nasiona marihuany

Problemy z pamięcią, koncentracją, wypowiedzią ...po MJ

Wyszukiwarka Forumowa:

imthinKING

Active member
Rejestracja
Wrz 25, 2014
Postów
28
Buchów
0
Witam Zdarzało mi się palić tą roślinę ileś tam razy.

Czasami był to NIEPRZERWANY HAJ PRZEZ 2/3 TYGODNIE. Mam tu na myśli non stop poza oczywiście snem.

Sposób palenia to 90% lufa + opał smoły. (sporadycznie łączenie haju z wódką)
[dodam jeszcze że byłem fanem paralizujacego przejarania sie]
Od jakiegoś czasu jestem non stop zakręcony(kręcę się w kółko 3 razy, za 4 razem ogarniam co chciałem zrobić ), mam problemy z utrzymaniem uwagi w rozmowie, potrafię gubić wątki w rozmowa kilka krotnie w jej trakcie(mam wrażenie czasem jakbym to robił na pstryknięcie palcem).
Nastały problemy z dobieraniem słów i wypowiedzią. Już nawet nie wiem czy to 100% wina braku uważności/zakręcenia, czy może już jestem taki wyj3b4ny że nawet nie chce mi się tracić czasu na uważność/przypominanie
[*]
Mam wrażenie jakbym miał skażony mózg patrząc na to jaki byłem 5 lat temu.
Tak jakby cały potencjał zalała smoła.
Niby ciągle w głowie mam niesamowitą wiedzę, ale ewidentnie coś sie stało z maszyną/mózgiem. W mojej ocenie patrząc na okres sprzed czasu palenia - umiejętności korzystania z głowy zaliczyły regres o jakieś 60% a dla panikarzy 80%
Byłem u lekarki przepisała mi vicebrol. (pewnie jakis tam błachy lek)

Mogę jeszcze dodać że jestem dość wrażliwy/podatny na stresy i zyję w zabieganym tempie. (a w głowie wieczny myślotok)
Staram się ograniczyć to całkowicie (naiwność?)
Raz na jakis czas pobiegam żeby zregenerować płuca.

Chce powrócić do stanu sprzed rozpoczęcia przygody z MJ i zwracam sie do was o pomoc:
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Detox w izolatce na 2-3 miesiące.
Odstaw wszystko alkohol, marihuanę, inne dragi i papierosy jeśli palisz.
Poćwicz trochę, pobiegaj, pojezdzij na rowerze. Oczyść ciało i umysł.
I wtedy jak nowonarodzony zapie****isz to cię zmiecie :D
Pzdr
 

imthinKING

Active member
Rejestracja
Wrz 25, 2014
Postów
28
Buchów
0
Detox w izolatce na 2-3 miesiące.
Odstaw wszystko alkohol, marihuanę, inne dragi i papierosy jeśli palisz.
Poćwicz trochę, pobiegaj, pojezdzij na rowerze. Oczyść ciało i umysł.
I wtedy jak nowonarodzony zapie****isz to cię zmiecie :D
Pzdr

Sęk w tym że miałem 2 miesięczny detox od mj, czytałem ksiązki uprawiałem sport, a poprawa była ułamkowa, znikoma.
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
To może napraw jeszcze swoją dusze, idź do kościoła. Naprawa ducha. Może od tego warto zacząć? I zrób jeszcze większą przerwę 1-2 lata? :D
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Sęk w tym że miałem 2 miesięczny detox od mj, czytałem ksiązki uprawiałem sport, a poprawa była ułamkowa, znikoma.


Musi Ci się poziom endorfin wyrównać pod deklem. Może za mało a może już powinieneś się dobrze czuć ale masz ( a to raczej na pewno) stany depresyjne. Idź z kimś pogadaj, samemu może być ciężko
 

imthinKING

Active member
Rejestracja
Wrz 25, 2014
Postów
28
Buchów
0
wszytko to już przerabiałem i znacznie wiecej, a detox chciałbym dożywotni bo poznałem się już na tym i wiem w jakich warunkach mj pokazuje swoje niszczycielskie oblicze

w koncu palilem prawie 10 lat

zadnej depresji nie mam, w zyciu mi sie powodzi tylko łeb jakby nie ten
 
L

Lord of Old School

Guest
wszytko to już przerabiałem i znacznie wiecej, a detox chciałbym dożywotni bo poznałem się już na tym i wiem w jakich warunkach mj pokazuje swoje niszczycielskie oblicze

w koncu palilem prawie 10 lat

zadnej depresji nie mam, w zyciu mi sie powodzi tylko łeb jakby nie ten

Jak leb jakby nie ten to idz do psychiatry ....
A on ci pomoze a jak nie to idz do rodzinnego i powiedz zeby ci przepisal Nootropil
Pozdro
 

meko

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2015
Postów
237
Buchów
0
bez supli się nie obejdzie
bacopa
epa dha
curkuma
troche musisz zainwestować
 

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1
masz problemy po jaraniu to skończ palić... Ja np. nie palę, bo czuję się szczęśliwszy bez palenia ( ale do tego podejrzewam, że trzeba się w życiu napalić i może ja już się napaliłem )... Kiedyś myślałem, że mi konopie pomagają czuć sie lepiej ale było wręcz przeciwnie i nie mówi Tobie tego 20 latek, tylko ktoś kto ok 20 lat palił.
 

imthinKING

Active member
Rejestracja
Wrz 25, 2014
Postów
28
Buchów
0
Bardzo cieszą mnie wasze odpowiedzi :))
Kurkumę, omega 3 i wiele innych juz użytkowałem, podchodze do tego amatorsko bo niestety nie mam kontaktu z terapeutami/fahowcami i wszystko robię na własną rękę co wymaga lat czasu. Może są tu ludzie którzy też mieli babcie praababcie szeptuche i wymienią się spostrzeżeniami ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół