nasiona marihuany

Outdoor automat obumierają dolne partie rosliny . POMOCY !!!

Wyszukiwarka Forumowa:

tmh92

New member
Rejestracja
Wrz 16, 2018
Postów
4
Buchów
0
Witam . Jestem początkującym w tym temacie jednak mam problem z roslinami Outdoor Big poison automaty maja tera około 170 cm. Mniej wiecej do 70cm rozwijały się idealnie były całe zielone i jednolite jednak puźniej wraz ze wzrostem zaczęły żółknąc dolne liście, puźniej usychały i coraz wyzej , mam wrazenie ze straciłem 3/4 rosliny. kwiaty juz sie pojawiły na łodygach tam gdzie liscie obumarły są kwiaty ale lisci zero na dole. Szczyt zielony soczysty ale ółte liscie siegaja coraz wyzszych partii rosliny , . moze mi ktos powiedziec co moze byc powodem takiej sytuacji. rosliny podlewane co 3 dni 5l na kazda rosline. przed zasadzeniem przekopałem ziemie z ziemią kupiona 50/50 5,5 - 6,5 ph .....
 

meko

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2015
Postów
237
Buchów
0
nawozy ty jakieś podajesz
moze za dużo wody 5l zo 3 dni troche ku**a dużo niesądzisz
 

Gryfin

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2018
Postów
72
Buchów
1
5l co 3dni o kurna. Czasem nie gnije? Moze za duzo nawozow, odstaw
Na
Jakis czas podlewanie i nawozy i zobacz
jak bedzie
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Na oucie w tak suchy sezon jak w tym roku to raczej nie za dużo. Patrząc po fotrelkach to ludzie raczej zasuszają na wiór w tym roku :D
 

Kuba1720

Member
Rejestracja
Lip 24, 2018
Postów
13
Buchów
0
Koledzy a czy przypadkiem przy automatach to nie jest normalne? Tzn oczywiście zalezy ile dni ma roślinka ale np u mnie przy AF AK-47 która już za jakieś 2-3 tyg będzie leciała pod kosę już od mniej więcej 2 tyg nie mam lisci wiatrakowych od samego dołu do samej góry może kilka zostało przy wyższych piętrach ale też są żółte i będą się szykować do odpadania, roslina pobiera z z nich wszystkie wartości i je zrzuca a zostają same kwiaty ? Przynajmniej tak mi się wydaje niech wypowie się ktoś bardziej doświadczony, pozdrawiam ??
 

tmh92

New member
Rejestracja
Wrz 16, 2018
Postów
4
Buchów
0
Podawałem tylko nawóz na lepsze ph bo tam ziemia taka sobie.ja sądząc te rośliny nie podejrzewałem w ogóle że to mi wypali.rośliny dostają wodę tak jak mówię 5 L każda co 3 dni.czy na tym etapie jest jeszcze szansa żeby je ratować czy już nie ma co???

Nawozu nie daje jakiś czas tylko podawałem na zwiększenie ph bo tam ziemia średniej jakości.a podlewam od zawsze co 3 dni 5l i dopiero od około 70 cm wysokości zaczęły się psuć
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Kuba1720

Member
Rejestracja
Lip 24, 2018
Postów
13
Buchów
0
Mordko z pewnością jedyne co możesz zrobic to darować sobie te 5l wody bo wydaje mi się że to stanowczo za dużo co 3 dni nie bój się nie uschnie Ci jak jest w ziemi bo jak będzie potrzebowac to z niej wodę pobierze bo napewno ma jej tam sporo, poczekaj po prostu i podlej nawet tymi 5l ale dopiero jak zauważysz ze roslina tego potrzebuje liście będą miękkie i oklapnięte. Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół