nasiona marihuany

HPS 2x400W[2.88m2]Ak47 Think Different

Wyszukiwarka Forumowa:

DIRTY DIANA

Member
Rejestracja
Wrz 30, 2018
Postów
15
Buchów
0
Witam na forum=]
Moje narzędzia
namiot dimond room 240x120x200
2x400W lampa HPS
Filtr węglowy
2xwentylator
ew,nawilżacz powietrza

Nasiona
10x Thing different
20x Ak47

To jest moja pierwsza przygoda =]
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

DIRTY DIANA

Member
Rejestracja
Wrz 30, 2018
Postów
15
Buchów
0
[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-994672]
normal_DSCF0025.JPG
[/url]
 

DIRTY DIANA

Member
Rejestracja
Wrz 30, 2018
Postów
15
Buchów
0


---------- Post Zaktualizowany 11:02 ---------- Data pierwszego postu 10:31 ----------

Witam,wrzucę opis adekwatny do foto,a mianowicie,
rośliny wrzucone do ziemi dokładnie miesiąc temu ale...zrobił mi sie mały kosmos w roomie,ponieważ na szybkości dokupywałam jeszcze 10 sztuk AK47(nie wiem czy dorównają do poprzednich,stosuję metodę prób i błędów=]
Tydzień temu zdecydowałam się na założenie siatki,natomiast wczoraj rozpoczęłam usuwanie liści głównie z dolnej partii rośliny.
Jak sądzicie dobrze to idzie?Może jak na pierwszy raz bez doświadczenia,rzuciłam sie na głęboką wodę,stosując trening scrog?
:smokee:
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Jak już kolega wcześniej stwierdził - za mało światła masz trochę. Usuwania liści na razie bym zaniechał - nie ma potrzeby. Czy one już są przełączone na flo? Ciężko będzie Ci zrobić scrog przy tak przerośniętej siatce w tym momencie... a no i różnice w wysokościach roślinek są dość duże
 

DIRTY DIANA

Member
Rejestracja
Wrz 30, 2018
Postów
15
Buchów
0
Tak,wczoraj zostały przełączone na flo...więc co sugerujesz?zostawić je na siatce?
mam jeszcze 2 hps'y po 250 dołożyć jedną?
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Masz ustawione te doniczki bardzo blisko siebie, jak wszystko przerośnie siatkę to ciężko będzie Ci tym operować. Podłożyłbym coś pod te najniższe rośliny aby szczyty były na mniej więcej podobnej wysokości. 30 roślin to sporo, musisz to jakoś rozstawić po namiocie sobie.
Co do dołożenia światła - to i te 2 hpsy 250 by nie zaszkodziły :p 400w to tak na 1m2, 600w na 1.44m2, u siebie masz 2.88 to pasowałoby mieć te 1200W z hpsów.

Ja bym tak zrobił :)
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Nie bardzo się znam na scrogu, ale wszystkie szczyty wystające ponad siatkę warto by było zapleść pod nią. Chyba że zdejmiesz ją całkowicie mając na uwadzę różnicę w wysokościach roślin i tak jak delavega już wspominał, podstaw wtedy coś pod doniczki. Brak siatki pozwoli Ci na manewrowanie roślinami, ale jak wiadomo, umiejętny scrog daje większy plon.
Powodzenia.
 

DIRTY DIANA

Member
Rejestracja
Wrz 30, 2018
Postów
15
Buchów
0


Tak to wygląda po:
1.wszystkie szczyty pochowane pod siatkę,udało mi sie ładnie nagiąć tę,co znacznie wystawała
2.porozsuwałam doniczki,w celu uzyskania przestrzeni
3.podwyższyłam doniczki z niższymi roślinami
brakuje jeszcze dodatkowego oświetlenia,jednak gdzieś schowałam transformator i nie mogę znależć...
 

CzyliPaprika

New member
Rejestracja
Wrz 23, 2018
Postów
3
Buchów
0
Zasiadam i bacznie będę obserwować postępy,może sam się pokuszę o własną fotorelację któregoś pięknego dnia <peace>
 
D

DarkMessiah

Guest
[MENTION=90064]DIRTY DIANA[/MENTION] nie chce martwić ale ta siatka nie nadaje się do SCROG. Ona jest do podtrzymywania topów. Ta do scrog powinna miec oczka 5cm x 5cm.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Dokładnie tak jak kolega wspomniał ta siatka do tego sie nie nadaje, wiec zapomnij, ze uda Ci sie zrobić perfekcyjny trening... tym bardziej, ze dosadzilas jeszcze dziesięć plantow i roznica w wielkosci jest pewnie spora... będę zaglądać. <joint>
 

DIRTY DIANA

Member
Rejestracja
Wrz 30, 2018
Postów
15
Buchów
0
Siema
Wielkie dzięki za wsparcie.
Tak, macie racje,od początku to trochę z dupy jest,ale postaram się jakoś naprawić*,w miarę możliwości...I z odrobiną WASZEJ pomocy
Zaczęłam zagęszczać siatkę,bo póki co,to chyba nie jest aż tak tragicznie? yyy chyba?;]
Wkrótce wrzucę foto,tymczasem idę wić moją sieć ha
MIŁEJ SOBOTY!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół