nasiona marihuany

Przypal

Wyszukiwarka Forumowa:
O

OdcieńZieleni

Guest
trzeba pamiętać by zamawiać tak sprzęt i nasiony by nikt nie mógł do nas dojść, tyle razy opisywane było tu na forum, jak zamawiać by robić to bezpiecznie to ludzie zamawiają na adres gdzie stoi planta, sam miałem taką sytuację, z tym, że mi zamawiał dobry znajomy co nawet nie pali MJ. Coraz częściej słyszy się o tego typu akcjach, psiarscy każda możliwą drogą będą próbować zlokalizować klienta który zamawia sprzęt typowo pod uprawę i nasiona ... Po za tym kto robi przelew za nasiona? zaraz pewnie ktoś tu mi odpisze ze nasiona są legalne :sunny: Z czystym sumieniem mogę napisać, że nie żal mi w ogole takich osobników, a nawet są oni potrzebni w społeczeństwie :)
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Mi nie szkoda ludzi co wpie****aja dopalacze . Przykro mi że piszesz A wręcz cieszysz się z tego że wpadł kolega po fachu. Twój post trafny Ale mogłeś oszczędzić sobie końcówki.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
na własne życzenie, przecież to nie był przypadkowy zbieg okoliczności, który sprawił, że Twój kolega wpadł ... a już w ogole nie skomentuję tego zdania

Po 3h sam zgłosił się na policję

I nie, że cieszy mnie fakt, tylko nie odczuwam współczucia dla ludzi niemyślących
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
No zgłosił się i co z tego? Lepiej siedzieć z założonymi i czekać? Posprzątam co miał posprzątać i się zgłosił raz że pokazać że nie ma nic do ukrycia i nie wie o co chodzi dwa chciał wiedzieć co chcieli i tyle. Facet póki żyjemy tutaj i prawo jest jakie jest Ty też jesteś zagrożony. Mogą wpaść z dnia na dzień nawet nie będziesz nic przypuszczal czego Ci nie życzę. Pisałem na początku żeby go nie oceniać tylko rozwiązać rozkmine przez co wpadł i tyle.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Ale tu już wszystko zostało przewinięte, co zrobił źle, nie oceniam ale jeśli bierzesz się za taki biznes to jednak trzeba myśleć nad tym co się robi

Ty też jesteś zagrożony. Mogą wpaść z dnia na dzień nawet nie będziesz nic przypuszczal czego Ci nie życzę.

Tak, bo na każdej komendzie pracuję Pan, który każdego ranka patrzy w szklaną kulę i podaje adres gdzie rosną krzaki, zresztą ... co ja będę się rozpisywał, jeśli nie dajesz im infromacji na swój temat to nie mają jak "zapukać do drzwi", ale jak się robi przelewy i zamawia sprzęt pod plantę pod ten sam adres gdzie bedzie ona to ja nie mam pytań
No zgłosił się i co z tego?

Proszę nie oceniacie jego postawy bo z***al że się przyznał.

Następnym razem proponuję przemyśleć 2razy sprawę zanim zacznie się działać, bo pózniej tylko płacz ..
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Nikt nie płacze tymbarziej on. Mogło wyjść gorzej naprawdę gorzej niż to co mu przybili. No zostało parę kwesti przewiniete tylko przypuszczenia. Nie wiem czy w ogóle na kwicie będą jakieś szczegóły podane i przyczyny nalotu. Temat założyłem z myślą że jeszcze może ktoś się wypowie co miał nalot A się tego nie spodziewał. Co do kwestii przelewów i zamówienia na swój adres. Ty i ja siedzimy na forum 10 lat i napewno widziałeś starsze tematy gdzie ludzie normalnie zamawiają na siebie i to nie 5 A 50 nasionek czy tam więcej. Boxy sprzęty też na swój i nie ma lipy. Dlatego to mnie dziwi. Dziś czytałem o tym allegro. Piszą nawet sami administratorzy allegro że współpracują z policja. Może to przez to A może miał pecha . Bez spiny i nerwów oby z fartem. Btw jakby kolega znajomy z reala wpadł w ten sam sposób też byś miał rozkminy dlaczego kto i gdzie leży przyczyna. On się już z tym pogodził. Mnie to gryzie . Pozdrowki
 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
Z tym przyznaniem się to kolega po prostu pewnie spanikował albo nie był nauczony żeby sie pucować ze to nie ja i nie moja reka:)
Ja znam przypadek gdzie gość zamówił nasiona na wiosne i w październiku zrobili mu profilaktyczny wjazd. Pech chciał że akurat coś tam miał.
Trzeba sie mieć na baczności ja sam nie wiem dlaczego niektorzy po zamowieniu nasion maja wjazd a niektorzy nie. Jak kiedyś mj bedzie legalna w pl to pewnie sie dowiemy jakimi sposobami dopadali growerów...
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Bruder powiedz mi. Wbili z nakazem? Gościu dostał wyrok i jaki? Na kwicie było coś więcej napisane? Z tym przyznaniem to stwierdził że nie ma co się z nimi bic przyjął na klatę i że musiało się tak to skończyć. Ja uwazam ze nie musialo i chce to rozgryzc. Koleś nie jara od tego czasu A robił to kilka lat i sprawiało mu to przyjemność. Teraz zamiast chilla by miał paranoje przez tą akcję więc odebrali mu tak jakby jakas cześć swobody. Bo kto po robocie wy***ane nie lubi sobie usiąść wziąść parę buchow i się wyluzować.. Co do legala to wątpię żeby była za naszej kadencji. Może kiedyś za kilkanaście lat jak rząd się wymieni na młodszych. Ustawy nie przejdą nie za kadencji PiS. Dla mnie jest śmieszy temat dopalaczy które były legalne. Było mi okazję poznać paru co ten biznes zapoczatkowali i uwierzcie że nahapali się tyle pegi ze to się w głowie nie mieści. Teraz legalne firmy mieszkania na własność pracować nie muszą.. wszystko się kręci jak powinno. Wiadomo jacyś escobarzy to to nie są Ale ta bańkę napewno zarobili na tym jak nie więcej..
 
Ostatnia edycja:

Jessy RR

Well-known member
Rejestracja
Wrz 13, 2018
Postów
63
Buchów
0
witam CSI haszysz

Dwa lata temu była podobna historia. Treść wątku do odnalezienia na forum pod hasłem 'przypal za nasiona'.
w skrócie: zamówione z GF, płacone przelewem, średnie miasto, paczkomaty, wjazd na chate po 3-4 miesiącach od zamówienia, drugie zamówienie

Mimo wszystko, wciąż nie obwiniał bym sklepu :) chociaż osobiscie nie zamówię stamtąd :)

Wspólne mianowniki obu przypadków to: przelew, sklep, czas po jakim przyjechaly czerstwe smutne bagiety.
Oczywiście... nie oznacza to, że każdy kto płaci przelewem bedzie miał wjazd na chate..

Jedna z opcji nadającej większy sens tej zagadce to monitorowanie rachunku bankowego. GF korzysta z rachunku bankowego PKO BP. Policji na pewno łatwiej dostać pozwolenie na monitorowanie rachunku gdzie głównym udziałowcem jest skarb państwa, więc sami swoi. Zabawne jak ludzie korzystają z sieci TOR, VPN, kueirer na wyimaginowanego przyjeciela słupa, rejestrowany telefon na bezdomnych i FIK! przelew z konta: Jan Kolwalski, szósty domek po lewej stronie, dzwonić dzwonkiem... :)
Możliwe, że psy mają też bazę danych, gdzie adres zamówienia łączony jest z liczbą zamówień. W przypadku n-tego zamówienia na ten sam adres, w dodatku po ok. 4 miesiącach, wypadałoby wpaść i sprawdzć jak klaser z kolekcjonerskimi nasionami się miewa.

Na pewno jak było wcześniej pisane, nie zostawianie żadnych śladów po sobie, pozwala lepiej spać.
Jeżeli nie wpisałeś nigdzie swoich danych od samego początku swej pięknej growerskiej przygody, można spać spokojnie.

Możliwe, że prawdopodobieństwo najazdu jest wyższe w zależności od wielkości miasta w którym się znajduje plantator. W dużych miastach policja ma co robić, np. ostatnio w wiadomościach 300 funkcjonariuszy w W-wa zapie****a od 5 rano po miescie i okolicjach rozbijając "zorganiozwaną grupę przestępcza".
W średnich miastach, gdzie nadmiar funkcjonariuszy zatrudnionych po znajomości musi mieć co robić i np. podbić statystyki narkotykowe (chociażby ze względu na mnijesza liczbę lub brak zorganizowancyh grup przestępczych). Wpadaja więc tajniaki z cznikłaczento grzebać dobrym ludziom po chatach. Ktoś jakis czas temu (może w tym wątku) wspominał, że naloty takie naloty są robione wybiórczo i w przypadkach 1 na 10 jest krzaczek.


Marihuana nie powoduje paranoi. To strach przed policją niedoświadczonych growerów (szczególnie na własny użytek) jest przyczyną stanów lękowych.

A niech w du*e pozdyjachą te policjanty od zatrucia alkoholowego! :pr:
 

GanjaFarmer.pl

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 26, 2013
Postów
554
Buchów
97
Dostęp do konta bankowego? Na to akurat trzeba mieć nakaz bo banki sobie nie pozwalają na coś takiego. To banki rządzą światem i właśnie to co mają najcenniejsze to zaufanie społeczne. Jakby pozwolili sobie na to aby policja wchodziła na ich konta bez nakazów sądowych to zaraz by stracili twarz, a w konsekwencji po tym miliony klientów, pieniądze, władzę...

Nie myślisz że niektórzy wpadają, bo są z jakiegoś powodu obserwowani przez policje? Być może umyślnie ktoś ich sprawdza, ja myślę że może jakiś sąsiad, konfident, były SB poczuł coś przy pierwszej uprawie i zakapował? Potem tylko czekają aż gość zamówi drugi raz i wjazd. To ma sens i pasuje do tych znikomych, pojedynczych przypadków.



Zobacz ilu mamy stałych klientów (tysiące), a ile jest przypadków o których mowa (mniej niż 1 rocznie). Więc hipoteza o masowej inwigilacji jest tak prawdopodobna, jak to że dzisiaj zobaczysz UFO. Większość naszych klientów to stali odbiorcy, którzy regularnie zamawiają nasiona i nikt się ich nie czepia, a zamawiają i zamawiają od lat.

PARĘ SŁÓW O BEZPIECZNEJ WPŁACIE:
Do anonimowej wpłaty najlepszy jest przelew z poczty i wpisanie na druczku fikcyjnych danych nadawcy. Nikt tego nie weryfikuje i my specjalnie pod to uruchomiliśmy konto bankowe pocztowe aby takie wpłaty były natychmiast u nas. Wystarczy się przejść na pocztę i jesteśmy bezpieczni.

Utrzymujemy się na rynku od wielu lat i jesteśmy uczciwi wobec klientów i stałych klientów których jest mnóstwo i sobie, są istnieją cały czas i wszystko jest dobrze.
Z fartem, pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Jessy RR

Well-known member
Rejestracja
Wrz 13, 2018
Postów
63
Buchów
0
Dostęp do konta bankowego? Na to akurat trzeba mieć nakaz bo banki sobie nie pozwalają na coś takiego. To banki rządzą światem i właśnie to co mają najcenniejsze to zaufanie społeczne.

Banki i zaufanie społeczne ? wft :)

nie wziołem swojej teori z czapy

"Zgodnie z Art. 105 ust.1 punkt 2 litera "L" ustawy prawo bankowe, bank jest upoważniony do udzielania informacji m.in. Policji, jeżeli jest to konieczne dla skutecznego zapobieżenia przestępstw, ich wykrycia albo ustalenia sprawców i uzyskania dowodów, na zasadach i w trybie określonych w art. 20 ustawy o Policji. Zgodnie z tym artykułem informacje objęte tajemnicą bankową udostępnia się na podstawie postanowienia wydanego na pisemny wniosek Komendanta Głównego Policji albo komendanta wojewódzkiego Policji przez sąd okręgowy właściwy miejscowo ze względu na siedzibę wnioskującego organu. Po rozpatrzeniu wniosku sąd, w drodze postanowienia, wyraża zgodę na udostępnienie informacji i danych wskazanego podmiotu, określając ich rodzaj i zakres, podmiot zobowiązany do ich udostępnienia oraz organ Policji uprawniony do zwrócenia się o przekazanie informacji i danych albo odmawia udzielenia zgody na udostępnienie informacji i danych. Nie jest zatem możliwym całkowite pominięcie sądu przez Policję przy uzyskiwaniu danych z banków. "

+ http://wyborcza.biz/biznes/1,147582...step-do-informacji.html?disableRedirects=true
 

GanjaFarmer.pl

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 26, 2013
Postów
554
Buchów
97
Dostęp do konta bankowego? Na to akurat trzeba mieć nakaz bo banki sobie nie pozwalają na coś takiego. To banki rządzą światem i właśnie to co mają najcenniejsze to zaufanie społeczne. Jakby pozwolili sobie na to aby policja wchodziła na ich konta bez nakazów sądowych to zaraz by stracili twarz, a w konsekwencji po tym miliony klientów, pieniądze, władzę...

Nie myślisz że niektórzy wpadają, bo są z jakiegoś powodu obserwowani przez policje? Być może umyślnie ktoś ich sprawdza, ja myślę że może jakiś sąsiad, konfident, były SB poczuł coś przy pierwszej uprawie i zakapował? Potem tylko czekają aż gość zamówi drugi raz i wjazd. To ma sens i pasuje do tych znikomych, pojedynczych przypadków.



Zobacz ilu mamy stałych klientów (tysiące), a ile jest przypadków o których mowa (mniej niż 1 rocznie). Więc hipoteza o masowej inwigilacji jest tak prawdopodobna, jak to że dzisiaj zobaczysz UFO. Większość naszych klientów to stali odbiorcy, którzy regularnie zamawiają nasiona i nikt się ich nie czepia, a zamawiają i zamawiają od lat.

PARĘ SŁÓW O BEZPIECZNEJ WPŁACIE:
Do anonimowej wpłaty najlepszy jest przelew z poczty i wpisanie na druczku fikcyjnych danych nadawcy. Nikt tego nie weryfikuje i my specjalnie pod to uruchomiliśmy konto bankowe pocztowe aby takie wpłaty były natychmiast u nas. Wystarczy się przejść na pocztę i jesteśmy bezpieczni.

Utrzymujemy się na rynku od wielu lat i jesteśmy uczciwi wobec klientów i stałych klientów których jest mnóstwo i sobie, są istnieją cały czas i wszystko jest dobrze.
Z fartem, pozdrawiam

No właśnie o tym piszę, że do tego potrzebny jest NAKAZ SĄDOWY, tak jak ty też napisałeś:
"Nie jest zatem możliwym całkowite pominięcie sądu przez Policję przy uzyskiwaniu danych z banków. "

Nie twierdzę, że to nie jest możliwe aby uzyskać taki nakaz, ale sam zobacz ilu jest klientów nawet na tym forum. Dziesiątki jak nie setki osób tylko na tym forum. Jakby mieli swobodny dostęp do konta to by żaden sklep nie był bezpieczny.

Pozdrawiam
 

PIXAR

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
62
Buchów
0
JA zamawiałem z GF ponad 20 razy i zero przypału albo aferkę ktoś kręci... na lewo
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Zero afer. Nie oskarzylem sklepu co napisałem w poprzednich wątkach. Szanuję każdy sklep growerski . Powtórzę jeśli by tak było żaden sklep by nie istnial gdyby nie klienci więc oni nie mogą sobie pozwolić na wykaz danych by pogrążyć klientów. Wiadomo są przypadki Ale napewno nie w sklepach o wieloletnim istnieniu na rynku. Jak dla mnie inwigilacja i to konrketna albo tak jak ktoś wyżej napisał ktoś za***al z ucha dal cynk i smutni obserwowali. Z resztą tak też powiedzieli że go obserwowali od jakiegoś czasu chociaż wątpię w to . Jestem ciekaw jaki wyrok mu dopie****a
 

PIXAR

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
62
Buchów
0
Dobra papuga i może taki wyrok dostanie

Dziś w Sądzie Rejonowym w Gorzowie przy ul. Chopina zapadł nieprawomocny wyrok. Sprawa dotyczyła wikarego z plebanii przy ul. Gwiaździstej, który hodował marihuanę i wypiekał z niej ciasteczka. Oskarżony był też mieszkaniec osiedla Słonecznego, młody znajomy księdza, który pomagał mu w tym procederze. Zobacz dzisiejsze wydanie internetowe Nowości Dziennika Toruńskiego Dziesięc miesięcy w zawieszeniu na dwa lata - taki wyrok usłyszał w piątek 5 października 32- letni wikary, któy hodował na plebanii przy ul. Gwiaździstej marihuanę. Z kolei Franciszek D., który miał pomagać księdzu w hodowaniu marihuany i dostarczać potrzebny mu do tego sprzęt, został skazany na pół roku ograniczenia wolności. Ma pracować społecznie przez 20 godzin miesięcznie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół