nasiona marihuany

Kwetiapina i marihuana

Wyszukiwarka Forumowa:

if.arch

New member
Rejestracja
Sty 25, 2018
Postów
1
Buchów
0
Mały raport dotyczący połączenia marihuany z substancją czynną leku Ketrel, kwetiapiną. Ten związek chemiczny za granicą jest zalecany w stosowaniu równolegle z terapią uzależnienia od marihuany, więc jego interakcje z THC wyglądają na bezpieczne[1]. Skrajnie odradzam stosowanie tego połączenia, jeżeli kwetiapina służy u ciebie do leczenia zaburzeń z grupy psychoz, ponieważ marihuana zwiększa ryzyko wystąpienia psychozy u osób predysponowanych. Jeżeli jednak przyjmujecie ten lek na zaburzenia afektywne (samopoczucia), to nie powinno być to niebezpieczne połączenie. W żadnym wypadku nie namawiam do przyjmowania nielegalnych substancji, a temat ma charakter informacyjny. Odradzam mieszania marihuany z lekami. Będzie sporo medycznych konkretów, w razie nierozumienia pojęć dodałem tłumaczenia w nawiasach.

[1] - https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4232231/

Informacje o odmianie
Lemon HazeSmak: delikatny, nie podrażnia gardła.
Zapach: silny.
Moc: mocna, choć wygląda na to, że kwetiapina wchodzi w reakcje krzyżowe z THC wzmacniając jego działanie sedacyjne (nasenne), przynajmniej ja miałem takie odczucie.
Kolor: jasnozielony.
Bardzo suchy

Początkowo przyjemne zawroty głowy, utrzymujące się do 2 minut od zapalenia bonga. Po około 40 minutach występuje silna sedacja (efekt nasenny) powoli słabnąca w około 1 godzinę. Przy zamkniętych oczach odczuwalne przyjemne dreszcze ciała. Tętno nieznacznie przyśpieszone, w granicach normy, saturacja prawidłowa. Po 20 minutach przekrwienie i poszerzenie naczyń krwionośnych spojówki oka, utrzymujące się do 1 godziny. Przez cały czas trwania odurzenia wyraźne zwiększenie kontrastu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół