nasiona marihuany

Energetycznie.

Wyszukiwarka Forumowa:

manson

Member
Rejestracja
Wrz 24, 2018
Postów
14
Buchów
0
Witajcie ziomki,
Jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość :)
Mam pytanko dotyczące doboru odmiany na indorka pod lampy:p
Jakiś czas temu miałem okazję delektować się fajną odmianą oczywiście nie od dila. Niestety nie znam nazwy plantu i tu liczę na waszą pomoc.
A więc celuję że była to jakaś odmiana sativy lub z jej przewagą, na pewno jakiś automat. Bardzo mocno energetyzujący, pobudzający, nakręcający do działania, normalnie czułem jak mi się ślepia otwierają barwy wyostrzają, dźwięki itp, uczucie na głowie jak by włosy stawały lub jak by się otwierała kopuła obserwatorium astronomicznego D: hheheh dobre. Umysł miałem bardzo świeży optymistyczny, wesoły u czysty. Czułem się świetnie w dobrym humorze i nie mogłem usiedzieć na d...e.
Wiem, że każdy ma inne odczucia i ciężko będzie znaleźć co to było za zioło, ale może podpowiecie mi, które odmiany mają podobne działanie co mi polecicie ?????. I od jakiego producenta.
Pozdrawiam
manson
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
sativa automat to taki oksymoron
 

L25

Member
Rejestracja
Sie 4, 2018
Postów
24
Buchów
0
Od siebie polecam Maroca od Female Seeds, działanie ma pobudzające... aczkolwiek to sezon, choć zawsze możesz zrobić tak że, pominiesz okres wegetacyjny i od razu ustawisz światło na kwitnienie.
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Mi smakowało i podobnie na mnie działało Sweet Cheese Auto - Sweet Seeds. Odmiana jest euforyczna i można na niej coś podziałać.
Robiłem fr.
P O Z D R O !
 

manson

Member
Rejestracja
Wrz 24, 2018
Postów
14
Buchów
0
Hej chłopaki,
Dzięki za podpowiedzi i link w którym baaaardzo dużo fajnych opisów:)
Nad Sweet Cheese Auto też się zastanawiałem.
Czekam na więcej podpowiedzi :p
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Raczej więcej odpowiedzi nie będzie :D musisz po prostu cwlować w jakąś sative, najlepiej regular i będziesz zadowolony. Czystej sati w auto nie dostaniesz. Pozdro.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół