nasiona marihuany

24 x Tropicanna Cookies F2, 10 x Dolato, 7x Slurricane, 2 x GMO x Sunset Sherbet, 2 SFV OG x Platinum

Wyszukiwarka Forumowa:

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Siema, wjezdzam w koncu z ta fotorelka.Rzecz sie dzieje w 3 boxach, ale tak na prawde to jeden projekt, dlatego bedzie multifotorelacja.Pod koniec lipca doszedlem do wniosku, ze sprobuje wylowic kilka keeperow, zeby leciec juz ze swoich klonow.Nie sadzilem wszystkiego rownoczesnie, bo musialem poczekac, az mi sie boxy pozwalniaja i tak pierwsze do wody poszly Dolato, potem Slurricane i na koncu Tropicanna Cookies.Czy to dobre wybory okaze sie pod koniec flo.Mialy byc 24 femki i 24 regulary, ale wczoraj wy***alem 3 niemrawe Slurricane, zeby zrobic miejsce dla reszty, takze jest jak jest.Mam nadzieje, ze uda sie cos ciekawego znalezc.Ogolnie wyszly mi wszystkie 52 nasiona, ale 2 Dolato na poczatku zostaly skasowane, 2 Slurricane tez, no i wczoraj jeszcze 3 duze wypadly.Zaczne od najmlodszych.

Tropicanna Cookies F2 Oni Seed Co, kilka troche mniejszych sie wydaje, bo przez prawie 3 dni od wyjscia z ziemi nie mogly sie otworzyc.Musialem u***ac po jednym liscieniu, zeby odslonic listki, ktore na szczescie ruszyly i udalo sie zachowac wszystkie rosliny dzieki temu.Oby chociaz z 10 sztuk zostalo.Dzien 21, dopiero od tygodnia w 11L donicach, wczesniej sie kisily w 0,6L kubeczkach.Doslownie na dwoch lisciach z tych wszystkich plantow cos sie dwa dni temu stalo, dziwne.Podejrzewam ziemiorki, bo jedna mala dostala po piz**ie, a lataja wszedzie po chacie.ch*j z tym, wygladaja dobrze.Box 3m2, 2 x 600W.











Dzis lub jutro topping.


Slurricane i 2 SFV OG x Platinum.Nie pamietam, ktory to dzien dokladnie, ale sprawdze i zaktualizuje.Sa jakos 5 dni chyba po przelaczeniu.Duzo mutantow bylo, ponad polowa roslin z mutacjami lisci.Niektorym sie poprawilo wraz z wiekiem, ale te 3 co wylecialy, wolniej przez to szly i nie chcialem tracic czasu, bo i tak poprzerastane juz byly, no i 2 najgorsze na poczatku wy***alem.Mialo byc 12, jest tylko 9 sztuk.Troszke miejsca wolnego jest po bokach miedzy roslinami, bo dopiero wczoraj przerzedzone, ale za pare dni juz bedzie wszystko ladnie zapelnione.Box 1,5m2, w srodku od 3 dni Gavita skrecona na 660W.Donice 11L, ziemia plagron pro mix plus troche biobizza, bo mi zabraklo.












No i Dolato plus 2 GMO x Sunset Sherbet.Dzien 46, flo chyba 12.Kilka sztuk na prawde sporo zywicy ma jak na to stadium, nastepnym razem sprobuje uchwycic.Ogolnie sa wysokie, nierowne i jest gesto, dlatego zdjecia sa jakie sa.Byly pod Gavita ustawiona na 1000W, ale skonczyla sie wysokosc w boxie, wiec wjechaly wingi.Na ta chwile jeden jest skrecony na 440W, drugi na 600W, ale chyba dwa ustawie na 600W.Box 2.25m2.Na jednym GMO x Sunset Sherbet znalazlem dosc sporo jajec, powyrywalem i obserwuje.Wchuj razy mialem jajca, ale rzadko hermily na calego, wiec ten krzak tez moze juz poprzestanie na puszczaniu meskich kwiatow.Donice 11L, ziemia plagron pro mix.













Nie bede robil aktualizacji dla wszystkich razem, bo za duzo zdjec bedzie do wrzucania, tylko kazdy box osobno mniej wiecej raz w tygodniu, czyli nowe fotki do tematu beda co 2-3dni.
 
Ostatnia edycja:

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
swietnie cisniesz cheton superowo gratulacje i pozdro
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Bedzie gesto cos czuje ! Powodzenia i bede zagladal. Pzdr
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Geny sztos, jestem ciekaw jak to wszystko wyjdzie :)
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Srogi projekt...nie ma zmiłuj.Zasiadam i obserwuje rozwój wydarzeń.
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Tropicanna Cookies F2, dzien 26, wczoraj juz zaliczyly pierwszy dzien 12/12.W poniedzialek robilem topping, po 4 dniach ladnie sie pozbieraly, ogolnie szybko zapie****aja.Jak je ciachalem, to kilka tak ladnie zalatywalo, a jeden sk***iel pachnial jak najslodsza Tangilope, ktora mialem.Pewnie bedzie meszczak znajac zycie, bo ojcem w tym crossie byl wlasnie Tangie.Nie musi tak byc, ale tak mi sie wydaje.








4 jeszcze nie byly ciete, 3 to sa te, ktorym musialem obciac po liscieniu.To wszystko jeden fenotyp bedzie, przynajmniej tak wyglada.Bardzo podobne do siebie.





 
Ostatnia edycja:

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Przeoczyłem start ale już zasiadam, zapowiada się konkretnie :smoking:
Pozdro!
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Od dzisiaj bede liczyl flo Slurricane i SFV OgxPlatinum, wiec robie aktualizacje.Jeden Slurricane zostal wczoraj wy***any, szkoda, bo ladny byl, ale pohermil.Jajca w dolnych partiach roslin caly czas znajduje od lat, ale to byla herma ewidentna.Za duzo meskich kwiatow, gdzie pistile ledwo co wychodzily dopiero.Nie bylo sensu trzymac, coz ryzyko wliczone w zabawe.Jeszcze na jednej sztuce kilka znalazlem, ale usunalem i zobaczymy co bedzie.Zdjecia z namiotu juz bez hermy.











Herma



Jeszcze nie ma na co patrzec, ale zeby to mialo rece i nogi, to bede robil aktualizacje co te kilka dni, jak zapowiadalem.Za 2-3 tyg juz sie powinno zaczac szronic ladnie tak jak u Dolato.
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Siema, wrzucam dzis upka z dolato, ale tylko polowa krzakow.Uznalem, ze lepiej porobic troche zdjec kazdemu krzakowi z osobna, niz ogolne boxa, bo i tak by bylo chu*a widac.Jest dzien 24 flo dopiero, a na wielu sztukach juz wchuj zywicy.Na dwoch od konca drugiego tygodnia juz dosc konkretnie bylo na***ane.Pod tym wzgledem na prawde na plus, bo trichomy nie sa tylko na najblizszych przytopowcach, ale tez na wiatrakach.Na tym etapie bardzo mi sie podobaja pod tym wzgledem.Bola mnie tylko te pomielone liscie, bo efekt psuja.Wiec sa zdjecia szesciu krzakow, ktorych nie wybieralem specjalnie do fotek.Po prostu sfotografowalem szesc pierwszych, wedlug kolejnosci ustawienia w boxie.Przy nastepnym upku dam zdjecia pozostalych.
#1









#2, bardzo fajnie sie zapowiada.














#3







#4







#5







#6





Zdjecia robilem po ciemnku i po obejrzeniu ich, dopiero sobie uswiadomilem ile ziemiorek mam w boksie.Na jednej fotce 3 naliczylem.Ostatnio poszla woda, a konkluzja jest taka, ze chyba jednak troszke za duzo tego azotu ma bac bloom.Moze kupie cos innego, albo bede lal dalej to, ewentualnie organic pk od nich, bo ma mniejsza zawartosc azotu.Z dolato jestem zadowolony poki co, kilka na prawde fajnych pheno jest.
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Siema, sory za mala za***ke, ale musialem czekac, az mi sie wszystkie krzaki okresla.Dwie sztuki dlugo zwlekaly, do wczoraj nie mialem jeszcze pewnosci co z nich bedzie, ale okazaly sie damkami.Jedna i tak wczoraj wy***alem, bo 12 krzakow na ten box 3m2 jest teraz idealnie.Pomimo, ze byly w scisku podczas indukcji, to tak zle to nie wyglada.Polowa plantow niby wyleciala, ale miejsca wolnego za bardzo nie ma.Staralem sie od razu meskie usuwac, zeby dac wiecej miejsca pozostalym.Nie chcialem, zeby im odgalezienia skarlowacialy.Wiadomo, ze duzo lepiej by to wygladalo, jakbym od poczatku byl nastawiony na uprawianie 12 krzakow, bylyby lepiej roztrenowane i powierzchnia tez lepiej zagospodarowana.Jest jak jest, z 24 sztuk, 13 okazalo sie damkami, 12 zostalo w namiocie.Jest dosc sporo jajec, ale to standardowo zwisaja gdzies tam nizej na plantach, wyzej w kwiatach nie widac na ta chwile.Usunie sie i zobaczymy co dalej.Wydaje mi sie, ze moglo to byc spowodowane tym, ze slabo je podlewalem na indukcji, bo nie chcialem na nastepny dzien po podlewaniu wypie****ac ciezkiej donicy w razie, gdyby krzak okazal sie meski, a do tego troche cieplo mialem w namiocie ostatnio.Wole, zeby to byla przyczyna.
12 Tropicanna Cookies F2, dzien 4-5 flo dla wiekszosci.









Niestety calosc boxa ciezko ujac.


Tyle fajnych krzaczkow musialem wyj***c, ze postanowilem wykorzystac chociaz jednego.Akurat ten, ktory tak ladnie pachnial, okazal sie meski, wiec jakies F3 sobie machne za kilka tygodni i jedna SFV OG x Platinum zapyle troche, bo mi sie podoba.Moze cos jescze do tego, zobaczymy.Ogolnie mam klony wszystkiego, ale dobrze bedzie miec po kilka pestek na przyszlosc w razie czego.Jeszcze stoi caly krzak, ale nie chce, zeby mi pylek po chacie latal, wiec jak tylko zaczna sie otwierac jajca, u***ie wiekszosc odgalezien i zostawie tylko jedno.To i tak powinno byc az nadto.Nie chcialem go wczesniej maltretowac.





Teraz upki beda juz jak zapowiadalem, co 2-3 dni.
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Ładnie to wygląda, a co do jajek ,to dobry patent sprzedał kot - odcinasz łodyge i do szklanki wody i czekasz az zaczną się otwierać.
mniejszy klopot bo nie trzeba ktzaka w doniczce trzymać
pozdr
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Dzisiaj mam kilka zdjec z boxa, gdzie rosna Slurricane i SFV OG x Platinum, udalo mi sie zrobic, zanim swiatlo sie zapalilo.Jajec wiecej za bardzo nie widac, sporadycznie cos gdzies zauwaze, nic wiecej wypie****ac nie trzeba.Planty wy***aly sporo, maja po 140cm z donica, niektore wiecej.Musze je swoja droga w koncu dzisiaj podgolic, bo przedwczoraj zaczalem jednego i mi sie odechcialo :D Bardzo ciezko zdjecia calosci ogarnac, lampa juz jest pod samym sufitem, moze jeszcze z 5cm max da rade podniesc, mieszajacy to samo.Dzien 16 flo, ida normalnie, 2 troszke zoltawe, ale to sa te slabsze sztuki, co od poczatku grymasily.Wszystkie dostaly jeszcze bac grow, bo 2 razy im czysta wode zapodalem i troche zglodnialy.
Na poczatek 2 SFV OG x Platinum, zeby bylo wiadomo, ktore to, a reszta to juz beda Slurricane.
#1






#2




Reszta fotek










Dalem im troche magnezu ostatnio do roztworu, jak czysta podlewalem, ale chyba jeszcze je prysne jakims stezeniem malym.Postaram sie nastepnym razem wystawic jakas z boxa i zrobic zdjecie z czyms do porownania, to bedzie latwiej Wam ogarnac rzeczywista wielkosc krzakow.
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Wzorowo to na pewno nie, ale nie mam na co za bardzo narzekac teraz.Niech kolorow nabiora troche i bedzie dobrze.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
To będą niezłe excalibury hehe

IMG_0931.JPG
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół