nasiona marihuany

Co zrobić z roslinami ktore nie zdazyly dojsc ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Kuba1720

Member
Rejestracja
Lip 24, 2018
Postów
13
Buchów
0
Witam pewnie nie tylko ja w tym sezonie wystartowalem za pozno i nie wiem co zrobic z roslinami ktore zaczely kwitnac ale ze wzgledu na nasz klimat nie zdaza dojsc. Gdyby ktos mogl sie podzielic co mozna zrobic w takiej sytuacji bylbym wdzieczny za pomoc. Pozdrawiam ?
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
......daj im czas poprostu
Tobie zaczeły kwitnąć ja mam 1szt która nawet nie zaczeła i co myślisz ze wywale ja :)
 

Kuba1720

Member
Rejestracja
Lip 24, 2018
Postów
13
Buchów
0
No może i racja pogoda póki co u mnie dopisuje słoneczko wali myślę że trochę zimniejsze noce nie powinny jej skrzywdzić hehe
 

Gryfin

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2018
Postów
72
Buchów
1
Podłącze sie pod post z pytaniem o roślinke, jak myslicie ta sztuka w jakims stopniu da rade dojsc ?

Juz od 1,5 tyg sa widoczne te jasne punkty na szczycie i na srodku lisci

42161699_2127147480869682_1614391744579764224_n.jpg
[/url]
https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?album=25500&pid=991135#top_display_media

https://www.forum.haszysz.com/solar...2834_727406257601852_429140805660180480_n.jpg
 

MonsterAk

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2018
Postów
137
Buchów
4
Mi również tydzień temu zaczęła flo ostatnia sezonowka i będzie problem żeby doszła. Zawsze można z tego będzie zrobić masło, szkoda żeby się zmarnowało ?
 

Kuba1720

Member
Rejestracja
Lip 24, 2018
Postów
13
Buchów
0
A jest sens z takiej rośliny która niedawno lub jakiś czas temu zaczęła flo robić cokolwiek? Ma już ona w sobie jakieś ilości THC żeby wgl z tego masła coś było?
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,809
Odznaki
4
A jest sens z takiej rośliny która niedawno lub jakiś czas temu zaczęła flo robić cokolwiek? Ma już ona w sobie jakieś ilości THC żeby wgl z tego masła coś było?

Nie opyla się robić nic z niedojrzałego bo cie jedynie łeb rozboli. Czekaj cierpliwie.
 

MonsterAk

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2018
Postów
137
Buchów
4
Mi chodziło o rośliny którym brakło czasu żeby doszły w zupełności, z pierwszych włosków na flo nic nie zrobisz.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
Co za bzdura, sam robiłem masło z sezonówek które ledwo określiły swoją płeć i klepało. Nie jakoś super mocno ale 2-3 ciastka robione "od szklanki" robiły na idealnym poziomie na 8h(bez wgniecenia w fotel, dało się mówić)
 

Jessy RR

Well-known member
Rejestracja
Wrz 13, 2018
Postów
63
Buchów
0
Co za bzdura, sam robiłem masło z sezonówek które ledwo określiły swoją płeć i klepało. Nie jakoś super mocno ale 2-3 ciastka robione "od szklanki" robiły na idealnym poziomie na 8h(bez wgniecenia w fotel, dało się mówić)


W jaki sposób kształtuje się / rozwija się THC w roslinie razem z czasem jej życia?
Czy to prawda, że THC znajduje się w żywicy? Czy oznacza to, że z liści i łodyg mogę robić makumbę?
Czy jest różnica, czy zrobię makumbę z liści jako pozstałości po zbiorach (kwiatostanach), czy z liści w pierwszym tygodniu kwitnienia ?

Jednym słowem: Czy roślina dojrzewając wypełnia się kanaboidami (pomijając kwiatostany)?
 

Kuba1720

Member
Rejestracja
Lip 24, 2018
Postów
13
Buchów
0
Panowie nikt nie odpowie na takie pytanie interesujące? Z chęcią sam bym poznał odpowiedzi ?
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
12
W naszym pięknym kraju kwiaty się zawiążą ale gorzej z dojrzewaniem a jak trzeba kosić z przeźroczystą żywicą to dużej straty nie ma, normalnie klepnie.
Na szczęście zapowiada się hiszpańska jesień, także krzaki dojdą jak i wy dojdziecie paląc je ze smakiem.
Masz tu ultra długo kwitnącą odmianę i zobacz sobie jak się zmienia%
 

DeathZone

Banned
Rejestracja
Wrz 14, 2018
Postów
189
Buchów
1
Cześć Jakub,

- możesz zrobić masło
- możesz zrobic hasz
- możesz je ususzyć i tradycyjnie spalić
- możesz zrobić mleko :)

Zrobić możesz z nimi wszystko co się Tobie podoba, pytanie tylko jak to będzie działało na Ciebie ?

pozdro i głowa do góry - to lekcja na przyszły rok, żeby zaczynać wcześniej !
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Jesti by mnie to spotkało to już bym to zostawił nie se rośnie dziołcha na łące , tyle z jej życia :) a i dla własnej ciekawości ile by wytrzymała
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,219
Buchów
1,559
Panowie nikt nie odpowie na takie pytanie interesujące? Z chęcią sam bym poznał odpowiedzi

Ja bym łapal za kwiaty i zcinal same dobro. A tak po za tym to jest jeszcze czas i nie ma co srac żarem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół