------

Telefony wyłączony był w depozycie blisko mojej celi i usłyszałem po jakimś czasie że został włączony i przeszukany mieli do tego prawo nie informując mnie o tym ?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Jakis pin czy haslo miales ustawione w telu?
 

Zacieszny

Member
Rejestracja
Sty 6, 2020
Postów
22
Buchów
0
Miałem hasło na galerię kontakty smsy odblokowanie tel ale jestem pewny że tel przeszukali ;) żona też dostała 2 smsy o tym że jestem dostępny a potem włączyli tryb samolotowy
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Niedawno miałem przypał złapali mnie z 15 g wbili mi zarzut przemytu prokurator zaoferował mi 2500 złotych kary grzywny nie poddałem się karze będę walczył o umorzenie sprawy że względu na brak szkodliwości społecznej zioło na własny użytek nigdy nie byłem karany. Jedynie jestem wk***iony bo nie moglem do nikogo zadzwonić będę składał skargę na zatrzymanie na dołku dostałem obsrane prześcieradło upie****ona poduszkę i w miarę czysty koc przy przeszukaniu mieszkania nic nie znaleźli a żonie powiedzieli że skoro nie zadzwoniłem to widocznie nie chciałem jej informować.

---------- Post Zaktualizowany 23:07 ---------- Data pierwszego postu 23:04 ----------

Telefony wyłączony był w depozycie blisko mojej celi i usłyszałem po jakimś czasie że został włączony i przeszukany mieli do tego prawo nie informując mnie o tym ?

mnie jak pamiętam zawijali to trzepali telefon ale jakieś kwity pamiętam że podpisywałem - ale pewnie dlatego je dali do podpisania bo z mojego tel mieli numery do moich Klientów i szukali kogoś kto się roz***ie (jednego koleżkę zawinęli pisząc mu z nowego nr "Siema tu Eustachy, wypuścili mnie, gdzie jesteś?" no wiadome że debil że karty nie złamał od razu po taki smsie, a debil większy że poszedł na spotkanie i spotkał trzech kryminalnych).

Z twojego telefonu mogli czerpać wiedzę operacyjną - a może akurat znasz tego i tamtego, masz nowy numer do tego albo wiemy że brałeś od kogoś innego ale nic nie powiedziałeś to założymy mu obserwację i podsłuch.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Czy Policja jest w stanie odblokowac smartfona zabezpieczonego pinem? Byla jakis czas temu sprawa terrorysty co mial Iphone i sluzby nie byly w stanie go odblokowac, a Apple nie chcialo pomoc.
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
Służby mają taką możliwość, wątpię jednak czy policja w takiej sprawie będzie się z tym je**ć. W sprawie o której wspominasz użyty został Pegasus na wczesnym etapie produkcji, wtedy jeszcze pod tą nazwą nie znany.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Czy Policja jest w stanie odblokowac smartfona zabezpieczonego pinem? Byla jakis czas temu sprawa terrorysty co mial Iphone i sluzby nie byly w stanie go odblokowac, a Apple nie chcialo pomoc.

Oczywiście że dadzą radę bez żadnego problemu
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół