nasiona marihuany

[HPS 600w/1,44m2 h-2m] [9xCritical+ 2.0, Dinafem]

Wyszukiwarka Forumowa:

kleredron

Active member
Rejestracja
Lut 22, 2018
Postów
36
Buchów
0
Witam to moja pierwszy indoor i pierwsza fotorelacja. Pare razy były outdoory, ale po tym co się naczytałem przed startem tego projektu stwierdzam ze to była amatorszczyzna.



Mamy tutaj:

9xCritical+ 2.0, marki Dinafem****

•W poniedzialek poszły do kieliszka i opadły na dno więc poszły na waciki.
•Wtorek wykiełkowały (tylko 8)
•Środa poszły do ziemi( tej co nie wykiełkowała pomogłem i tez poszła)
•Piątek 8 wyszło na świat
Od kiedy liczyć weg?

HPS 600w
Box 120x120x200cm

Odbłyśnik BIG BIRD large 120x50 cm

Zasilacz elektroniczny Lumatek 600W DIMM-4, 230V

Wentylator Extractor TT 150mm Dual 405-520m3/h

Doniczki 11l

Nawozy: zestaw Canna

Ziemia : Canna Professional.


Nie mam póki co miernika ph wiec laje odstaną wode z kranu. Wilgotnosc mialem ok 50% wiec woda w wiaderkach stoi w boxie + namoczony ręcznik.

Czas 18/6

A no i od razu poszły do donic docelowych. Bardzo to źle? Nie mialem czasu na przesadzanie.

 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,452
Odznaki
2
Yo. Zasiądę i popatrzę z ciekawością.
Powodzenia!
P O Z D R O !
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,471
Odznaki
3
Ja zawsze sadze w docelowych i jakos idzie. Tez mialem ta odmianę juz kiedys i spodziewalem sie czegos ekstra po niej, lecz szału nie bylo (moc).
 

kleredron

Active member
Rejestracja
Lut 22, 2018
Postów
36
Buchów
0
Up dzien 2

No to mamy dzien drugi od wyjscia z ziemi. 1 nie wyszla i to mam pytanie.
Brać nową czy zostawić miejsce dla tych co są?

Czekam na miernik ph, polecicie jakies wody ze sklepu? Czy odstana kranowka jest ok?

Dawac juz mieszajacy?

I wydaje mi sie ze sie wyciagly, dobrze zrobie jak poduspie ziemi do pelnej doniczki?

 

kleredron

Active member
Rejestracja
Lut 22, 2018
Postów
36
Buchów
0
Dzień 6
Dziewczyny idą w górę i nawet jestem zadowolony ale...liście mają troche jasny kolor, i sie wyginają. No i temperatura mmie martwi. W dzien jest mniej więcej 31 stopni. Fiatrak na full i fan tez chodzi. Co myslicie?



[/url
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Pierwszymi pofalowanymi liśćmi się nie przejmuj, często tak bywa, a kolejne piętra będą wyglądać już normalnie, jak nisko trzymasz teraz lampę? na tym etapie to takie 75-80cm minimum, bo aż tak ostrego światełka im jeszcze nie trzeba, 50% wilgotność to nie jest źle, trzymaj stale lekko wilgotną ziemie to nie będzie w namiocie za sucho ale też nie przelej aby korzenie "szukały" i penetrowały donice, dobrym patentem było by zraszanie jej powierzchni o ile czasem dysponujesz, wraz ze wzrostem wilgotność też będzie się podnosić z automatu.
 

kleredron

Active member
Rejestracja
Lut 22, 2018
Postów
36
Buchów
0
Lampe trzymam nisko, okolo 40 cm nad roslinami. Jak dzisiaj bede to troche podwyższe :)
 

Dzidzidadza

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
137
Buchów
0
Spoko jest zbij temperaturę za ostra dla takich małych dziewczyn i jednocześnie taka nisko wisząca lampa może im zaszkodzi jeśli chcesz tak nisko ja trzymać to kup spreader do lampy
 

kleredron

Active member
Rejestracja
Lut 22, 2018
Postów
36
Buchów
0
Dzień 10 i sprawa wyglada tak:

Na moje oko idą ładnie, tylko ta na dole w środku zwija liście. To na pewno wina temperatury ale odniosłem lampę i niewiele dało. Cooltube trochę wykracza juz poza mój budżet. Pociągnąłem rure od wentylacji żeby odbierała ciepło od razu spid lampy ale tez nie za dużo dało.
Lampa jedt obecnie wyżej noz na tej fotce:
 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
Temperatura temperaturą... Być może masz za sucho...
 

kleredron

Active member
Rejestracja
Lut 22, 2018
Postów
36
Buchów
0
Dzien 13.
Na piątek planuje fim i lst. Ale nie chce zeby te duze wiatrakowe leżały na ziemi.Bedzie luz jak po 1 parze tych najwekszych poodcinam?
Nie wykazują niedoborów wiec Terra Wega dopuszczam, ale Rhizotonic chyba w w piatek (14 dzien) mogę dac, co?


[/url
 
O

OdcieńZieleni

Guest
na tym etapie nic nie obcinaj, będą leżeć, trudno ... rhizotonic możesz śmiało już dawać, sam od 7dnia leje 50% dawki
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Zostaw te duże wiatraki bo karlice Ci porosną, a tego chyba byś nie chciał? :) Dobrze idą, jak na 13 dzień dobrze wyglądają.
 

kleredron

Active member
Rejestracja
Lut 22, 2018
Postów
36
Buchów
0
Na szybko, dzien 17.
3 dni po fim. Dzzisiaj poszedł ukorzeniacz i lst. Wszystko idzie zgodnie z planem :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół