nasiona marihuany

Czy to fake hash?

Wyszukiwarka Forumowa:

Krisowsky

New member
Rejestracja
Wrz 22, 2018
Postów
1
Buchów
0
Witam szanownych forumowiczów. Mam do was pytanie ale od zacznijmy od początku.
Jaram mary już kilka lat jednak nie miałem okazji spróbować haszyku mój znajomy z Holandii przywiózł mi dziś takie oto cudo
hasz.jpg

Wzbudziło to moje podejrzenia na różnych stronach nie widziałem czegoś takiego.
Jest twarde jak kamień czarne (a chyba powinien być brązowy i plastyczny) nie znam zapachu dobrego haszu słyszałem że różni się od mary. Gdy przygrzałem zapalniczką zaczął się kruszyć. Czy może to być fake? Wolę spytać was gdyż nie chcę zapalić jakiegoś syntetyka :) Pozdrawiam i liczę na poważne podejście do sprawy bez fali hejtu :)
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Takie czasy, ja jeszcze nie widziałem fake haszu. Nie wiem jak się zachowuje, ale dobry haszyk pachnie inaczej niż zioło i kruszy się po podgrzaniu. Może być twardy jak kamień lub miękki jak plastelina. Osobiście wolę miękki bo podgrzewać nie trzeba. Pokaż fotki chociaż nie jestem pewny czy na podstawie samego zdjęcia można stwierdzić czy to fake. Czytałem gdzieś że jest czarny jak smoła ale taki kolor może mieć też ten dobry. Ciężko by zrozumieć ludzi będących w Holandii i przywożących takie gówno.
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Odkrusz kawałek, przytrzymaj chwilę w palcach. Jeśli zmięknie i będzie sie go dało rolować, to wszystko jest ok. Czasem można spotkać taki hasz pod nazwą Afgan.
 

KraśniK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2018
Postów
201
Buchów
123
sa 2 rodzaje haku, jeden jest wlasnie brazowy i plastyczny a drugi najczesciej czarny i trzeba go podgrzać przed "kruszeniem" <joint>
 

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
Zapożyczone z wolnych konopi

JAK POZNAĆ SZTUCZNY HASZ?

Najprościej rozpoznać imitacje zwilżając ją i przejeżdżając po kartce papieru - jeśli pozostawi ona za sobą widoczna smugę barwy pomiędzy żółcią, zielenią i brązem - na 95% będzie nadawać się do wyrzucenia. Dla upewnienia sprawdzamy próbkę z pomocą wiedzy zamieszczonej poniżej:

- Sztuczny hasz ma często zapach kwiatów lub cytrusów, lecz nie jest to zasadą.
- Sztuczny hasz jest bardziej plastyczny od oryginału, choć też nie jest to regułą- można uzyskać go nawet w formie "kostki".

Hasz ten ma gorzki, ziołowy (nie marihuanowy) posmak. Fani etnobotaniki rozpoznają w tym damianę. Bywa też wyczuwalny smak mydła czy też cukru.

Rozpuszczalność w wodzie:
Jeśli mamy w ręku prawdziwy hasz - nie powinno to na niego szczególnie wpłynąć, gdyż jak każdy dobrze wie - THC jak i inne naturalne kannaboidy są trudno rozpuszczalne w wodzie. Syntetyczny hasz natomiast zacznie się "rozpuszczać ", kleić do palców, rozpadać oraz pozostawiać plamy w kolorze od żółtego, przez zielony, do brązowego.

Podczas palenia często "wrze"(nie jest to regułą).
 
Ostatnia edycja:

Karprzeczny

Active member
Rejestracja
Lip 21, 2016
Postów
37
Buchów
0
Kolega wyżej dobrze prawi. Fake # jest złożony że sztucznej bazy o zapachu delikatynych cytrusów lub gorzkiej kawy. Zapach przy paleniu jest jak intensywne spalanie plastiku z kawą. Specyficzny zapach.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
sa 2 rodzaje haku, jeden jest wlasnie brazowy i plastyczny a drugi najczesciej czarny i trzeba go podgrzać przed "kruszeniem" <joint>

Ooo, widzę mamy znawcę hashu na pokładzie XD
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
sa 2 rodzaje haku, jeden jest wlasnie brazowy i plastyczny a drugi najczesciej czarny i trzeba go podgrzać przed "kruszeniem" <joint>

A jak mam czarny plastyczny to mam hybrydę? :sunny:
 

BETONOWY

Banned
Rejestracja
Lip 13, 2016
Postów
22
Buchów
0
Dobry haszyk kiedyś na 10 lat przed erą dopalaczy miał zapach między "dziwnym" - haszyszowym, a miętowym jak wspominam. Nie pamiętam dokładnie ale zdaje się, że w żółtej lub o podobnym odcieniu butelce żel Yves Rocher miał aromat tego "dziwnego". Coś, co podobno przyjechało z bliskiego wschodu jako "czarny afgan" miało aromat miętowaty.
 

zlapmniejeslipot

Nigdy nie mam czasu !
Rejestracja
Sie 21, 2017
Postów
198
Buchów
1
Miałem kiedyś afgana to ***any twardy jak kamien był, podgrzewałem i kruszyłem bobki a potem do blanta :) twój wyglada podobnie zapal to odróżnisz hasz od bydlęcego gówna od razu haha .
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Przecież ten fake hasz ***ie podpałką do grila, od razu idzie wyczuć.
 

BAKArdI024

New member
Rejestracja
Mar 30, 2022
Postów
3
Buchów
1
witam a co jeśli haszysz który posiadam pachnie podobnie do sosny??,wizualnie wygląda jak maroko,zaznaczę tylko że mieszkam w DE (mogę podesłać foty)
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,322
Buchów
4,333
Odznaki
13
witam a co jeśli haszysz który posiadam pachnie podobnie do sosny??,wizualnie wygląda jak maroko,zaznaczę tylko że mieszkam w DE (mogę podesłać foty)
To dobrze ze tak pachnie, no Pokaż foty
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół