nasiona marihuany

Photo of the Month - Wrzesień '18 - Głosowanie

Wyszukiwarka Forumowa:

Tytuł najlepszej fotki miesiąca Września '18 zdobywa . . .


  • Łącznie głosujących
    32
  • Poll closed .

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
oficjalne ogłoszenie wyników <joint>



I miejsce - BOOM



II miejsce - Rush B



III miejsce - DarkMessiah





Nagrode za udział w głosowaniu wylosował user ZielonyChips




Kilka słów, user thespecialone miał pewne miejsce na podium (i to pierwsze lub drugie bo miał tyle samo głosów co BOOM) niestety nie oddał głosu co jest wymagane w tym konkursie - informacja podana w pierwszym poście dwukrotnie na dole i na górze.
W takim wypadku niestety jestem zmuszony do dyskwalifikacji . . . no przykro bardzo ale niestety musze respektować regulamin konkursu obowiazujący wszystkich tak samo ;]




Nagrody - kody bonów powinniście otrzymac na pw w przeciagu najbliższych 24 - 48h





ps. jak odbierzecie nagrody pochwalcie sie fotką co wybraliście, z przyjemnoscią postawie bucha ;)




Raz jeszcze gratuluje wygranym, dziekuje za zgłoszenia i oddane głosy oraz zapraszam do kolejnej edycji konkursu Photo of the Month




peace!! :spalony:
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Gratuluję zwycięzcom! Przegrywowi życzę ogaru. :D
(Darek, jedna pestka dla mje)
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Dziękuję bardzo<peace>
I zachęcam do udziału w konkursie, bo jesień to najlepsza i piękna pora roku<lol>
Pozdrawiam Ludzie.
 

Rush B

cyka blyat!
Rejestracja
Gru 17, 2016
Postów
282
Buchów
821
Yoo, już nie odpisywałem Gandi na pw ale serdecznie dziękuję za boniki :)
Nagrodę już odebrałem<lol> a oto co wybrałem.

IMAG0385.jpg


IMAG0387.jpg


również zachęcam do udziały w konkursie :) gratuluje pozostałym uczestnikom i pozdrawiam serdecznie! <peace>
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Paka już w moich łapach- wybrałem sobie odbłyśnik i lampę, a resztę Fauna i Flora dorzuciła od siebie <peace>
Pozdrawiam i dzięki Ludzie.

IMG_6047.JPG
 
U

Usunięty 59382

Guest
Wybaczcie za brak czasu...tak z ciekawości teraz wszedłem a tu nawet i na podium się załapałem :D dziękuję za głosy panowie!!!regulamin rozumiem a mój głos do zielonego chipsa miał polecieć :D trochę na głowie się zebrało i wyleciało kompletnie mi to z bani...dziękuję za głosy jeszcze raz i pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół