nasiona marihuany

Critical

Wyszukiwarka Forumowa:

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Sory kolego dzięki za odp :) na drugi raz wiesz to dawaj info bo może, to dla ciebie beka ale dla mnie nie. zostałem tylko z 1 takie życie a chce żeby było coś normalnego :) widzę że się znasz to parę pytań jak możesz daj odp. lepiej suszyć gole topy czy zostawić trochę listków suszenie w stodole z takimi zimnymi nocami dam radę ?? Bo różnie piszą
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
a wracając do tematu to od 3 dni latam na władzie i wczoraj nad ranem jak szedłem się odlać do lasu, szyby w furach były oszronione, więc u mnie też przymrozki a planty stojo i łodyga nie wybuchła.

Mój człowiek. :snort:
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Pytałem u góry ale odp. Nie ma może odp ziomki :). lepiej suszyć otrimowane topy czy zostawić trochę listków suszenie w stodole z takimi zimnymi nocami dam radę ?? Bo różnie piszą
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
Pytałem u góry ale odp. Nie ma może odp ziomki :). lepiej suszyć otrimowane topy czy zostawić trochę listków suszenie w stodole z takimi zimnymi nocami dam radę ?? Bo różnie piszą

Jeden ch*j, ja osobiście obrywam wiatraki, suszę, a przytopówki odrywam ręcznie, może i więcej ***ania ale jakoś mi to wiecej frajdy sprawia, a ja przytopówki oszronione to wpie****am do kraszera razem z bobami. Zaraz wbiją tu trym-naziści krzyczący, że trymować najlepiej mokre i to najlepiej najnowszym trymerem SuperUltraK***a 2100 i zbierać pyłek SpermoPolinatorem za 500$ zamówione z ***aja.
Reasumując - co kraj to obyczaj.
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Teodor 500sc niby 3 dni karencji jak mu dam tydzień to da radę czy lepiej 2 tyg nic nie pryskac chce czyste mieć no i to suszenie w stodole na zimnych nocach
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
normal_IMAG0504~0.jpg


normal_IMAG0510.jpg


normal_IMAG0498.jpg


normal_IMAG0499.jpg


siema ziomki 7 tyg flo wystarczy im 2 tyg proszę o odp paru ziomków dziekuje Sory że nudzę
 
D

DarkMessiah

Guest
Tak powinny być gotowe lecz zdjęcia robione kartoflem są i dużo na nich nie widać.
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Tak powinny być gotowe lecz zdjęcia robione kartoflem są i dużo na nich nie widać.

Taki mam aparat wiem że hu**wo wychodzi ale dzięki za odp

---------- Post Zaktualizowany 17:03 ---------- Data pierwszego postu 12:47 ----------

Dadzą radę bez wody przez 2 tyg ostatnie ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół