nasiona marihuany

Critical

Wyszukiwarka Forumowa:

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Witam critical 6 tyg flo moje pytanie ile tyg. Im jeszcze trzeba i czy te brązowe końcówki na szczytach to wszystko ok dziękuję nowy jestem


normal_IMAG0485.jpg

normal_IMAG0482.jpg

displayimage.php
[/url][/IMG]
 
Ostatnia edycja:

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Witam critical 6 tyg flo moje pytanie ile tyg. Im jeszcze trzeba i czy te brązowe końcówki na szczytach to wszystko ok dziękuję nowy jestem

Na tych zdjęciach słabo widać, ale wypadałoby je potrzymać przynajmniej te 2 tyg jeszcze, pogoda calkiem wporzo, bynajmniej u mnie a brązowienie włosków to norma. Możesz ściąć małego topka na testa i sprawdzisz czy to coś klepie ;p.
 
U

Usunięty 59382

Guest
Trzymaj do mrozów czyli tak długo jak się da.Kontroluj pleśń.Te włoski możliwe że od niskich temperatur...
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Trzymaj do mrozów czyli tak długo jak się da.Kontroluj pleśń.Te włoski możliwe że od niskich temperatur...

Była niska temperatura w nocy a jak to przez niska temperaturę to jakie są skutki plesnieje czy co ??
2 pytanko ile przed scinka przestać lać nawozy starczy 2 tyg czy 3 tyg. Dostawała co tydzień. 3 w którym tyg najwięcej puchna topy
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
jak bd minus to ci zamarznie łodyga i ja rozpie****i :)
woda-lod skutek
2 tyg zalezy od nawozow czymineralne czy org
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
jak bd minus to ci zamarznie łodyga i ja rozpie****i :)
woda-lod skutek
2 tyg zalezy od nawozow czymineralne czy org


Mineralne mam. A jak będzie 1 dzień np. W nocy prze godZinę -1,-2 to co szczeli po jednym dniu. A jak Pryskam na pleche to co tydzień to myślę że nie będzie plechy jak na razie nie ma .
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
tozrob eksperymen wez nalej calutka szkalanke wody i wystaw na parapet na noc i zobaczysz jak bd szklanka wygladac rano :)

no plechy nie masz ale preparaty na pleche maja karencje :)
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
tozrob eksperymen wez nalej calutka szkalanke wody i wystaw na parapet na noc i zobaczysz jak bd szklanka wygladac rano :)

no plechy nie masz ale preparaty na pleche maja karencje :)

Pryskam Teodor 500sc niby 3 dni karencje ale tydzień przed scinka nie będę dawał starczy myślicie ?? Kiedy one zaczną puchnac ??
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Odp ktoś ile jeszcze tyg

---------- Post Zaktualizowany 07:20 ---------- Data pierwszego postu 05:59 ----------

Ziomy ale nocy są zimne a 2 dni jak będzie po -2 w nocy to da radę
 

maupkaci

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2018
Postów
73
Buchów
0
Odp ktoś ile jeszcze tyg

---------- Post Zaktualizowany 07:20 ---------- Data pierwszego postu 05:59 ----------

Ziomy ale nocy są zimne a 2 dni jak będzie po -2 w nocy to da radę

Jeszcze z 3-4 tygodnie
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Dzięki ale boję się o te noce bo są zimne a zapowiadają u mnie 2 dni po -2 dadzą rady
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
są różne odp w necie jedni piszą że dadzą rady tak do minus 3 kolega wyżej mówi że rozwali lodyge Cwaniaku niby na klimacie Jak masz robić kolego bekę to nie ze mnie nikt ci nie kazał pisać widzę że 1 osoba odp ale chce usłyszeć też innych odp
 
O

OdcieńZieleni

Guest
[MENTION=85021]larysmce[/MENTION] co Ty taki naładowany? :sunny: jeśli pijesz do mojej wypowiedzi to spójrz jeszcze raz kogo cytuję i z kogo "robię bekę", po za tym masz trochę kropek i przecinków, bo serio tego czytać się nie da.

..............,,,,,,,,,,,,,,,,,

a wracając do tematu to od 3 dni latam na władzie i wczoraj nad ranem jak szedłem się odlać do lasu, szyby w furach były oszronione, więc u mnie też przymrozki a planty stojo i łodyga nie wybuchła.
 

CzarnuchCat

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2016
Postów
236
Buchów
190
Elo u mnie od poprzedniej środy do dzisiaj 4 razy był przymrozek -2 a nawet -3 i jakoś planty dają radę, łodygi nie zamarznięte póki co, jedynie liście strasznie fioletowe i prawie czarne. Na moje oko górne partie criticala będą się nadawać do palenia za 3 tyg pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół