nasiona marihuany

Kiedy ciąć trzy metrowe Chocolate Haze

Wyszukiwarka Forumowa:

Lunmin

Member
Rejestracja
Wrz 22, 2018
Postów
11
Buchów
0
Witajcie, to mój pierwszy post mimo iż obserwuję Was od lat :) W końcu postanowiłem się ujawnić ;)

Wyrosły takie piękne 3 metrowe Chocolate Haze. Mimo, iż nie ma oznak o pleśni to mam zamiar dziś zacząć asekuracyjnie prysnąć je miedzianem 350 ad.

Nie potrafię dokładnie określić kiedy zaczęło kwitnąć ale myślę że jakieś 3 tygodnie temu. Pytanie jak długo jeszcze czekać i czy na pewno pryskać? Miejscówka jest idealnie nasłonecznienia i przewiewna.



---------- Post Zaktualizowany 18:14 ---------- Data pierwszego postu 15:23 ----------

Nie wiem jak edytować post a chciałem dodać kolejne foto :/

 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Ło matulu.Ależ potężne skurczybyki.Wal posta pod postem jak nie możesz edytować i napisz do któregoś z modów aby połączyć w całość.
 

Lunmin

Member
Rejestracja
Wrz 22, 2018
Postów
11
Buchów
0
Gałęzie mają po 2 metry i po każdym deszczu łamią się od cieżaru wody ale wiszą na kawałku kory i nadal potrafią żyć więc podpieram je widełkami robionymi z gałęzi w kształcie "Y" i wiąże sznurkami. Dwa lata wcześniej szykowałem im glebę kopiec dołki i zakopując w nich odpadki (taki kompost)
 

alcmdzsweg

Member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
24
Buchów
0
Jeszcze spokojnie do drugiej połowy października będziesz musiał poczekać ^^
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Wrzucaj duże fotki

20180922_145558.jpg


Za***iste krzaki, ale wątpię żeby doszły.
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
No ale kolosy to są za***iste.nie ma co...
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
zglaszaj do konkursu na monstera :D
za***iste drzewa
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Jest szansa że dojdzie. Jeśli październik będzie ładny to początkiem listopada zbierzesz dużo. Ludzie zbierali i w listopadzie. Będzie trzeba pryskać na plechę.
 

Lunmin

Member
Rejestracja
Wrz 22, 2018
Postów
11
Buchów
0
Pachnie niemiłosiernie w całej okolicy. Dziś opryskam miedzianem. Boję się tylko tych wichur które zapowiadają na najblizsze dwa dni.

Może jakoś związać główny pień do sąsiednich dębów ?
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
sa takie same jak church od GHS ktory mialem ale niestety nie zakwitł do końca. teraz sredni atemp to 14 stopni i 7 w nocy ale trzymaj ile dasz rade.
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
sa takie same jak church od GHS ktory mialem ale niestety nie zakwitł do końca. teraz sredni atemp to 14 stopni i 7 w nocy ale trzymaj ile dasz rade.

Pogoda teraz się pierdzieli więc nie wiadomo jak to będzie
Do kiedy trzymacie pierwszych przymrozków ?
 

allroad

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2017
Postów
91
Buchów
1
oj mordeczka takie każdy powinien mieć przed domem :) świetne krzaczki trzymaj jak najdłużej łap bucha =)
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Orzesz karwa fa! Jak to pyknie panie to cała zima z głowy, albo nawet i więcej <shiza> Szefunciu, ale podpórki to ty konkretne im zrób, bo jeszcze ciężej im będzie. Startuj na monstera :thumright:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół