nasiona marihuany

24 x Tropicanna Cookies F2, 10 x Dolato, 7x Slurricane, 2 x GMO x Sunset Sherbet, 2 SFV OG x Platinum

Wyszukiwarka Forumowa:

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Powiem Wam, ze ja obstawiam wieksze z #1 ;) Za to #2 lepiej sie szroni.
Kilka Trop Cookies juz lapie kolorek, a jedna to bedzie bardzo ciemna purpura, bo juz teraz to widac.Na nastepnym upku juz kozacko powinna wygladac.Meszczak puszcza pylek, jutro cos popyle chyba.
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,547
Rozwiązań
2
Buchów
15,669
Zapylaj, zapylaj....te excalibury ;)
 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
Łooo Panie ale maczugi!!!! Już zazdraszczam;);)
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Wzorowo to na pewno nie, ale nie mam na co za bardzo narzekac teraz.Niech kolorow nabiora troche i bedzie dobrze.

No nie bądź już taki skromny hehe, dobrze to wygląda i będzie standardowy rozpie**** na koniec <joint>
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Siema, upek z Dolato i GMO x Sunset Sherbet, dzien 37 flo.W pierwszym poscie pisalem, ze drugi zasilacz bede przelaczal tez na 600W, ale zamiast tego zredukowalem z 600W na 400W na drugim zasilaczu i tutaj swieci 2 x 400W, o czym zapomnialem wczesniej wspomniec.Idzie roznie, dwom sztukom juz niewiele brakuje, inne jakby dopiero w polowie flo.No to jedziemy z druga polowa roslin.
#7




#8, tej daje jeszcze 2-3 podlania czysta woda i powinna byc gotowa.Dzis podlalem wszystkie drugi raz pod rzad czysta woda ogolnie.Topki najmniejsze ze wszystkich, ale na spole z inna roslina chyba najbardziej w stylu cookie z wygladu.










#9





#10






GMO x Sunset Sherbet#1





#2










1,44m2, tu stoja klony pobrane w ostatni dzien wega, donice 3,5L.Nie przetrzymam ich tak dlugo, jak zamierzalem, wiec sa 3 opcje.Poleca do kolezki, opie****e je do polowy, albo nawet bardziej i dalej bede trzymal 18/6, albo pobiore z nich klony, przesadze do 11L donic, zwieksze moc na zasilaczu do 600W i leca na flo.


 

roms

Member
Rejestracja
Sie 20, 2017
Postów
14
Buchów
0
Pieknie panie to wyglada palki jak sie patrzy. Jak u ciebie z wilgotnoscia na flo? Ja mam troche problem 4tydz.flo i ponad 60%wilgotnosc nie moge sobie poradzic
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Nie wiem jaka jest wilgotnosc, wszelkie stacje pogodowe porzucilem dawno temu, jade na wyczucie.+60%, to jeszcze nie jest tak zle, zadbaj o dobra cyrkulacje powietrza w boksie i powinno byc dobrze.
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Witam, dzisiaj Tropicanna Cookies, bedzie jakos ok.14 dzien flo.Jak wspominalem kilka sztuk lapie kolorki, a co do zapachu, to myslalem, ze juz Tangilope za***iscie pachnialy, ale tu na pewno bedzie lepiej :D
Ciezko bylo porobic zdjecia, bo raz, ze gesto, dwa, od tego bialego materialu tak sie swiatlo odbija, ze zdjecia wychodza za jasne.












Najbardziej kolorowa z na prawde za***istym zapaszkiem.







Kolejna, ktora tak mocno sie nie barwi, ale zapach rownie za***isty, choc troche inny.Trudno w sumie zdecydowac, ktory lepszy.Slabo zdjecia wyszly niestety.



Ostatnia, tu juz widze duze, grube calyxy.Wyglad topa w pozniejszej fazie moze byc ciekawy.


Wyszczegolnilem te 3, bo je najbardziej biore pod uwage w kontekscie dalszego rozmnazania.W przypadku Trop Cookies wiedzialem czego szukam, to mial byc kolor i wyk***isty zapach.Chociaz jest tak wczesnie, to juz wiem, ktore chce zatrzymac.Na pewno te dwie pierwsze, nad trzecia sie zastanawiam.Niestety pierwszy plant mi sie chyba nie ukorzeni, bo za pozno pobieralem klony i chyba czeka mnie reweg.Pozostale 2 puscily korzonki.
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Na wstepie przepraszam, ze jak zwykle zamulilem z aktualizacjami, ale udalo mi sie zrobic zdjecia przed harvestem.Jak dotad sciete byly 4 sztuki, 2 juz suche, wyszlo z nich tak 35-40g.Z jednej sie spodziewalem czegos w tych okolicach, ale ta druga wygladala na piecdziesiataczka, wiec sie troche zdziwilem wynikiem.Co do grama nie wiem, bo popalalem troche jak sie suszylo.Mamy dzien 60 flo, 2 dni temu przenioslem 6 Dolato i 1 GMO x Sunset Sherbet do 1,44m2, druga sztuka poszla do namiotu ze Slurricane.Ze 3 tyg, albo dluzej sama wode dostaja, niektore fajnie sie barwia na koniec.Zywicy tez nie malo, zapachy fajne.Nie ma co za bardzo podpisywac, wszystko to bedzie Dolato, oprocz ostatniej rosliny.

























GMO x Sunset Sherbet, dwa topy zainfekowane plesnia, jeden juz wyciety, drugi dzis wytne, az serce boli.Troche juz glownych topow pousuwalem z boxa z powodu plesni, wszystko zbite jak ch*j.Tu dwa najwieksze topy sie jeszcze ostaly, ale nie sadze, zeby ich plesn nie zlapala.Chyba utne je prewencyjnie, a to co zostanie postoi sobie jeszcze tydzien ze Slurricane, bo i tak jeszcze nie jest gotowa.Mocne gowno, popalilem troche, jak u***alem tego topa splesnialego_Oba te GMO x SS to obficie plonujace planty, najwieksze paly, ale i tez najpozniejsze.







Troche suchego z pierwszych dwoch plantow.




Ten nieotrymowany jeszcze.


 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,547
Rozwiązań
2
Buchów
15,669
ależ za***iste te Dolato, zapylałeś którąś?
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Nie zapylalem, juz za pozno dla nich bylo, chyba 6ty tydzien zaczynaly, jak zbieralem pylek.Mi sie najbardziej podoba namiot z Trop Cookies, ale to sami zobaczycie jak zrobie upka.Zapachy i kolorki tam sa takie, ze ja pie***le.
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Dzisiaj juz nie dam rady, bo mam maly zapie**** z krzakami.Juz sie troche natyralem, a jeszcze 2 boxy musze podlac i poprzekladac troche rzeczy.Postaram sie jutro porobic troche fotek Slurricane, bo dawno nie bylo aktualizacji stamtad.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,133
Buchów
7,866
Odznaki
5
Ale oszronione te Dolato, no nieźle...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół