nasiona marihuany

50W220V COB [0.12m2] 2xAuto White Widow

Wyszukiwarka Forumowa:

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Jeśli lałeś im równo nawozów, to ta mniejsza może miała gorzej rozbudowany system korzeniowy i nie ogarnęła tych dawek, bo widać popalenia na końcówkach. Oprócz tego, tak jak twierdzisz azot też swoje przyblokował.
Ogólnie gitara, ta większa ładnie wyjada, będzie smaczne jaranko.
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Jeśli lałeś im równo nawozów, to ta mniejsza może miała gorzej rozbudowany system korzeniowy i nie ogarnęła tych dawek, bo widać popalenia na końcówkach. Oprócz tego, tak jak twierdzisz azot też swoje przyblokował.
Ogólnie gitara, ta większa ładnie wyjada, będzie smaczne jaranko.

No właśnie kij wie o co chodzi. Na początku dziewczyny dostały trzy opryski z calMagu i tu upatruję przyczynę przenawożenia bo tam jest sporo azotu, z drugiej strony ta mniejsza od początku lekko odstawała bo była i mniejsza i jednak trochę inaczej rosła, więc może to jest po prostu inna odmiana :) mogły się pomieszać pestki w moim kolekcjonerskim klaserze :
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Siema,
Dzisiaj, tj w 65 dniu życia oraz 42 dniu kwitnienia postanowiłem ściąć obie panny. Gotowy byłem jeszcze je tydzień potrzymać ale ta większa i lepiej rozwinięta zaczęła przejrzewać wręcz, liście już blakły na maska i usychały. Na pewno po części wpływ na to miały ledy a dokładnie ich bliskość od szczytów ale ponieważ nie miałem możliwości już podniesienia to wyszło jak wyszło :) drugą ściąłem bo nic w zasadzie się nie zmieniało. Wybaczcie tą niską jakość zdjęć ale po prostu ledwo żyję po minionym tygodniu.

Tak wyglądały przed ścięciem:


Tak wyglądał ten grubszy tłuścioch, usychające liście, pojawił się też fiolet na topach ale wg mnie to reakcja obronna roślin na COBa oraz dojrzewanie.


Tak finalnie wyglądał ta mniejsza, również pojawił się fiolet. Liście zaczęły już blaknąć jednak nadmiar azotu nadal widoczny, ściąłem jaka jest.


Topek z tej większej :)




Tak się chwilę posuszy, jak będzie gotowe to jeszcze dokładniej otrymuję, poobcinam z łodyg i zrobię podsumowanie, jednak już mogę napisać, że ilościowo powinno być ok. Chinole dały radę, rewelacyjny stosunek ceny do jakości, gdyby jeszcze ta mniejsza normalnie kwitła... bo pewnie dała jakieś 15-20% plonu całości.



Pozdro .
 

PykPykLolek

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2018
Postów
204
Buchów
4
Bardzo tłuste i smacznie te topki wyglądają. Ciekawe ile ci wyjdzie xd
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Siema.
A więc koniec! dzisiaj wyciągnąłem wszystko z boxa, gdzie suszyło się od tygodnia, niestety trochę za długo ale nie miałem nad tym kontroli. Wyszło 44g, jestem więcej niż zadowolony z cobów za 8zł! Gdyby nie grymasy jednej z panien wynik na pewno byłby większy, ale to już następnym razem :) Dzisiaj będzie test palonka bo jeszcze nawet nie próbowałem :) Temat do zakończonych! Sorry za zdjęcia ale nie mam czym zrobić, dlatego ich jakość jest jaka jest :)









Pozdro.
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
No i gitarka! Smacznego:smokee:.
Temat przeniesiony do zakonczonych.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Daj znać jakie mają kopyto<lol>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół