nasiona marihuany

[KONKURS] Na zdjęcie - ciekawe nagrody do zgarnięcia od panpestka.pl

Wyszukiwarka Forumowa:

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
635
Buchów
1,353
Siemanko nasz ostatni konkurs na OS zakończył się bardzo szybko więc przygotowaliśmy dla Was kolejny z ekstra nagrodami

Żeby wziąć udział w konkursie trzeba wysłać zdjęcie swoich krzaków w fazie kwitnienia
3.gif
z kartką z napisem panpestka.pl + nick z forum.

Czas trwania konkursu do 30.10.2018. Ekipa panpestka.pl wybierze 5 najlepszych zdjęć które zostaną nagrodzone.

Nagrody:
Miejsce 1. Szisza (wartości 100zł) + 5 sztuki nasion Punk Devil Auto + młynek + bibułki + zapalniczka + wlepki + materiały promocyjne
Miejsce 2. Torba płócienna eko z Kannabi + 5 sztuki nasion Punk Devil Auto + młynek + bibułki + zapalniczka + wlepki + materiały promocyjne
Miejsce 3. Popielniczka od Royal Queen Seeds + 5 sztuki nasion Punk Devil Auto + młynek + bibułki + zapalniczka + wlepki + materiały promocyjne
Miejsce 4. 5 sztuki nasion Punk Devil Auto + młynek + bibułki + zapalniczka + wlepki + materiały promocyjne
Miejsce 5. 3 sztuki nasion Punk Devil Auto + młynek + bibułki + zapalniczka + wlepki + materiały promocyjne


Wysyłka:
Tylko na terenie Polski, do wyboru list polecony, kurier inpost lub paczkomat inpost (wystarczy podać email lub telefon na pw) ewentualnie można pisać do nas mailem -> sklep@panpestka.pl lub na czacie na stronie.

POWODZENIA !:harvest:


Konkurs przeznaczony jest tylko dla pełnoletnich użytkowników. Osoby dodające zdjęcia oświadczają, że nie były one robione w kraju w którym hodowla jest nielegalna.
 
Ostatnia edycja:

ppp666

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2013
Postów
176
Buchów
0


Jestem pełnoletni, zdjęcie było zrobione w kraju w którym hodowla jest legalna.
Pozdrawiam ppp666.
 

Sintrabajo

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
75
Buchów
0
Jestem pełnoletni, zdjęcie było robione w kraju w którym uprawa/hodowla jest legalna
displayimage.php
[/url][/IMG]
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
ciekawe nagrody to nie bezemnie :D

sprawa pilna :)

displayimage.php
[/url][/IMG]

 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Yo
Wiem, że do świąt BN jeszcze czas, ale ja już ubrałem w ozdoby swoją choinkę ;) Nawet prezent się znalazł pod drzewkiem :D



P O Z D R O !
 

MonsterAk

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2018
Postów
137
Buchów
4

Oświadczam że jestem pełnoletni a zdjęcie zostało zrobione w kraju gdzie uprawa jest legalna. Piona ?
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1






Oświadczam że jestem pełnoletni a zdjęcie zostało zrobione w kraju gdzie uprawa jest legalna.
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
Ja też się zgłaszam=]
Chciałem wrzucić więcej fotek jak poprzednicy ale jest napisane "...wysłać zdjęcie..."
No chyba że organizator pozwala może niech się wypowie


 

zolondz

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2018
Postów
89
Buchów
0
Witam ponownie.
Wysyłam kilka zdjęć, jeśli można tylko jedno to przepraszam. Oczywiście oświadczam że mam ukończone 18 lat, a zdjęcia zostały wykonane w kraju gdzie uprawa jest legalna.
displayimage.php
[/url][/IMG]



displayimage.php
[/url][/IMG]

P.S. Model za sesję otrzymał zapłatę w postaci kolby.
 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
635
Buchów
1,353
Witam ponownie.
Wysyłam kilka zdjęć, jeśli można tylko jedno to przepraszam. Oczywiście oświadczam że mam ukończone 18 lat, a zdjęcia zostały wykonane w kraju gdzie uprawa jest legalna.
displayimage.php
[/url][/IMG]



displayimage.php
[/url][/IMG]

P.S. Model za sesję otrzymał zapłatę w postaci kolby.

+ za kreatywność :D można więcej niż jedno zdjęcie - nawet lepiej ;)
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
sorry za offtop ale skończyły mi się prywatne wiadomości więc tu do panapestki- dawajcie kurierem:yeahh:
 

lizzy

New member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
4
Buchów
0
no to ja też dodam jednego ze swoich krzaczków ;)
I oczywiście oświadczam że mam ukończone 18 lat, a zdjęcia zostały wykonane w kraju gdzie uprawa jest legalna.
displayimage.php
[/url][/IMG]
 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
635
Buchów
1,353
jeszcze zostały 2 tygodnie - czekamy na kolejne zdjęcia !:)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół