nasiona marihuany

Setki osób zgłosiły się do testowania marihuany. Miejsc jest tylko dla sześciu

Wyszukiwarka Forumowa:

Newsiak RSS

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2006
Postów
9,379
Buchów
0
Pewna firma z Toronto w Kanadzie szuka sześciu ochotników, którzy przetestowaliby jej produkty zawierające marihuanę. Za godzinę "pracy" oferuje 39 dolarów. I teraz ma problem, kogo wybrać. Swoje aplikacje złożyło ponad 500 osób.



More...
 

Jessy RR

Well-known member
Rejestracja
Wrz 13, 2018
Postów
63
Buchów
0
Czytałem gdzieś****niedawno że w Polsce tez rusza podobny projekt. w odróżnieniu od powyzszego jest to projekt naukowy dot. wplywu marihuany na czlowieka podczas dugotrwałego zażywania... czy jakoś tak. wiec bez zarobków :)
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Co to jest 500 osób? W Polsce by mieli 500.000 chętnych nawet za darmoszke :crazy:
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Czytałem gdzieś****niedawno że w Polsce tez rusza podobny projekt. w odróżnieniu od powyzszego jest to projekt naukowy dot. wplywu marihuany na czlowieka podczas dugotrwałego zażywania... czy jakoś tak. wiec bez zarobków :)

Z chęcią bym się zgłosił gdybym mieszkał w PL i to tylko po to aby im wszystkim udowodnić że paląc 15 lat można jeździć samochodem , pracować na budowie i przy szkle surowym bez żadnych problemów :p
 

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1
A jeszcze im płacą, no to pewne już wyja pod drzwiami .

...myslę, że będą się dobrze starali, bo co innego mocniej zmotywuje pracownika w pracy, którą lubi jak nie dobra kasa ??? no chyba tylko cipki mocniej mogły by człowieka zmotywować ;)
 

zlapmniejeslipot

Nigdy nie mam czasu !
Rejestracja
Sie 21, 2017
Postów
198
Buchów
1
To tez jest praca,i przy okazji mozna połączyc przyjemne z pożytecznym....
No chyba ze masz prace którą lubisz,to co innego....

A lubie lubię, tylko idiota pracował by w pracy której nie lubi albo rozwodnik z alimentami hahaha .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół