nasiona marihuany

Kiedy ciąć trzy metrowe Chocolate Haze

Wyszukiwarka Forumowa:

Gryfin

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2018
Postów
72
Buchów
1
Jest szansa że dojdzie. Jeśli październik będzie ładny to początkiem listopada zbierzesz dużo. Ludzie zbierali i w listopadzie. Będzie trzeba pryskać na plechę.

Tak z innej beczki panie Doktorze, sam jestem posiadaczem roślinki i sam boje się, że dopadnie ją plecha. Jakie polecasz opryski, bądź nawozy na plechę?
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Pachnie niemiłosiernie w całej okolicy. Dziś opryskam miedzianem. Boję się tylko tych wichur które zapowiadają na najblizsze dwa dni.

Może jakoś związać główny pień do sąsiednich dębów ?

Konkret planty, trochę może późno na taki zabieg ale jeśli dysponujesz to spróbuj obtoczyć je siatką ogrodzeniową, a tą z kolei na linkach naciągnąć do śledzi wbitych w ziemie wokół.
 

Lunmin

Member
Rejestracja
Wrz 22, 2018
Postów
11
Buchów
0
Konkret planty, trochę może późno na taki zabieg ale jeśli dysponujesz to spróbuj obtoczyć je siatką ogrodzeniową, a tą z kolei na linkach naciągnąć do śledzi wbitych w ziemie wokół.

Mam siatkę metalową 1.5m wysoka, z drutu ale boję się, że ona może być za ciężka. A drugą mam nylonową taką zieloną typowo ogrodniczą ale ona znowu ma małe oczka i moze zasłonić światło. Zresztą jest niska chyba 0.8 ~ 1.0 metra. Jak na razie wiatr ustał i chyba ostrzeżenia się nie sprawdziły. Więc nie wiem czy jest sens ruszać to (zwłaszcza że mam juz dużo oderwanych galezi poodpieranych i wole ich nie ruszac

 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Mam siatkę metalową 1.5m wysoka, z drutu ale boję się, że ona może być za ciężka. A drugą mam nylonową taką zieloną typowo ogrodniczą ale ona znowu ma małe oczka i moze zasłonić światło. Zresztą jest niska chyba 0.8 ~ 1.0 metra. Jak na razie wiatr ustał i chyba ostrzeżenia się nie sprawdziły. Więc nie wiem czy jest sens ruszać to (zwłaszcza że mam juz dużo oderwanych galezi poodpieranych i wole ich nie ruszac

Może być ta nylonowa, chodzi o to żeby obwinąć planty z dołu tą siatą coby pion trzymały i nie rzucało każdą gałęzią. Metalowa też da rade.
 

Lunmin

Member
Rejestracja
Wrz 22, 2018
Postów
11
Buchów
0
Niestety utrwala się jedna z większych gałęzi, sądziłem ją do miękkiej mokrej ziemi ale pewnie nic z niej nie będzie:/
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Tak z innej beczki panie Doktorze, sam jestem posiadaczem roślinki i sam boje się, że dopadnie ją plecha. Jakie polecasz opryski, bądź nawozy na plechę?

Topsin i Amistar na przemian. Ostatnio nie było czegoś i zakupiłem jakis Mythos, podobno jak wyschnie to deszcz juz tego nie zmyje. Teraz sie zastanawiam czy dobrze zrobiłem. Nie lubię lecieć na takiej chemii ale brało i nie miałem wyjścia.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Krzaki piekne, wielkie i zdrowe, ale ze ci w pelni dojrzeja w PL, to zapomnij. Chyba ze do Nowego Roku bedzie lato trwalo.
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Widzę że dużo ludzi tutaj daje radę mniej więcej ile musi tyg. Kwitnąć żeby była dobra baka
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Haze pewnie będzie potrzebować ze 12 tygodni :D To totalnie nie jest odmiana pod nasz klimat.
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Haze pewnie będzie potrzebować ze 12 tygodni :D To totalnie nie jest odmiana pod nasz klimat.

Dokładnie tak, jesli faktycznie ma w sobie geny haze to moze byc lipa. Moje niedopatrzenie. Odmiany takie, dlugodochodzace są fajne bo rosną i rosną.. Ale pózniej te potwory maja problem z dojściem.
 

Lunmin

Member
Rejestracja
Wrz 22, 2018
Postów
11
Buchów
0
Ile jeszcze musze trzymac bo miejscowka zaczyna sie palić :/ i co to za stolarstwo na jednej z łodyg (wygląda jak Piecha ale na kwiatach i w innych miejscach tego nie ma)





 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Trzymałbym jeszcze ile pogoda pozwoli. Na łodydze to pleśń, teraz nie ma sensu już raczej ale wcześniej jak miałem podobnie (uszkodzenie łodygi i wdało się coś takiego) to zeskrobałem ten nalot i dobrze pryskałem teldorem i pomagało tj wysuszało to i nie rozwijało się.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Jak piszą wyżej szmatka i ściągnij to z łodygi a potem prysnij czyms na pleche, powinno wyschnac
trzymaj na maxa, brakuje 2 tygodnie a 3 to była by petarda
jak spadnie snieg lub ja zamrozi w nocy to kosa
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół