nasiona marihuany

[SEZ] 2x HK x PM, 1x Maroc, 1x No name sativa [GGS]

Wyszukiwarka Forumowa:

antanas

Member
Rejestracja
Wrz 15, 2018
Postów
5
Buchów
0
Cześć i czołem, z***ałem z wklejaniem zdjęć , ale mam nadzieję, że Menelos się na mnie nie wkurzy.
To moja pierwsza uprawa, więc nie napie****ać za mocno w potylicę.
Na wstępie muszę powiedzieć, że ładne przeprawy z tegorocznym outem miałem...
na 20 roślin ostały mi się 4, a wszystko to przez nienażarte sarny.

Bez certolenia, lecimy.

Upchę to w jednym poście

Arsenał jakim dysponowałem w tym roku to w sumie nasiona od Grzesia,
5x Swety Betty
4x GG x PM
3x HK x PM
4x GG

Po zjedzeniu tamtych roślin dokupiłem jeszcze 5 Zongów, które też zostały skonsumowane.
Ogólnie, to zabrałem się za ten out od dupy strony trochę, dolomitu nie kupiłem, a idź pan w ch*j.

Dołki na spocie gliniastym z ziemią ze sklepu, na dno perlit, bo keramzytu już mi się dygać nie chciało.
Ziemia wymieszana z garścią azofoski, sporą ilością perlitu i garścią mikoryzy takiej sypkiej.

4 maja
Kiełeczki



Przez deszcze zapomniałem otworzyć raz szklarni i dopiero na drugi dzień jak ją otworzyłem, to zrozumiałem, że z***ałem ostro.

Fragment mojej miejscówy



15 maja
3 - dniowe gunwiaki






25 maja
Już trochę większe te gunwiaki


HK x PM



Ten też to Hindu Maroc



21 czerwca
Po akcji z sarnami powiedziałem, że nie i ch*j. Tak być nie będzie. Popełniłem ogrodzenie z gałęzi tarniny przeplatane drutem kolczastym. Sięgają do połowy uda.



Teraz była taka dłuższa cisza, bo miałem trochę zajob w robocie i tego...

24 lipca

Kuszek rośnie!



A tu drugi



Grupowe



15 sierpnia
Musiały być przesadzone na innego spota, bo jakiś gnojek je znalazł - dostałem cynk od ziomeczka.



1 września
Wyglądają całkiem si, ale przez problemy z ph wyszły takie karły, że się za głowę łapię do dziś, ale uczymy się na błędach, nie?

HK x PM



No name sativa



Maroc opie****ony przez sarnę



15 września
Tak bardziej współcześnie.

HK x PM



Drugi



Mały Marokańczyk



Sativa



I na koniec trichomsy





To by było na tyle. Następna aktualizacja przy ścince (oby) i ważeniu.

Do zoba!
 

antanas

Member
Rejestracja
Wrz 15, 2018
Postów
5
Buchów
0
Może i nie jest to to samo co taka w x postach, ale długo walczyłem sam ze sobą, żeby coś tu dodać.
 

antanas

Member
Rejestracja
Wrz 15, 2018
Postów
5
Buchów
0
Siema, już po wszystkim. Ten mały zjedzony Maroc już raczej nie dojdzie, ale dam mu szansę. 2 sztuki HK x PM dały razem 57g suszu, a sativa 23 :D

Słoiczek z HK x PM
normal_20180926_131927.jpg

normal_20180926_131902.jpg

prawie wszystko spalone...

Faza bardzo przyjemna, uspokajająca ale nie wgniatająca w fotel. Na początku zatykało żołądek i tylko mogłem pić, a potem jak się pac załączył, to lepiej nie pytać xD
Sativa działała podobnie z tym, że jedzenie normalnie, zero gastro.

Z odpadów zrobiłem masełko konopne. Około 100g (przesuszonych) odpadów na kostkę masła 82%.

Pozdro, do zobaczenia za rok - będzie więcej postów!
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Jezeli to ikeowe sloiki to mozesz wyrzucic, mialem kilka takich i wszystkie nieszczelne - ta zielona uszczelka chu**wa
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
Jezeli to ikeowe sloiki to mozesz wyrzucic, mialem kilka takich i wszystkie nieszczelne - ta zielona uszczelka chu**wa

Ja tam testowałem ikełkowe słoje i szczelniutkie, każdy sprawdzałem poprzez nalanie wody i było gicik. :p
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Ja tam testowałem ikełkowe słoje i szczelniutkie, każdy sprawdzałem poprzez nalanie wody i było gicik. :p

Te co na zdjeciu czy inne? Bo ja dokladnie o tych pisze ;)
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
Jeżeli chodzi o słoiki to jest jak kolega napisał wyżej. Na początku jest wszystko dobrze ale po roku zaczynają przepuszczać i tyle. Pozdrawiam.
 

potoczny

Active member
Rejestracja
Sie 22, 2018
Postów
28
Buchów
0
Jezeli to ikeowe sloiki to mozesz wyrzucic, mialem kilka takich i wszystkie nieszczelne - ta zielona uszczelka chu**wa

No z tęgą, białą gumą
to tęgość gumy zależy od jej koloru?
Najpierw napisałeś że te wekowe słoiki są ... a później jee polecasz ?.... (coś chyba nadajemy na innych falach bo cie nie rozumie) :)
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
ja od siebie mogę polecić słoiki Fido, włoskiej produkcji niby.. porządne grube szkło i uszczelka, to samo sprężyna. Mam je od kilku lat i są bardzo dobre. Kiedyś udało mi się nabyć na targu i jak zobaczyłem, że są super jeżeli chodzi o jakość i szczelne to zamawiam teraz przez neta, bo cieżko stacjonarnie dostać.

edit: a te z ikeły to rzeczywiście szrot, miałem takie i już nie mam... <lol>
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
to tęgość gumy zależy od jej koloru?
Najpierw napisałeś że te wekowe słoiki są ... a później jee polecasz ?.... (coś chyba nadajemy na innych falach bo cie nie rozumie) :)

Halo, ZAiKS, to pierwsze słowa są moje, nie Hondy.
Potoczny, odstaw dragi na czas pobytu na forum.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół