nasiona marihuany

Rapax expert

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Wrz 18, 2018
Postów
5
Buchów
0
Witam, po długich poszukiwaniach i braku opinii skuteczności w internetach na temat owego środka, postanowiłem zapytać was i poprosić o podpowiedź gdyż ten rok to debiut w roślinach pełnosezonowych.

Jestem w posiadaniu gotowego już roztworu mikroorganizmów na bazie SCD ProBio "Rapax Expert" który ma zapobiegać chorobom grzybowym kwiatów i warzyw. Pleśni całe szczęście nie widać nigdzie, ale wole zapobiegać niż leczyć bo do końca października różnie może się wydarzyć. Koszt tego środka to 15.40zł i trochę przerażająca informacja w sposobie użycia że nie które rośliny mogą wykazywać nietolerancję na owy preparat.
I tu nasuwa się pytanie czy koszt takiego preparatu ma się do jakości, czy bez strachu jutro mogę go użyć i czy działaniu polegającym na mechanicznym oblepianiu grzybni można pryskać nim na topy (w sposobie użycia piszą aby unikać spryskania płatków kwiatów) ?

Do tej pory znajdowałem tutaj każdą odpowiedź na swe pytania, dziś musiałem się zarejestrować i zadać je osobiście :) Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź lub radę czy pryskać czy zamienić preparat :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół