nasiona marihuany

OFFTOP - Zapuszkuj gnoma i zgarnij bona !

Wyszukiwarka Forumowa:
O

OdcieńZieleni

Guest
nie zapomnijcie zrobić drenażu w puszce :p jak buk da to też bym pisał się na ten konkurs :)
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Witam , pewnie głupie pytanie hehe ale zapytam czy ma znaczenie jaka pestka wyląduje w ziemi w sensie af czy reg bo mam 3x no name i zainteresowała mnie ta puszka z ciekawości bym spróbował :)
 
D

DarkMessiah

Guest
Witam , pewnie głupie pytanie hehe ale zapytam czy ma znaczenie jaka pestka wyląduje w ziemi w sensie af czy reg bo mam 3x no name i zainteresowała mnie ta puszka z ciekawości bym spróbował :)


Jeżeli chodzi ci o konkurs to zgłoszenia są już zamknięte. Jak byś przeczytał wątek z konkursem to byś wiedział ze Gnom rozsyła pestki. A jak chcesz to zrobić for fun to se wsadź byle co.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Witam , pewnie głupie pytanie hehe ale zapytam czy ma znaczenie jaka pestka wyląduje w ziemi w sensie af czy reg bo mam 3x no name i zainteresowała mnie ta puszka z ciekawości bym spróbował :)

Tak, ma znaczenie, w puszce ma wylądować pestka z gnomowej stajni, tj. AK47. ;)
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Witam i dziękuję za szybką odpowiedź , pytałem dla siebie czy jest jakaś różnica co wsadzimy , konkursem nie jestem zainteresowany z braku czasu i laku :p GL.
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Kiedy ruszamy z fotorelacjami ? Mamy czekać na znak czy jak ?<lol>
 

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
699
Buchów
1,657
Witam jeszcze jedna osoba nie potwierdziła odebrania paki, wyszła przesyłka z Polski 3 dni temu -poniedziałek, wtorek będzie odebrana , myśle mozna ruszac nawet teraz różnica 2-4 dni nikomu nie zrobi zapewne problemu pozdrawiam Gnom
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
No to juz można poczekać, aż będzie komplet <lol>
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Otóż ja, myśląc że już wszyscy którzy odebrali pestki od razu wrzucili je do wody to i ja poszedłem tą samą drogą i również zanurzylem swoje z dniem wczorajszym
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
wlasnie dostalem nasionka ,juz kielkuje sorry za obsuwe pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół