nasiona marihuany

24 x Tropicanna Cookies F2, 10 x Dolato, 7x Slurricane, 2 x GMO x Sunset Sherbet, 2 SFV OG x Platinum

Wyszukiwarka Forumowa:

Frank

Frankenstein
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
562
Buchów
0
Siemanoo.

K***..a kolego szron jest kozacki!!!

To moja ulubiona struktura topów, grubo-kwiaściste!! gdzie prawie zero licha

Szacun rąsia do roślinek złota!

Pozdro i czekam na up'a

:santa:
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Mam kilka zdjec z czwartku, kiedy to byl dzien 46 flo.Dwie kaleki Slurricane wy***alem okolo tydzien temu, zeby zrobic miejsce dla GMO x Sunset Sherbet, ktore musza postac jeszcze chwile, a obecnie maja 9,5 tyg flo.W boksie sa wiec 4 Slurricane, 2 Platinum x SFV OG i 2 GMO x Sunset Sherbet.













Platinum x SFV OG #1





Platinum x SFV OG #2







GMO x Sunset Sherbet #1



GMO x Sunset Sherbet #2




 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
eleganckie są! zazdrość mnie zżera od samego patrzenia :)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,243
Rozwiązań
1
Buchów
16,424
Odznaki
1

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,636
Odznaki
3
Graty za takie topiszcza,
cos mnie w dupie szczypie i nie wiem dlaczego...
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
mam tego sluricana od In housa i spodziewałem sie czegos lepszego....ale tropicana cookies wyglada niezle własnie zamowilem paczuszke :D bo nie bylem cos przekonany do tego brendera.
 
Ostatnia edycja:

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Moze Ci sie trafi lepsza paka, ja mialem duzo mutantow i tylko 5 normalnych krzakow, z czego 1 to byla herma.Na zachete w wyczekiwaniu upka z trop cookies zapodaje Wam dwie foty phena #3 sprzed 8 dni, ktore mialem zamiar wrzucic 8 dni temu :D Takze nie wiem ile dokladnie zajmie mi sfotografowanie calego namiotu, ale postaram sie do 3-4 dni, bo musze je najpierw do porzadku doprowadzic, to jest przywiazac do bambusow.



Teraz bardziej nabita jest, calyxy takie duze, fajne, no i ogolnie dosc wczesnie jesien nastala w boksie.Ze 4-5 tyg flusha jak nic beda mialy przed scinka, za wczesnie troche nawozy odstawilem, ale teraz to juz ch*j, lepszy smak bedzie.Na tych fotach jeszcze w miare zielona byla, ale juz nie jest.Przedziorki *****e mnie tylko wnerwiaja, bo caly efekt psuja tych pieknych kolorow jesiennych.Naturalne predatory nie daly rady, pewnie juz ostra nadwage maja od tych przedziorkow, tyle tego jest.
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,090
Buchów
4,305
Odznaki
2
Ładne krzaki w hooj.Ręka jest...
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Moze Ci sie trafi lepsza paka, ja mialem duzo mutantow i tylko 5 normalnych krzakow, z czego 1 to byla herma.Na zachete w wyczekiwaniu upka z trop cookies zapodaje Wam dwie foty phena #3 sprzed 8 dni, ktore mialem zamiar wrzucic 8 dni temu :D Takze nie wiem ile dokladnie zajmie mi sfotografowanie calego namiotu, ale postaram sie do 3-4 dni, bo musze je najpierw do porzadku doprowadzic, to jest przywiazac do bambusow.



Teraz bardziej nabita jest, calyxy takie duze, fajne, no i ogolnie dosc wczesnie jesien nastala w boksie.Ze 4-5 tyg flusha jak nic beda mialy przed scinka, za wczesnie troche nawozy odstawilem, ale teraz to juz ch*j, lepszy smak bedzie.Na tych fotach jeszcze w miare zielona byla, ale juz nie jest.Przedziorki *****e mnie tylko wnerwiaja, bo caly efekt psuja tych pieknych kolorow jesiennych.Naturalne predatory nie daly rady, pewnie juz ostra nadwage maja od tych przedziorkow, tyle tego jest.

O nie mutantow duzo to zle ;/ nie biere wiec , dankalato pierwsza pecha tez byla mutant a ze byla jedyna to juz sobie zadnych pestek nie zrobie bo nie ma czasu na druga ale dolato s1 za***iste tez ale zaczela sie moda n aprzesadzanie z cena zaczelo sie od dying breed potem in house z symbiotickiem a teraz oni seeds tez podrozeli.
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Piękne planty piękny projekt !! Sztos
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Siemano, troche sie zmobilizowalem, przeprosilem ze starym aparatem, nawet zadzialal tym razem, to porobilem troche fotek Tropicanna Cookies.Mozna powiedziec, ze to taki up pelna geba tym razem.Zabraklo mi 5 minut, zanim zapalila sie lampa, bo chcialem jeszcze troche fotek calosci zrobic i jednego planta, ale juz nie zdazylem.Wychodzi na to, ze jest dopiero 42 dzien flo, a tam jesien juz pelna para.Dla niektorych, jak nie wiekszosci krzakow, nawozy byly odstawione zbyt wczesnie, ale teraz to juz nic nie bede kombinowal raczej.Kolory piekne, zapachy jeszcze lepsze, cos niesamowitego.Chyba filtr odlacze, niech mi tak "***ie" caly czas na chacie.Zdjecia udalo mi sie zrobic z lepszym, badz gorszym skutkiem, lecimy.

#1




#2





#3







#4






#5




#6




#7




#8





#9




#10 Swiatlo za bardzo odbijalo sie od scian i nie moglem zlapac ostrosci, takze sorka.





#11





#12





No i tyle, troche mi sie zeszlo z wrzuceniem tego.Nastepnym razem sprobuje porobic Slurricane tez zdjecia z flashem, bo ostatnio przez okulary slabo te zdjecia wygladaly.
 
Ostatnia edycja:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,243
Rozwiązań
1
Buchów
16,424
Odznaki
1
Przepiękne. Krzaki jak marzenie.

Nic nie sprzedawaj, bo szkoda :)
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Powiem Ci, ze na prawde bedzie ciezko sie rozstac z Nimi.Z drugiej strony najbidniej tam bedzie pol kloca, a do tego kloniki juz za max 3 tyg bede mogl sobie pobierac z klonow pobranych z tych krzakow kilka tygodni temu.Akurat te sobie spokojnie dojda, wyschna i za chwile znowu ruszam z trop cookies w tym namiocie.Oczywiscie zostawie sobie kilka oz, ale nie wszystko.Jedno wiem na pewno, bede to tak dlugo trzymal, az fajna oferta sie trafi.Ogolnie to najlepszy strain jaki dotad uprawialem, tak mi sie wydaje, chociaz nic jeszcze nie samplowalem.W ch*j fajnych pheno z za***istymi zapachami, a wiekszosc sie jeszcze fajnie barwi do tego, co zawsze cieszy oko.Zaluje troche, ze odpuscilem sobie regi po tym jak sie zrazilem z Zamaldelica, sa warte nawet dodatkowego miejsca.No i oni seed tez, a raczej glownie od***ali kawal dobrej roboty.Wcale mi nie zal wydanych pieniedzy, bo znalazlem to czego szukalem do dalszej zabawy, a na tym mi najbardziej zalezalo.
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
Piękne kwiatki , złoto - fioletowo- zielona ta jesień u Ciebie
n1 hf
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół