nasiona marihuany

Co to może być?

Wyszukiwarka Forumowa:

Simon5D

Well-known member
Rejestracja
Kwi 7, 2018
Postów
53
Buchów
1
Dostałem zamówienie 5g, drugi raz od tego samego v.

Pachnie, smakuje i wygląda jak zwykłe zioło, tyle że 10 razy intensywniej.
Działa jak zioło tylko wiele razy mocniej, wchodzi mi na serce i grube schizy fizyczne (puls w okolicach 250-300 aczkolwiek byłem tak przestraszony, że nie wiem czy to prawda). Pojawiają się OEVy i CEVy
Przykładowy CEV: Jadę kolejką górską i dojeżdżam do momentu zjazdu z dużej wysokości, przebudzam się zjeżdżając i otwieram oczy (coś jak spadanie we śnie tylko, że bez snu)
Za pierwszym razem wziąłem spuszczaka i myślałem, że to wina metody palenia, za drugim spaliłem blanta z małej bletki czyli mój standard w NL i było gorzej niż po spuszczaku 3 miesiące wcześniej.

Nie wiem co to jest, może jakieś zioło maczane w jakimś ekstrakcie zioła? A może ktoś tyrał tego kwiatka promieniowaniem UV? Ma sporo brązowych trichomów.

Dodam, że przy pierwszej próbie byłem bez tolerki, dałem kumplowi który jara codziennie i też powiedział, że w ch*j mocne i nie spodziewał się, że taka ilość go tak złoży (dałem mu 0.2 i blanta zrobił)
34.jpg
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Jakąś AM-kę może przysmażyliście :sunny: albo UH-ileś tam :zombi:
 
L

Lord of Old School

Guest
Pewnie maczanka ALFĄ- pvp albo innym syntetycznym gównem
Wy*** to nie psuj sobie zrdowia.......
 

Simon5D

Well-known member
Rejestracja
Kwi 7, 2018
Postów
53
Buchów
1
Tylko trochę to dziwne bo to zioło jest bardzo ekonomiczna, 2 małe buszki z lufki i już spizgany jak po blancie na 2 w Holandii, po co sprzedawca miałby moczyć skoro zmniejszy mu to sprzedaż?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół