nasiona marihuany

[Hps 400W/1.44m2] 4x Super Skunk/ 1x Amnezja haze/ 1xPurple glam/1x Old Mandarin/1x Big Bud

Wyszukiwarka Forumowa:

Linux14

Member
Rejestracja
Wrz 20, 2018
Postów
8
Buchów
0
rośliny - 4x Super Skunk/ 1x Amnezja haze/ 1xPurple glam/1x Old Mandarin/1x Big Bud
box* - mamut litego 1.44m2
- oświetlenie* - hps 400w
- medium - 11l
- wentylacja* - wtłaczajacy 280m/3 wybierający 320m/3
- nawozy - terra canna rizotonic/vege/flow/booster/pk13-14 ziemia canna profesional
- warunki* - dzień 26/29C wil 70% noc 21/23 wił 50-60%
- trening- Mainlining/Monifolding
Dodatki do boxa- nawilżacz powietrza 4l wiatrak mieszający




Pestki odmaczane w wodzie 24h wsadzone do krążków Coco


Dzień 3
Po 2 dniach wsadzone do donic jako że robię to 1 raz nie jestem pewien czy dobrze zrobiłem wsadzajac je odrazu do docelowych, lecz po 1 dni nie widzę żadnych problemów na tą chwilę rosną i mają się dobrze




Wszystko będę opisywał na bieżąco
 

warnoken

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2018
Postów
134
Buchów
0
ładny secik :D narazie możesz filtr ściągnąć nie będzie potrzebny <peace>
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Elo Ziąm!
Ja również będę tu bywał. Fajnie przygotowany jesteś.
Pozdro, dużych bobów i z fartem!
 

Linux14

Member
Rejestracja
Wrz 20, 2018
Postów
8
Buchów
0
Dzień 9 weg

Siema dzisiejszego dnia zauważyłem że amnesia zaczyna wywijac się do góry zdj. Nie wiem z jakiego powodu temp. Powietrza 26C przy szczytach okolo 29/30C wilgotność 68% podlewam co 2 dzień. Podlane również rizotonikiem, lampa wisi jakieś 40cm nad szczytami,



Czy ktoś miał też podobny problem i jakoś się znim uporał?

Tak cały namiot idzie rowniutko i zdrowo, po pracy spsikalem cały namiot woda dla zwiększenia wilgotności
 

Linux14

Member
Rejestracja
Wrz 20, 2018
Postów
8
Buchów
0
Dzien 10 weg
wszystkie przyjęły się i rosną bez większych problemów oprócz amnesi której zaczynają kręcić się liście z niewiadomych powodów, temp w namiocie jest od 26 do 28C oraz wilgotność na 70%. Myślałem że może to problem z temperatura od hps przy szczytach która wynosiła 30/31C. Podniosłem cały odbłysnik do około 40cm od roślinek lecz dzisiaj są jeszcze bardziej zakręcone. Zdjęcie niżej. Wszystkie podlane rizotonikiem. Myślę żeby około za 4 dni zacząć podlewać nawozem na vege



Reszta sadzonek idzie super myślę że w ciągu najbliższych 6/8 dni zacznę trening

 
G

grohot

Guest
Mam Amnesie Auto CBD pod ledami i ma bardzo podobny problem, czekam jak rozwinie się sytuacja;]
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Dołożyłbym na Twoim miejscu jeszcze jeden wiatrak mieszający. Jeden z nich możesz ustawić bardziej na lampę.
Powodzenia!
 

Linux14

Member
Rejestracja
Wrz 20, 2018
Postów
8
Buchów
0
siemanko wszystkim po dłuższej przerwie, dzisiaj przełączam na flow a oto kilka fotek

dzien 31 veg

w namiociku powoli robi sie niezły busz często wycinam zbędne liście ale to i tak nic nie daję po 24h jest to samo, podlewam co 2/3 dni po 0.5l na doniczkę z mieszanką terra vege/cannazymu i rizotonicku. rizotonick bede lał jeszcze z około tydzien i odkładam. cannazym zacząłem lac jakiś tydzień temu, nie widzę żadnej różnicy jak narazię,przypuszczam ze to pic na wodę i wydane pieniądze w błoto.

cały namiot prezentuje sie na tą cheile tak


amnesia haze


purple glam kush


old mandarin


big bud


super skunk


1 krzak super skunka który znajduje się w środku namiotu stanął jakieś 15 dni temu próbowałem go ratować i na tą chwile dopiero zaczoł rosnąc
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół