nasiona marihuany

Lampa - na stałe czy przesuwna ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Witajcie, buduję boxa z szafki, chciałem lampę zamontować na łańcuchu aby móc obniżać ją do plantów.
Jak myślicie lepiej jest zrobić tak jak piszę czy na stałe przymocować do sufitu boxa i to planty podnosić do lampy ?

Pytam bo ciekawi mnie wylot powietrza, powinien być zaraz pod lampą a jeśli ona będzie przesuwna to zrobić go po prostu na samej górze boxa ?

Mam nadzieje, że czaicie o co mi chodzi :D
Liczę na was, że szybko mi odpowiecie ponieważ już jutro tnę dziury na wentylację boxa :D

Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdro!
 
O

OdcieńZieleni

Guest
kup łańcuchy i karabińczyki, lepiej obniżyć lampion niż kombinować z podstawkami pod planty
 
O

OdcieńZieleni

Guest
wylot zawsze na górze, kolego, proponuje wejść w randomową fotorelacje i masz wszystko jak na dłoni, gdzie co i jak, jakie moce lamp, wentów itp. ale to trzeba CHCIEĆ.
 
Ostatnia edycja:

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Podaj wysokość to się pomyśli, może będzie trzeba walczyć o miejsce
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
wylot zawsze na górze, kolego, proponuje wejść w randomową fotorelacje i masz wszystko jak na dłoni, gdzie co i jak, jakie moce lamp, wentów itp. ale to trzeba CHCIEĆ.

Mordeczko, wiem, że wylot zawsze na górze, chodzi o to, że lampa będzie ruchoma i teraz nie wiem w którym miejscu zrobić wylot.

Podaj wysokość to się pomyśli, może będzie trzeba walczyć o miejsce

Wysokość to 85cm także sporo.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Jak ziemia czy kokosy to może łatwo będzie podnosić donice Ci. Ja chyba tak zrobię w nowym boxie, bo w hydro aero to już wyżej ch$#@$23a nie podskoczysz. U mnie zawsze wychodzi tak że przywieszanie zajmuje 5-10 cm, także teraz robię na stałe i walę jeszcze szybę w wymiarach boxa 30x50x80

E: co da mi sumie ze 20 cm
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół