nasiona marihuany

Ponowna faza po wczorajszym zapaleniu

Wyszukiwarka Forumowa:

Essa164

New member
Rejestracja
Wrz 24, 2018
Postów
2
Buchów
0
Siema mam problem wczoraj z kolegami zapliliśmy czystego blanta na 3. Faza trzymała gdzieś około 3h. Następnego dnia (dzisiaj) faza złapała mnie ponownie, mam wrażenie, że się zwiększa. Dodam, że wcześniej nie paliłem prawie w ogóle, jakieś nieliczne buchy. Czy to normalne?
 

potoczny

Active member
Rejestracja
Sie 22, 2018
Postów
28
Buchów
0
Tak, to normalne.

Ja jak zaczynałem palić to miałem kilka takich sytuacji że sie czułem upalony a w ogóle nie paliłem przez cały dzień. taki stan trwał unie bardzo krótko czasami kilkanaście sekund a czasami kilka minut. i było to bardzo przyjemne. Ale niestety już tak nie mam.
:)
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
No stary, ja nie wiem czy to normalne :D Ja osobiście nigdy tak nie miałem i nie znam nikogo kto tak miał.
Jak było po zapaleniu ? Wszystko ok czy jakieś paranoje, lęki ?
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
No, miałem tak jedne wakacje, że wstawałem przyćmiony ale to trzeba było palić od popołudnia do wieczora wszystko i ze wszystkimi
 

MonsterAk

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2018
Postów
137
Buchów
4
O stary też bym tak chciał, bardzo ekonomicznie by było ???
 
P

PolnaMiedza

Guest
Na samym początku palenia takie rzeczy się zdarzają. Z defenicji jest to flashbac - spontaniczne krótkotrwałe przypomnienie sobie przebytych w przeszłości doznań psychotycznych, pojawiające się w wyniku stresu, zmęczenia, spożycia alkoholu lub środków halucynogennych. Miałem go pare razy. Nie masz czym sie przejmować naturalna sprawa bardziej lub mniej odczuwalna.
 

Essa164

New member
Rejestracja
Wrz 24, 2018
Postów
2
Buchów
0
Na samym początku palenia takie rzeczy się zdarzają. Z defenicji jest to flashbac - spontaniczne krótkotrwałe przypomnienie sobie przebytych w przeszłości doznań psychotycznych, pojawiające się w wyniku stresu, zmęczenia, spożycia alkoholu lub środków halucynogennych. Miałem go pare razy. Nie masz czym sie przejmować naturalna sprawa bardziej lub mniej odczuwalna.
Kiedy coś takiego minie? Dzisiaj też jestem trochę przymulony, zmęczony. A po zapalniu było wszystko ok, żadnych schiz ani nic.
 
P

PolnaMiedza

Guest
Wyśpij się dobrze, łykni jakieś witaminki, pobiegaj czy coś i powinno przejść. Wszystko zależy od organizmu ale napewno nic Ci nie jest i nie będzie.
Pozdrawiam
 
L

Lord of Old School

Guest
Ja tak miałem przez jakieś 2-3 tygodnie czułem sie taki jakby upalony zamulony no ale to na detoxie bo wczesniej jarałem codziennie przez ok 3-4 miechy :D
Bedzie dobrze ,poczytaj sobie o DD:D
Pozdro;p
 
J

Jake Sully

Guest
Ja osobiście z moją Neytiri też nie mieliśmy takich sytuacji ale u nas na Pandorze zdrowe powietrze bez całej tablicy Mendelejewa w nim więc może to też ma wpływ że podwójnej fazki nigdy nie mieliśmy a palimy tylko czysciochy bo za cholerę tytoń niechce u nas rosnąć
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Ja po paleniu też nie ale po maselku tak miałem. Jego opis ewidentnie wskazuję na to właśnie zjawisko więc jak jest początkującym albo po prostu słabym zawodnikiem to być może mu się to przytrafiło.
albo jarał jakiś syf i dlatego
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół