nasiona marihuany

Przypal

Wyszukiwarka Forumowa:

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Cześć. Pytanie do starych wyjadaczy jak i tych ogarnietych nie z pierwszej łapanki. Mój kumpel wynajmuje mieszkanie. Zamówił grow I zaczął sadzić . Pierwsza uprawą przebiegła pomyślnie więc zaczął drugą projekt ten sam auto I 5 krzaków. Pewnego dnia gdy krzaki miały ok 70dni godz 8 pukanie do drzwi. Kumpel się zerwał nie otworzył. Po chwili napie****anie łapanie za klamkę aż sąsiadka wyszła podsluchal rozmowę i pytali się czy tu ktoś w ogóle mieszka że policja.. tak dwóch tajniakow. Potem domofon . Odjechali. Kumpel w szoku zaczął ogarniać chalupe sprzątać. Po 3h sam zgłosił się na policję powiedzieli mu że nie ma tych policjantów że chodzi o jakieś przesłuchanie i przyjadą następnego dnia o tej samej godzinie. Następnego dnia wjazd bez nakazu ich wpuścił usiedli i pytanie Czy wie po co tu są? Co tam zamawiales w czerwcu? I kipisz mieszkanie rodziców ( jego pokój i piwnica) potem do wynajmowanego . Znaleźli co mieli znaleźć pustego boxa i śladowe ilości (0,1 wygrzebane z mlynka) zawijka na komendę dwa zarzuty posiadanie i uprawę. Proszę nie oceniacie jego postawy bo z***al że się przyznał. Gryzie nas to do tej pory nie rozkminilismy. Gdzie popełnił błąd? Przypaly przez nasiona? Sklep kurier? Ktoś ***nal z ucha? Tylko skąd wiedzieli że zamawiał coś w czerwcu. Koleś nie rzucający się w oczy nie karany pracował legalnie nie handlowal.
 

Buchaj Ziom

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2012
Postów
240
Buchów
1
zacznij od napisania w jakich sklepach zamawial wszystko co potrzeba. zamawiane bylo na jego dane do mieszkania rodzicow z ktorymi mieszka?
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
zacznij od napisania w jakich sklepach zamawial wszystko co potrzeba. zamawiane bylo na jego dane do mieszkania
rodzicow z ktorymi mieszka?
Zamawiane było na adres wynajmowany. Sklep ganjafarmer.. tak wiem że błąd to zamawianie do siebie tyle że to wynajmowywal od niedawna . Kiedyś outdoory zamawiane na swój i było git.. Ile osób stąd zamawia na swój adres i to duże pakiety i zero lipy..
 

eldom

Member
Rejestracja
Wrz 26, 2018
Postów
5
Buchów
0
Moze warto by zapytac u zrodla - maja swoj temat na tym forum , mysle ze bedzie im zalezalo na wyjasnieniu sprawy - zapewne wiele osob ktore to przeczyta wybierze inny sklep. Sklepy reklamuja sie ze pakuja tak aby nie bylo wiadomo od kogo to pochodzi , wiec kurier powinien odpasc. Pozostaje pytanie czy kolega nie ma za dlugiego jezyka i nie powiedzial zbyt wielu osobom ...
 

Leon Ciapecki

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2013
Postów
205
Buchów
0
księdza który uprawiał na plebanii w tym roku też namierzyli po tym że zamawiał pestki i sprzęt do growa na swoje dane. Ja zawsze zamawiam na jakiegos znajomego z fejkowymi danymi i jest bez przypału :p
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Masakra jakaś, zawsze myślałem, ze takie sklepy są zaufane. Myśle, że ganjafarmer powinni się wypowiedzieć.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Wina leży po stronie twojego znajomego, nie po sklepu. Myślisz że psy przychodzą do growshopów czy tam seedbanków i pytają o dane klientów ? Nie, psy wbijają na sortownię czy magazyn firmy kurierskiej/poczty i oni im wydają paczki od "podejrzanych" firm od tak, sklep nie musi nawet o tym wiedzieć.
 
P

pozytyw

Guest
Wina leży po stronie twojego znajomego, nie po sklepu. Myślisz że psy przychodzą do growshopów czy tam seedbanków i pytają o dane klientów ? Nie

zdecydowanie mało wiesz kolego co psy potrafią robic , obserwowac stacjonarne banki, wchodzic do sklepu udajac klientow- wszystko wiem od wlasciciela duzej sieci w pl
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Wypowiedzi typu za długi jezor itd proszę darować. Nie siedzę tu od dziś tak jak i on. Najtrafniejsza wypowiedź że psy wybijają do sortowni itd. Też o tym myślałem. Ktoś miał taki przypal? Wiecie to już nie te czasy co kiedyś inwigilacja jest teraz taka że najlepiej w ogóle przez Internet nic nie robić. Porażka jakąś . Sklepu nie obwiniam podałem parę przypuszczen tylko kto ewentualnie popełnił błąd. Wiecie co najlepsze że na pytanie skąd wiedzą kiedy zamawiał i gdzie mieszka się zasmiali tylko. Może coś więcej będzie na orzeczeniu sądu tzn wyroku
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
To ile minęło w sumie orientacyjnie czasu od jego zakupów do przyjazdu niebieskich?
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
a to był kurier czy poczta? zdziwiła mnie kiedyś sytuacja z kurierem Fedex, zamawiałem śpiwór przed wyjazdem pod namioty. Przyniósł mi kurier pakę i na odchodne życzył mi, żeby śpiwór okazał się wygodny. Pytam się skąd wie co w paczce było to mi tylko rzucił zdawkowo, że znają zawartość każdej paczki. Więc teorytycznie jakby się tafił jakiś prawilny i wiedział co zamówiliśmy, to mógłby na nas uprzejmie donieść.
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Wiesz co za każdym razem kurier właśnie. Jeszcze mi się przypomniało że raz z alleegr zamówił biobizza parę butli... Ale czy ja wiem czy przez nawozy.. dziwna sprawa nie możemy dojść do ładu kto albo przez co wpadł..
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
noo myślę, że przez allegro najprędzej ten przypał ....
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół