nasiona marihuany

Kontrola mieszkania przez właściciela

Wyszukiwarka Forumowa:

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Siema
Mam problem bo za kilka dni będzie chodzić pełnomocnik właściciela kamienicy i będą robić zdjęcia wnętrza mieszkań, prawdopodobnie kamienica będzie szła pod młotek albo będzie ubezpieczana
Nie wiem co dokładnie ale grożą sankcjami karnymi w przypadku nie wpuszczenia
Mam nowe dziewczyny w boksie, dziś jest dzień w którym chciałem je przełączyć i zastanawiam się co mam kurde robić bo muszę coś zrobić z pannami na ten czas a nie mam możliwości przewiezienia ich gdziekolwiek.
Mogę je schować na pawlacz bo dziewczynki jeszcze nie pachną ale nie wiem kiedy dokładnie będą chodzić (tzn wiem że rozrzut jest na dwa dni między czwartkiem i piątkiem ale to nie jest za bardzo nic konkretnego)
prawdoodobnie będę musiał je wyjąć na te dwa dni do ciemnicy na pawlaczu gdzie nie mam możliwości podpięcia żadnego światła

dziewczyny to same grzegorze, purple maroc x GSC oraz Nepal x Hindu kush x Hindu kush
W przeciwieństwie do maroków nepale już wypuściły kłaczki
co radzicie drodzy farmerzy ?
poproszę o jakieś dobre porady
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Kasowac grow, przebolec strate i zaczynac od nowa jak bedzie spokojnie.

Swoja droga zabawne jest straszenie sankcjami i brak konkretnej daty odwiedzin. Ktos chce sprzedac nieruchomosc i na 48h uziemia lokatorow, zeby siedzieli na dupie bo ktos bedzie chodzil w te dwa dni? Badzmy powazni... ale ciezko wymieniac argumenty z czyscicielami kamienic jak na chacie ***ie ziolem ;)
 

WIARUS

Active member
Rejestracja
Wrz 15, 2018
Postów
36
Buchów
0
Najemca wraz z podpisaniem umowy zyskuje prawo do korzystania z lokalu oraz wynikające z tego przywileje, m.in. prawo do ochrony nietykalności mieszkania. Oznacza to, że wynajmujący, mimo iż formalnie jest właścicielem nieruchomości, nie może do niej wejść bez uprzednio uzyskanej zgody najemcy.
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Najemca wraz z podpisaniem umowy zyskuje prawo do korzystania z lokalu oraz wynikające z tego przywileje, m.in. prawo do ochrony nietykalności mieszkania. Oznacza to, że wynajmujący, mimo iż formalnie jest właścicielem nieruchomości, nie może do niej wejść bez uprzednio uzyskanej zgody najemcy.

jak mu to powiem to będę musiał samemu się wyprowadzić bo mi zacznie dopie****ać czynsz.
same zdjęcia mi nie przeszkadzają tylko nie wiem do jakiego stopnia będą wściubiać nosy
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
odbijasz sie umową, powiedz żeby podali konkretną datę bo na urlop wyjeżdzasz ,
jakie sankcje pienięzne bym wyśmiał go :)
btw okres ochronny nie długo wiec 1.11-31.03 więc mozesz nie wpuszczać nikogo ,nawet nie musisz płacić czynszu a jak Ci media odetnie to do sądu :)

no tylko musisz szukac mieszkania :D
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Przytargaj jakieś pudło po lodówce czy czymś, wstaw tam boxa jak się zmieści skitraj kabel i jak się wbiją na kwadrat to wyciągasz ftykę z gniazdka i jak by co kupiłeś nową lodówkę czy masz na sprzedasz i pytasz czy nie chcą kupić bo za***ista. Oni odrazu schodzą z tematu tego pudła i po sprawie. Ja tak zrobiłem w podobnej sytuacji i na mięciutko przeszło.
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
A jak będą chcieli kupic lodówkę to co :D , Ja bym nie wpuszczał , zamkną drzwi i czekał na telefon coby umówić się na konkretną godzinę , wtedy bym wszystko wyłączył i otworzył ewentualnie okna albo zamontował do gniazdka zapachy ( mam w domu pełno od korytarza po miejsce gdzie box z kuchnią włącznie ) nawet jak nie kwitną to ktoś kto nie ma nosa przyzwyczajonego to wyczuje , kumpel miał kiedyś taką choinkę w domu co nie zakwitła jak ja schował do pokoju przy wizycie inżynierów telekomunikacji całe szczęście był ojciec z synem i synek od razu do kumpla podbił że ojciec wyczuł coś zielarskiego hehe ale obeszło się bez przypalu , irysy mają na to wywalone całe szczęście i mniej podpie****aja ;) z fartem tam .....
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Nie wiem ile masz tych dziewczyn, ale wysokie pewnie nie sa jeszcze.Nie sluchaj rad typu, wypie**** to i zaczynaj od nowa.Tyle razy pakowalem planty z roznych powodow, ze juz bez wiekszego stresu do tego podchodze.Odpowiednie kartony, worki na smieci i tyle.Ogolnie ja robie tak, ze na kazdego planta nakladam 1-2 worki na smieci(jak sa wysokie, to jeden worek od dolu, grugi o gory), obklejam tasma przy donicy jak najszczelniej, a potem takie planty laduje to duzych kartonow i je tez szczelnie obklejam tasma tam, gdzie sa jakies szpary.Potem sobie moga stac nawet w pokoju, przeciez nikt Ci nie bedzie zagladal do kartonow.Mam przykladowe zdjecia z jednej z akcji, ok.3 lata temu.Nie wiem tylko, dlaczego planty sa bez workow.Podejrzewam, ze sie skonczyly, bo widze tylko te czarne na podlodze, a uzywalem zielonych, mocnejszych do ogrodu.Kartony duze, ok.130140cm wysokosci, planty tez wysokie byly, ale przygiac szczyty to tez nie problem.Tak jak pisze, nie raz, nie dwa tak robilem, z plantami w roznych fazach wzrostu, z miejscowki na miejcowke wynajetym busem tez 2 razy przewozilem z kolezka i wiem, ze bez problemu mozna to ogarnac.Jeszcze jak piszesz, ze planty ledwo co ***ia, to w ogole nie masz sie czym martwic.



Dodam, ze dwa dni bez swiatla, to tez nie problem.
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Skorzystałem z tego patentu tyle że sam na niego wpadłem, rośliny najpierw w karton a potem wszystko w worki, dzisiaj zostały przewiezione do ziomeczka który je przygarnie na ten czas.
Okazało się że to nie będą dwa dni tylko dwa tygodnie, nie wiem co mi się u***ało w chwili gdy mówiła mi o tym moja świeżynka.
najfajniejsze było to że trzeba było tylko przewieźć planty i panel więc dużo pie****enia z tym nie było
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Właściciel musi ci podac konretny termin np piatek i w jakich godzinach bo pracujesz
przygotuj sie a reszte masz post wyżej
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Dobra, jeśli kogoś to interesuje to temat praktycznie już się zakończył:
zadzwoniłem pod numer wskazany na informacji bo ku**s w ogóle nie przychodził a jak pytałem sąsiadów to u nich już był, większość mieszkań obskoczonych a u mnie cisza.
Dodzwoniłem się, okazuje się że to numer architekta wynajętego do wykonania dokładnych pomiarów mieszkania, nieoficjalnie kamienica idzie pod młotek bo jak wiadomo pan ma też swoje tajemnice zawodowe ale szepnął po cichu to i owo.
Co do zdjęć to zrobił 3 fotki, układu doprowadzającego wodę wraz z zaworami, wylotów wentylacyjnych i jedno zdjęcie w salonie kaloryfera bo ten akurat ma największą ilość żeberek w całym mieszkaniu.
Zrobił pomiary, szkic, 3 fotki po czym zawinął się na pięcie i zadowolony poszedł do jednego z mieszkań które jeszcze mu zostały.
Do środy ma oddać plany więc w sobotę jadę po planty, facet okazał się miły i sympatyczny, nie zaglądał do szaf ani nic z tych rzeczy a jak musiał dokonać pomiaru w jednym miejscu gdzie stoi duża szafa typu komandor to poprosił o lekkie uchylenie drzwi byleby tylko kropka wpadła w szczelinę i w ogóle nie był zainteresowany tym co znajduje się w środku
na wszelki wypadek jeszcze poczekam do tej soboty bo być może coś mu od***ie i zachce mu się jeszcze raz włazić do chaty w celu naniesienia poprawek czy ch*j wie co.
na razie kwiaty są bezpieczne i mają się naprawdę dobrze więc nie spieszno mi do nich chociaż.... pusto trochę tak w chacie bez tego growboxa :D
pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół