nasiona marihuany

24 x Tropicanna Cookies F2, 10 x Dolato, 7x Slurricane, 2 x GMO x Sunset Sherbet, 2 SFV OG x Platinum

Wyszukiwarka Forumowa:

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
O Tropicanna Cookies.Niby juz dolato byly fajne, bo zywicy sporo, pachnialy tez niektore na prawde fajnie, ale trop cookies je przebija dla mnie pod tym wzgledem(zapach) kilkukrotnie.Gdzies za tydzien cos poucinam, to sie przekonam, ale nie sadze, zeby smak byl gorszy od zapachu po tylu tygodniach flusha.Wystarczy wsadzic leb do boksa i od razu uderza slodka mieszanka moze i tropikalnych zapachow, nie wiem, ciezko na prawde powiedziec.Widac, ze praktycznie kazdy krzak inny, wiec to wszystko sie tam miesza i ciezko zdefiniowac.Jakby kogos interesowalo, ktora zapylilem, to jest to #4, zapomnialem wspomniec.Ta to za kazdym razem wacham :D
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Zrob jakiegos osa badz sie wymień :D a i photo of the month jest twoje zawsze 500 na pechy jakies :)
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Przeciez zamowiles sobie przedwczoraj paczuszke, wiec po co Ci F3? :) Najpierw musza dojrzec to po pierwsze, a jak wyjdzie sporo, to wiadomo, ze dla siebie ich nie zatrzymam, nie wszystkie.Co do OS'a, bedzie zalezny od ilosci nasion, ale doswiadczeni growerzy i tak zwana forumowa elita bedzie miala pierwszenstwo oczywiscie.Szczegolnie jak malo wyjdzie, bo na ta chwile ciezko stwierdzic ile moze byc.Co do POTM, nie potrzebne mi zadne bony na pestki, bo wlasnie po to jest ten projekt, zebym juz nie musial sadzic z pestek.Pewnie i tak cos tam bede sadzil z pestek, dalej szukal, ale akurat nic ciekawego w naszych seedbankach nie ma na dobra sprawe.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,427
Odznaki
1
Tak jest!

Najpierw dla mnie nasiona, a co zostanie, to się zobaczy... :crazy:
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
no Panie kozak to wygląda , oko cieszy , a miodek płynie
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Przeciez zamowiles sobie przedwczoraj paczuszke, wiec po co Ci F3? :) Najpierw musza dojrzec to po pierwsze, a jak wyjdzie sporo, to wiadomo, ze dla siebie ich nie zatrzymam, nie wszystkie.Co do OS'a, bedzie zalezny od ilosci nasion, ale doswiadczeni growerzy i tak zwana forumowa elita bedzie miala pierwszenstwo oczywiscie.Szczegolnie jak malo wyjdzie, bo na ta chwile ciezko stwierdzic ile moze byc.Co do POTM, nie potrzebne mi zadne bony na pestki, bo wlasnie po to jest ten projekt, zebym juz nie musial sadzic z pestek.Pewnie i tak cos tam bede sadzil z pestek, dalej szukal, ale akurat nic ciekawego w naszych seedbankach nie ma na dobra sprawe.


napisalem zeby zamienili mi na tropicana puncha bo sadzilem ze jakies f3 wysepie od ciebie :D ale spoko, u nas w seed bankach nie ma nic juz godnego uwagi to prawda , wszystko dla masowcow ( duzo , szybko , mocne ) od lat to samo w uk juz maja fajny wybor , a co dopiero za oceanem.
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Trop Punch tez fajny moze byc.Ogolnie za jakis czas, nie pamietam dokladnie kiedy, czy jeszcze w tym, czy dopiero w przyszlym roku, Tropicanna Cookies bedzie dostepna w formie fem.Tak czytalem pare tygodni temu.
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
ja lubie regi mozna duzo phenotypow wyszukac w femkach nie ma takiej roznorodnosci wiec wiesz :) chce miec cos od niego w kolekcji moze cos sie z nich zrobi kiedys.
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Trop Punch tez fajny moze byc.Ogolnie za jakis czas, nie pamietam dokladnie kiedy, czy jeszcze w tym, czy dopiero w przyszlym roku, Tropicanna Cookies bedzie dostepna w formie fem.Tak czytalem pare tygodni temu.

samemu mozna f3 zrobic fem i tyle, ile z plonu zejdzie to cookies i tak nie jest zazwyczaj duzy, a nie bedziesz bawil sie w stabilizacje czy cos bo po ch*j jak to dla ciebie a nie na rynek.
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Siemano, tyle zaleglosci mam w fotorelce i zdjec do wrzucenia, ze odkladam i odkladam te upy.Powoli bede wrzucal zdjecia, zeby to mialo rece i nogi wszystko na koniec.Zdjec jest tyle, ze z Trop Cookies na 3 razy chyba trzeba bedzie foty wrzucac.Dzisiaj mam Slurricane i 2 GMO x Sunset Sherbet.Zdjecia swietne nie sa, ale ciesze sie, ze udalo mi sie porobic chociaz.Nie chcialo sie mocno, zwazywszy na to ile mialem roboty.Te zdjecia nie sa z dnia scinki, byly robiobe kilka dni wczesniej, moze tydzien, nie pamietam.6 Slurricane zostalo scietych po ponad 9 tygodniach, GMO x Sunset Sherbet#2po 80, GMO x Sunset Sherbet#1 po 83.Ladnie mi wyszlo ogolnie tu, z 6 Slurricane prawie 520g a z tych dwoch GMOxSS, ktore sobie tu tylko dostaly do scinki ok.160g.



























GMO x Sunset Sherbet #1, ostro potraktowana przez przedziorki, luzniejsze topy, niz u dwojki.W klonie juz znacznie fajniejsze te topy, ale znowu przedziorki sie do niej dobraly.




GMO x Sunset Sherbet #2.Chociaz stracil 3 z 4 glownych topow(na zdjeciu widac jeszcze dwa, ale jeden juz widocznie zainfekowany), to i tak dal ponad 80g, ciut wiecej, niz #1.





 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Siema, dzisiaj zdjecia 4 Trop Cookies.Ogolnie planty byly ciete od dnia 61 do 64, ale ostatni raz mialy dzien w 61 dniu.Wyszlo 900 z groszem, co jest jakas stowke wiecej, niz sie spodziewalem.Nasion nie wiem jeszcze ile, ale troche powinno byc.
#11










#10










#8








#5





 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
292
Siema cheton, widzę grubo lecisz i te kolorki jak z rozkładówki high times'a :D nie mogę jeszcze buchów dawać, ale pozdro od starego zjarusa!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół