nasiona marihuany

3x Auto Speed Bud

Wyszukiwarka Forumowa:

fllix77

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
68
Buchów
0
witam. z gory przepraszam za brak polskich znakow ale nie mam ich pod reka. do tej pory robilem cos tam na boku i obserwowalem forum. pare razy nawet wrzucalem fotki z pytaniami itp mialem sporo problemow jako poczatkujacy i szukalem pomocy tutaj. w sumie to dalej jestem poczatkujacy ale postanowilem zrobic swoja pierwsza fotorelacje po naprawde udanym jak dla mnie ostatnim razie. licze ze pomozecie i doradzicie jesli zajdzie potrzeba. a teraz konkrety:
- box 53x66x145 z plyty meblowej obity mylarem od srodka
- lampa Led Viparspectra 600W (weg+ bloom)
- went mieszajacy Secret Jardin 16W + kopmuterowy 12x12 z regulacja
- dwie grzalki tubowe 40W i 60W
- nawilzacz powietrza jakis maly i prosty (na weg)
- pochlaniacz wilgoci 240W 12L/24H (na flo)
- filtr weglowy RAM cos okolo 170-180 m3/h (na flo) 4"x100mm
- went wyciagajacy komputerowy z 12x12 z regulacja Noctua High Performance 177m3/h
- went wyciagajacy RAM mixed flow dwubiegowy 100mm
- prosty sterownik kontroli temperatury z sonda
- wlaczniki czasowe, listwy, rury wentylacyjne, termometr, higrometr itp
- doniczki 11L

pestki jak w tytule Auto Speed Bud od Female Seeds zostaly wykielkowane i wrzucone w Light Mix w malych jednorazowych doniczkach chyba 0.75L. Pierwsza wyszla nad ziemie 19.09 druga 20.09 a trzecia mysle ze wyjdzie dzis 21.09. po okolo 10-15 dniach mam zamiar przesadzac do docelowych 11L i All Mix + mikoryza+ keramzyt na dno. Z racji ze bede przesadzal do All Mixa na pierwsze 5-6 tygodni nie planuje nawozow. Podlewane beda zawsze ta sama woda mineralna i niegazowana o pH 6.4. Na flo planuje Bio Bloom, Top Max i Bio Bloombastic jesli zajdzie taka potrzeba.

Aktualne warunki w boxie:
- oswietlenie 18/6
- 24-26*C i 60-70% w dzien
- 20-22*C i 70-80% w nocy

Aktualizacje beda w wiekszosci co tydzien z krotkim opisem i jakimis fotkami. Jak bedzie dobrze i bedziecie sie udzielac to mam zapas pestek na kilka nastepnych.

DZIEN 1 (umowny dla wszystkich)







krytyka, uwagi i komentarze mile widziane
 

fllix77

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
68
Buchów
0
UP DZIEN 8

Nic szczegolnego sie nie dzieje. Dziewczyny rosna powolutku. Temperatura w dzien 24-26 wilgotnosc 60-70%, w nocy 20-22 wilgotnosc 70-90%. Mysle ze za kilka dni poleca w docelowe 11L i AllMixa z mikoryza i wtedy bedzie kolejny up. A teraz kilka fotek:





 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Dobre radio wstawiłeś roślinom, co im za muzę puszczasz? :lol3:
P O Z D R O!
Planciki zdrowe, młode i fajne.
 

fllix77

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
68
Buchów
0
Witam po dwoch tygodniach nieobecnosci. Niestety obowiazki sluzbowe i rodzinne spowodowaly brak czasu na UP ale dzisiaj nadrabiam :)

DZIEN 14
Dziewczyny polecialy do doniczek docelowych 11L. Na dno keramzyt, ziemia All Mix BioBizz i do tego mikoryza. Dziewczyny podlewane byly wczesniej po 200 ml wody. Po przesadzeniu dostaly 500 ml. W boxie warunki bez zmian. Temperatury: 24-26 w dzien i 20-22 w nocy. Wilgotnosc: 60- 70% w dzien i 70- 85% w nocy. Teraz kilka zdjec.







DZIEN 21
Dziewczyny sporo urosly. Ostatnio podlane 3 dni temu po 700 ml wody mineralnej ph 6,4. Dwa dni temu przelaczylem lampe na pelna moc tzn teraz smiga na veg i bloom jednoczesnie. Jedna z dziewczyny juz pokazala pierwsze oznaki kwitnienia. Strasznie szybko zaczelo pachniec nimi i na dniach musze wrzucic filtr weglowy. Kazda z dziewczyn dostala po takim bananku jak na zdjeciu i zadnego innego treningu nie przewiduje. Temperatura w dzien troche wzrosla do 27-28, reszta bez zmian. Wszystko wyglada dobrze na ta chwile. Kilka fotek ponizej







Zapomnialem dodac ze mozliwe ze sie nie znam ale wydaje mi sie ze mam tutaj dwa rozne pheno. Zobaczymy za jakis czas. Pozdro
 

fllix77

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
68
Buchów
0
DZIEN 31/4 flo

Nie bylo mnie tydzien z powodu wyjazdu sluzbowego. W tym czasie zona podlewala dziewczyny no i rosna jak rosna. 2 sa niskie i krempe a 3 duzo wyzsza i jakby wolniejsza. Ta 3 to jest wlasnie ta o ktorej wspominalem ze chyba ma inne pheno i tak to wyglada. Bardzo malo czasu poswiecam na ta uprawe he wlasciwie to zagladam do boxa tylko jak musze i puki co sobie jakos radza. Dziewczyny dalej sa podlewane tylko woda o ph 6,4. Dzisiaj dostaly po 1,3 l Warunki w boxie to 21-28*C i 55- 70% wilgotnosci. Zobaczymy co bedzie dalej. Pozdro i z fartem.





PS. Wiem ze piewrsze zdjecie jest tragicznej jakosci i bardzo przepraszam ale nie mam pojecia czemu takie wyszlo... Zawsze bylo ok.
 

fllix77

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
68
Buchów
0
DZIEN 39/12 flo

Witam. Pora na kolejny UP. Dziewczyny pachna juz bardzo bardzo intensywnie, ale filtr robi robote. Po jego zamontowaniu temperatura w boxie troche wzrosla do 27-28 w dzien i 22-23 w nocy. Wilgotnosc na stalym poziomie 60-65 % i w kazdej chwili moge zejsc nizej. Dostawaly sama wode i raz dostaly CalMag 1ml/L bo brakowalo im troszke. Ph wody caly czas w granicach 6,5- 6,3. Pojawilo sie cos czego nie potrafie zdiagnozowac. Na jednym szczycie u jednego krzaka na lisciach przytopowych pojawily sie zolte/brazowe plamki a u drugiej na jednym szczycie liscie przytopowe jakby zaczynaly zolknac od krawedzi. Widac to na fotkach dobrze. Jak uwazacie? Co jest przyczyna? Przypalenie od lampy? (raczej watpie) Zle ph? Przesuszona ziemia? Czy juz niedobory? Sa w AllMixie 25 dni... W miedzyczasie przyszedl Bio Bloom, Top Max i Bio Bloombastic. Zaczac juz im podawac po trochu czy czekac jeszcze? Podlewam 1,5L wody co 2-3 dni, ale od nastepnego podlania mam zamiar zwiekszyc do 2L. Z gory dzieki za jakiekolwiek rady. Bede wdzieczny... Pozdro i z fartem








 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Jeżeli chodzi o wilgotność to te 60% jest spoko, ale jeśli możesz zjechać niżej to działaj. Zawsze to mniejsze ryzyko plechy.
Te plamy to raczej nie przypalenie, możesz im powoli, po pół dawki dać coś na flo i obserwować.
Ogólnie ładnie z tym lecisz.
 

fllix77

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
68
Buchów
0
Jeżeli chodzi o wilgotność to te 60% jest spoko, ale jeśli możesz zjechać niżej to działaj. Zawsze to mniejsze ryzyko plechy.
Te plamy to raczej nie przypalenie, możesz im powoli, po pół dawki dać coś na flo i obserwować.
Ogólnie ładnie z tym lecisz.

Dalem im wczoraj po 1ml/L blooma i top maxa. Podlalem po 2 litry na donice I sprawdzalem ph wyplywu. Wszystkie 3 w granicach 6,2-6,5.

Nikt nie pomoze w zwiazku z tymi plamami?
 

fllix77

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
68
Buchów
0
Witam. Przepraszam Was wszystkich za brak kontynuacji tej fotorelacji ale mam powazne problemy ze zdrowiem i od prawie 3 tygodni leze w szpitalu. Koleszka zajmuje sie dziewczynami pod moja nieobecnosc. W weekend bedzie scinal i obiecal ze podrzuci mi jakies fotki ze scinki. Jesli sie uda to cos wrzuce.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół